Kızlık zarıma bişey olmuşmudur?

tayzikli suyla mast yaptım 2 damla kan geldi ama adetliydim ve adetimde devam etti. aynada bakınca saat 11 yönünde bir çizik var açılıyor kendimi sıkınca delik büyüklüğü ise serçe parmaktan biraz küçük

Güncellemeler:
bişey olmuşmudur sizce
yok mu cevap

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• zedeleme olmuştur sanmam bir şey olsun

1|0
    0|0
    • olmaaz değilmi

• o zar o kadar kolay gitmez zaten :)

• sağol

Erkekler Ne Diyor 21

• Belki bir sey olmamistir ama, tazyikli suyla deli misin sen? Elin adami dinlemez bu bahaneyi.. mast yapiyorsaniz , organinizin ic kismina ellesmeden yapin.. bu yaptigin cok cahilce bir sey olmus. Su tazyigi insanlari bilr yere yıkıyor.. yapma bir daha.. muhtemelen zedelendi zarin.

0|0
    0|0
    • zedelenince kanıyormu çünkü birtek orada çizgi var diğer yerler hep et

• asla o günden sonra hiç orayla ilişkimi kestim. yani mast bile yapmıyorum o günden sonra

• Yaparsin da.. surtunme yoluyla yapatsin.. klitoral yani.. ama doktora gitmen sart..

• Olmaz merak etme, ama öyle oranla fazla oynama , öyle aynaya vs bakıp kendinide sıkma, rahat ol mast rahat rahat yap olağan şey bunlar.

0|0
    0|0
  • olom o kadar istiyosaydın bir erkek bulaydın galiba yara olmuş 1-2 hafta mas. yapma gerçi siz kendiniz oluyada bilmiom galiba bozulmamıştır

0|0
    0|0
  • Hayır arkadaşım, zarın yerli yerinde duruyor.

0|0
    0|0
  • Kanks bozuldu bundan sonra atış serbest hadi yine iyisin

0|0
    0|0
  • saat 11 yönünde? :)))

0|0
    0|0
  • su içinemi kaçtıki :S hala kızsındır ya.

0|0
    0|0
  • Sanayiden bir otomobil camları için çizik gidericilerden alıp bir deneyin bakalım ; çizikliği gidecek mi. : )

0|0
    1|1
  • yok bısıy olmaz.

0|0
    0|0
  • Tayzikli suyu nerden buluyonuzzz? hadi buldunuz onu yapacak rahatlıgı nerden buluyonuz anlamıyorum sizi ben :D araba yıkadığımız fışkıyeyi deniyellim birde parçalar orayı herhalde dsfdsfsdf

0|0
    0|0
  • görmeden bir şey diyemem:)

0|0
    0|0
  • hortumumu soktun

0|0
    0|0
  • Demekki sen kan bosaliyosun :)

0|0
    0|0
  • umarım olmamıstır

0|0
    0|0
  • ahha saat 11 yönünde :D

0|0
    0|0
  • yangın hortumuyla yapmadıysan sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Kesin bozuldu ama cozumu var

0|0
    0|0
  • bozuldu.

0|0
    0|0
  • iyiki bir kızlık zarınız var ha. yani allah keşke kızlık zarını yaratmasaydıda sizin bu sorularınız sorulmasaydı =)

2|1
    0|0
  • hortomu kökune kadar soksaydın barı :D

0|0
    0|0
  • Yok canım bir şey olmamış henüz zorlama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmaz olmaz :)

1|0
    0|0
  • Buradan betimlemenle hiçbir şeyden emin olamayız. Kaybetmiş olman hiçte canını sıkacak bir durum değil, adet kanıyla bekaret kanı farklı tonlardadır, adetinden farklı bir tonda kan geldiyse bozulmuş olabilir

1|0
    0|0
    • yoo aynı renkte adette koyu kırmızı buda koyu kırmızı acaba pis kanlar mı aktı. çünkü sürekli damadı aynı adet gibi zaten adetliydim ve acı felan olmadı hiçbişey olmadı adetim tam zamanında bitti ama o yukarı çıkan et parçası beni endişelendiriyor

• Ya tazyik yiyince biraz korkmuş kaçmış zedelenmiş olabilir. Endişelenme yahu gittiyse de ölmüyorsun.

• kuzum bence doktora git hersey olmus ola bilir... hem su an oyle bir zamandayizki dogustan kizlik zari olmayanimiz bile var... mutlaka muayineden gec... burada sorarak emin olamazsin

0|0
    0|0
  • Bişey olmamıştır

1|0
    0|0
Yükleniyor...