Kızlık zarım zedelendi mi yoksa yırtıldı mı nasıl anlayabilirim?

ben mastürbasyon yaparken parmağımın ucunu sadece bir iki cm kadarını vajinama sokmuştum ve sonra 4 5 damla kan geldi ama pek bir acı hissetmedim. normalde bozulunca ne kadar kan geliyor zedelenme ihtimali var mı? ve eğer bozulduysa ilerde evlenince çok sorun olur mu nası inandırıcam kocamı falan kafayı yiyicem aylardır bunu düşünüyorum :(((

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zar bozulduğundada 4-5 damla kan gelir. Tabi bu senin zarının kesinlikle bozulduğunu göstermez, zedelenmişte olabilir. Masturbasyon yaparken parmağının orada işi ne canım? Klitoris yetmiyor mu? :) Evleneceğin zaman ise kandırman çok kolay. Bir sürü numara var bu konuda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Eminim mastürbasyon yaparken olmuştur, hiç şüphem yok..

0|0
    4|0
  • Oluk oluk kan akmadığını bilmelisin. Yırtılmış olma ihtimali yüksek. Ayrıca kimseyi kızlık zarın hakkında bilgilendirmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • Ne bilek l*n

0|0
    0|0
  • bozulmamışındır korkma

0|0
    0|0
  • zedenmiştir

0|0
    0|0
  • Kiminin ileride olur kiminin beride.. Bilemeyiz jinekolog değiliz. Muayene gerektirir.

0|0
    0|0
  • senin hatan bu baktır doktora

0|0
    0|0
    • doktora ne diycem peki çok utanırım ben

• çok saçma değil mi ama ya

• malesef bazıları için değil hayat da vajinadan ibare değil bakir olmayan erkek bakir kız istemeside saçma bir okadar

Kızlar Ne Diyor 2

• İki parmagını sokmamalıydın

0|0
    0|0
    • iki parmağımı değil bir parmağımı soktum

• Bozulmuş olabilir çünkü kan gelmiş, zaten zar birkaç cm içerde fazla değil. Doktor dışında anlayamazsın maalesef, özel bir hastaneye git, bu tip durumlar normal onlar için kimse seni yadırgamaz. Mast yaptım falan diye açıklama yapmana gerek yok, zar kontrolü yaptırmak istiyorum de sadece.

0|0
    0|0
    • onlar yadırgamazda ben çok utanırım öyle açmaya falan ama ilerde mecburum malesef :((

• Böyle için içini yiyecek, dahamı iyi sence? Utanma yahu emin ol oraya senin benim baktığım gibi bakmıyolar onlar, bayan doktora git zaten 5 dk. muayene

Yükleniyor...