Kapat

Penisimin boyutu yeterli midir , evlenince sıkıntı çıkmaz değil mi?

Herkes 20-25 cm arası kobra taşıyor , ama benimki 15,3 cm :/ , sizce yeterli olur mu? , hiç ilişkiye girmedim , evlenince yapacağım , zina işlemicem yani :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım aç googleyi. vajina kaç cm derinliği oku. resimli anlatımlar var. esneyince en fazla ne kadar oluyor ona bak. sonra yorumu kendin yaparsın. 25 cm diyenlere ise eğer doğruysa çok üzülüyorum. yazık. çünkü onlar anormal doğum. 16 dan yukarısını büyük kabul eden bilim 20 cm yi anormal sayıyor.

dünyada ölçülmüş en derin vajina 18.5 cm ve afrika kökenli bir kadın.
    şuna da göz at. bu işlerin boş olduğunu anla.
    www.uzmantv.com/cinsel-tatmin-acisindan-penis-boyu-mu-yoksa-kalinligi-mi-onemli

0|0
    0|0
    • Ortalama 7-8 cm miş , iyimiş abi , sıkıntı yok o zaman eyvallah :)

• canım kardeşim bu tür şeyler önemlidir ve dedikodu sayfalarından bilinçsiz insanlardan öğrenilmez. açacaksın sağlık sitelerini öğreneceksin bilimsel gerçekleri. google gibi bir nimet var elinizde. forumlarda hatalı bilgi çıkar ama sağlık sitelerinde doktorlar yazıyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• bence tam ideal tecrubem konusuyor.

0|1
    0|0
  • zaten türkiye ortalaması 14 cm yani onların çoğu gerçek değil o yüzden takma kafana

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya bigidin arkadas.. tc ortalamasi 13-15 cm.. neyin 20-25 leri.. gecin bunlari :)) zenci pipisi mi bu arkadas..

0|1
    0|0
    • Aynen abii :)) , atıyorlar kafadan

• ideal dert etme

0|1
    0|0
  • Benimkide 14 napak ölek mi işine gelen alır takma hacı :D hem o internette büyük isteyenler ya sapık zihniyetli kadınlar normal degil yani ya da homolar

0|0
    0|0
  • o kobralar aslında kobra değil solucan bilmem anlatabildimmi 12 16 cm arası ideal iyidir üstü altı kaldırmaz boy önemli değildir işlev önemli klasik cevap ama gerçek bir cevap sen işi bilmedikten sonra 30 luk olsa ne olacak

0|1
    0|0
    • Eyvallah kardeşim , işi nasıl öğreneceğim peki :D

• atılmana gerek yok ben 1 kere yaşadım o olayı birdahada yaşamadım yaşamayıda istemiyorum evlenince bolca vaktin olacak öldürecek

Yükleniyor...