Neden ben çok sevdiğimde hep gider insanlar? Bu onun için açtığım son konu

Evet arkadaşlarım kardeşlerim artık hayatımda çok etkili olacak kararlar aldım mesela evlenmemek gibi çünkü artık gerçekten gerçek sevgiye inanmıyorum kendi düşüncem bu.Gerçek aşk imkansız değil ama ona yakın. Siz seversiniz o sevmez sizi sever siz sevmezsiniz sevdiğinizi sanarsınız sevildiğinizi sanarsınız sevdiğini sanar yada sevildiğini sanar sadece eski sevgilisiniz kıskandırmak ister sadece cinsellik için birlikte olur sadece kafa dağıtmak için yada sadece sevgilim olsun ya da parası olsun bedavaya geçineyim derken daha çok çeşit insan var ki kızlar ve erkekler de aynı sadece kendi kafa denginizi bulmanız çok zor yıllardır tanıdığınızı sandığınız kişi bile size acımadan birşeyler yapabiliyorsa bence 2 uyumlu insanın birbirini bulması çok zor bir ihtimal.

Kıza çıkma teklifi ettim hayır dedi bir kankayız dedi sonra aylarca konuşmadı sildim onu bütün sosyal ağlardan sonra birdaha ekledi neden sildin kanka dedi sonra baya konuştuk film falan izledik sonra sizin sınıfta yakışıklı bir çocuk varya onu bana ayarlarmısın dedi çocuğu daha görmemiş bile adını söyledi arkadaşı söylemiş yakışıklı diye bana yazık değilmi ben onu her gördüğümde içim gidiyor be ona bişey olur onu tamamen kaybederim diye o benim onu sevdiğimi bile bile benden nasıl böyle birşey ister .Hakkımda bilmediği çok şey var ben onun için 5-6 kişiden dayak yedim ona söylemedim ona hep arka çıktım benim onu sevidiğimi biliyor ama benimle olmak istemiyor bana diyor hayatımda en güvendiğim sensin neden yalan söylüyor ozaman neden daha görmediği birisiyle olmayı istiyor ama benle istemiyor neden ben çok sevdiğimde hep gider insanlar?

Ben onu nasıl sevdiğimi anlatamam lise 4 ü 2. kez okuyorum ama aynı yaştayız 1 sene geç başlamış okula şimdi keşke hiç tanımasaydım diyorum ama yinede ona birşey olur o çocuk zarar verir diye korkuyorum çocuğu köşeye çekip hayatına müdahale etmek istemiyorum zorla sevgi olmaz çünkü ama ben her derdimi ona anlatırdım oda bana anlatırdı hani anlatabileceğim kimse kalmayınca nereye gideceğini bilemiyor insan burada kızlar 1 paket sigara için erkekler ile yatıyor erkeklerde 1 gram adamlık yok en yakın arkadaşlarını arkasından vuranlar hergün kavga ben bu kadar bela içerisinde onu zarar görmekten uzak tutmak istiyorum ama bir daha karşısına çıkmakta istemiyorum artık bitti zaten kaybettim ben yine ama ne yapacam hala bilmiyorum ama artık kızlar tipe bakmaz sözünün ne kadar yalan olduğunu görebiliyorum ben yakışıklı değilim ama tipsiz de değilim ancak kız neden sıradan biriyle olsun ki yakışıklı biri varken oda haklı aslında yüzüne bakacağın insanın hoş görünmesi gerekir ama tek bildiğim o hayatımdaki en değerli insandı ama neden ondan nefret edip onu çok sevmek ve sürekli onu koruma isteği duyuyorum anlamıyorum artık inanmıyorum gerçek sevgiye dünyanın çivisi çıkmış çok az iyi insan var genelleme yapmak istemedim herkes kendini bilir sonuçta.Bilmeden bir etnik grubu kırdıysam özür dilerim.

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• ya bak simdi sana burdan genç diye başlayan öğütleri sıralamak istemiyorum başta sevdiğin kıza çok güvenmen kankan olabilir ama kankalarda karakteri düşük olabilir.o sana bu kadar yakın çünkü kusura bakma ama kapısından ayrılmanı istemiyor yani elinin altnda durmanı istiyor.şu saçma sapan depresif halin geçip okul bitip o kızdan uzaklasınca hergün nefes alabilmenin keyfine varınca şükredeceksin.seni çok iyi anlıyorum çok zor çokkkkkk sevdiğin birinden ayrı düşmek sevilmemmek ama hayat sınav için.bu dünyyada neye elimi atsam kurur ulasamam derlerya bu bir kural ALLAHIN kainata koydugu kural çünkü bizler dünyadaki birseyi sevgili olsun eşya olsun yada herhangi birseyi tapack kadar çok sevdiğimizde Rabbimiz bana dönsünler dünyayya bağlanmasınlar diye bu kuralı koymustur.şimdi sana diyorum bunları belki birinden girecek birinden çıkacak kulagının ama yasayınca göreceksin.giden sevdanla iyki olmamıs diyeceksin.gücün yoksa Allahtan dile yardımını ve sabret hayırlı güzel günler seni bekler inş.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• merhabalar kardesim..

öncelikle söyle baslayim hayat dima insanlari sinar daima insanlarin istedigi gibi gitmez insanlar bisey ister olmaz bu böyledir kardesim yani daima insanlarin istedigi olmuyor olmicakta bu ne demektir savasmak savasmak savasmak...

senin konuna geri dönersek simdi söyle bi durum daima olacaktir sen birini seversin biri seni sevmez, biride seni sever sen belki onu sevmezsin.. insanlarin ici önemsiz bu zamanda bakimlimisin pahali biseylermi giyiyorsun kendine bakiyormusun ozaman seni her kiz ister (:

haa oldugun gibimisin ozaman zaten -1 le basliyorsun.. bu zamanda böyle artik insanlara bi dikkat et otur bi önünden gecen erkeklere bak bide önünden gecen kizlara bak.. ozaman anlarsin ne demek istedigimi..

ama asla sevdadan insan olmadan vazgecme emin ol seninde yine karsina birisi cikacaktir hepsi öylemi degil emin ol okadar milyonlarca insan varki elbet sana göreside olacaktir bu hissleri onada yasiyacaksin.. ondan sonra ( bu kiz icin ) öyle olmadigini anlicaksin kendine zaman tani kendini üzme kendini toparla bununda üstesinden gelir insan oglu kendini bosluga birakma..

saygilar..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• rica ederim umutla bak hayata

0|1
    0|0
  • okudum anlamadım...bazen kendimi salak gibi hissediyorum..ama son deme daha neler yazarsın kimbilir.

0|1
    0|0
  • Eee napak yani sabahin bu saatinde okuyakmi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...