Erkek arkadasm kucagina alirken kemeri carpti, bir oneri verin bana :( ?

Duz bir seklde kucagna almisti, indirirken, kemerinin ucu pantolunundan cikmisti indirirken bir anda ozel bolgeme geldi. Hafiften acidi. İki dk sonra wc gittim. Birsey yoktu. Yarimsaat gecti yine gittim, orta kisimda kjrmizi renkte kanama vardi , ve ozel gunumdeydim. Ama ozel gunumun baslaribdaydim yani oyle hafif suruluyodu ped'ime. Regl kanimi emin deglm.. kan regl kani gibi kokmiyodu.. Eve gidene kadar hatta sabhaa kadar hic kanamam olmadi. Sonra gun icjnde zaten regl iyice sokulmeye basladi. Ya cok korkuyorum o kemer bir anda carpti, ya bisi olmussa. s doktoroada gidemem ailem sonra yanlis anlayack.. Napucam ben arkadaslar..

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarın ile alakalı bir korkun olmasın

0|0
    0|0
    • Neden sonucta o kemerin ucu geldi yani klitorisin az asahgisina. Kiyafetlermz vaddi

• Eger bozulsaydi , agri cekermiydim ya da nebilim siddetli yanma

• Kızlık zarı kanaması genel olarak oluk oluk kanamaya sebep olmaz. Ağrı da cinsel ilişki ile olmadığı için olmaz. Sen içini rahat tut, ben anlattığına göre kızlık zarın ile ilgili bir sorun olmadığından eminim.

Erkekler Ne Diyor 13

• kemer iyi dayatmış anlaşılan. kızım biz salakmıyız madem içine aldın riski gözününde bulundurmalıydın.
    bu arada bizde yedik.

1|0
    1|0
  • Tabi tabi bizde yedik:)

0|0
    1|0
  • ped var ped olduğuna göre don var ulan ne kemermiş be

0|0
    1|0
  • regl kanıdır ya da tahriş olmuştur yüzeysel bir kanamadır. doktora gitmen mantıklı olur çünkü genital bölgelerde iltihap riski fazla, yüzeysel bir kanamaysa iltihap kapabilir

0|0
    0|0
  • deprem olsa bozuldu mu acaba diye düşüneceksiniz :) olmamıştır birşey korkma.

0|0
    0|0
  • Bozulmazsın oyle ha diyince olsa saglam kız kalmazdı

0|0
    0|0
    • Bozulurken agri sizi oluyomu peki neblim yuruyememe rahat hareket edememe gibi

• Ay insallah ya cok kotu durumdayim. Okadar saate kadar regl dan dolayi pek kan yoktuda yarimsaat sonrami geldi yani kafamda deli sorular.

• gelecegi varsa gelır o veletin takma :D

• Kemere bak sen :D o kadar basit degil rahat ol tamamen psikolojik :)

0|0
    0|0
    • ya nasl oldu anlamadm. Pantolunun kenarindan cikmisti kemeri. Benide yavasca indirirken batti. Gerci ozel gunumdeym ped nekdr korumustur bilmiyorum. s

• Bisey olmaz korkma :)

• görmeden ne desem yalan olur:)

0|0
    0|0
  • Özel bir kaç soru sormam gerekiyor yardımcı olabilmek için

0|0
    0|0
  • Yuhh ya çocukmusun

0|0
    0|0
  • o kadar basit değil bekaretin bozulması ya :D

0|0
    0|0
  • Ailen neyi yanlış anlayacak? Yanlış anlaşılacak birşey yok gayette doğru anlayacaklar. Doktora gitsen ne değişecek? Zarın bozulmuşsa tamir mi edecek? Biraz akıllı, edepli olun. Bakireyim diye dolanma etrafta. Neden bakire olsada ruhunda her yol var.

1|0
    1|0
    • sandigin gibi degil valla oyle kucagina alip indirirken oldu

• ne ısın var kucaklarda? annene anlat konuyu farklı anlat carptım falan fılan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya hayir sacmalik regel kani o canim

0|0
    0|0
    • İnsallah oyledir.. Yani dusunsene seni yavasca indirirken kemeri bir anda batiyor. s

• ya hayir ya regeldir o

• Bozulurken, agri sizi oluyomu peki?

• Bişey olmamıştır.

0|0
    0|0
  • kemer carpmasıyla kızlıkmı bozulur arkdasım kızlk zarın dısrda degl ıcerde kemerı ıcıne sokmadıysan hc bıse olmamıstr reglıdendır o

0|0
    0|0
    • Kiyafetler vardi da ama beni indirirken kemer yani bildigin batti

• ayakta iken opuyordu oyle kaldirdi iste, sonra indirirken oldu. Ped esofman falan nekadar korudu aacba bilmiyorum. a

• bişe olmaz korkma

Yükleniyor...