Kızlığım ve benim aptallığım:(?

Arkadaşlar şu an 23 yaşındayım 19 yaşındayken masturbasyon yapmıştım ilk öğrendiğimde vajinaya su tutmuştum ama bilmiyordum bu şekilde bozulduğunu kan gelmedi ve bir kerede normal masturbasyon yaparken bacaklarımı biraz fazla açtım masturbasyon yaptım iki damla kan geldi sadece geçen gün vajinama baktığımda büyük dudakların altında dudak şeklimde yukarı doğru uzun görünüyor ama etrafı tamamen pürüzsüz değil yani ıkınınca açılıyoriki yerden hafiften belli belirsiz kıvrımlı ama bu olanlar yıllarca içimi kemirdi kendi kızlığımı bozmuşsam eğer naparım ben:(

Güncellemeler:
çok korkuyorum doktora gidip muayanemi olsam ya:(off?
ben hiç ilişki yaşamadım ki yani etrafı düz değil bir tarafında hafif kıvrım var diğer tarafı düzminik kuş gözü kadar açılıyo ıkınınca

0|1
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz soruları çok görmeye başladım senin vesilenle cevabımı vereyim herkes faydalansın. Arkadaşlar mast yaparak çok abartmadığınız müddetçe kızlık zarınıza (hymen) zarar vermezsiniz. Suyla veya az baskıyla zarar vermezsiniz. İlişki sırasında bile erkek kontrollü şekilde baskı uygulayarak o bolumu genişletir. Yırtılma/Patlama gibi yorumlardan korkmayın çok acıyan bir durum değil anlık birşey ancak kızlık zarı yırtılması erkeğin kontrollü ve tecrübeli yardımıyla daha faydalı olacaktır.

Neden acır?
    Çünkü erkek kontrolsüzdür. Yırtım aşamasında aniden çıkarırsa kan basınca artabilir doğal ve doğru olanı ilk ilişki olduğunu unutmadan nazik davranmaktır. Bazen duyarız benden çok kan geldi v. s. buda ona bir açıklama olsun. Eğer içeri giriş sağlanmışsı anlık acı geçmişsse bir müddet öyle hareketsiz kalın - kadın erkek / erkek organını çıkarmasın sonra yavaş yavaş kadınınızı da dinleyerek, yönlendirmelerine kulak vererek ilişkiyi devam ettirin..

Senin soruna gelince;
    Bozulma yaşanmamış hafif zedelenmiş gibi.. ama korkulacak birşey yok. Mast yaparken dikkatli ol! Zevk anında bazen abartıyorsunuz:)

Senin dediğin ıkınma anında görünen ürethral orifice (idrar deliğin) korkma oradan idrarını yapıyorsun ,)

Aşağıdaki fotoğrafa bak karşılaştır.
    Hymen (kızlık zarıdır)

http://www.hizliresimyukle.com/image/B8Fk

Sevgi ve Saygılarımla
    ESMER!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• burada doktor cok seni ücretsiz muayne etsinler.

1|0
    0|0
    • asfasf :D bu çok iyiydi :D

• sizin gibilere güzel bir dayak lazım erkek olsaydım yanımda olsaydınız suratınıza bir tane patlatmak isterdim terbiyesiz insanlar insan olun biraz utanmazlar

• Kızlık zarını bu kadar takma kafana. Sen yaşamadığın bir ilişki yüzünden yargılanamazsın. Kaldı ki biri kızlık zarın yüzünden laf etti, onu sana söyleyenin... neyse kızmayacağım

0|0
    0|0
  • zedelenmis olabilir istersen yaz resim attim daha iyi kiyaslaman icin ya da doktora git en güvenli cevab

0|0
    0|0
  • Hymen yazıp karşılaştırabilirsiniz şekilleri

0|0
    0|0
  • yok sanmam öyle kızlıkmı bozulur abi ya =D

0|0
    0|0
  • korkma hiç öyle bozulmazz o sıkma canını hiç

0|0
    0|0
  • Telaş etmene gerek yok. Zar pürüzsüz kıvrımlara sahip bişey değil.

0|0
    0|0
    • rahatladım biraz yani dümdüz etrafı ama hafif 1 tane çeltik var sağ kısımda

• Sorun değil, azıcık yırtılma olmuş ama daha da yırtılır. Telaş etmen gerekmez. Hatta bu ilk işinde acını azaltacak bir gelişme olmuş. kolay yırtılacaktır...

• Hala kızsındır ya takma kafana ama şüphe varsa git jinekoloğa muayane ol.

0|0
    0|0
  • burdakilerin kalp atışı :D
    http://i.capsspot.com/s/11/7/991580.png

0|0
    0|0
    • şurda düzgünce birşey sordum dimi size bilmediğim için saçma sapan yorumlar yazmayın arkadaşlar zaten sinirlerim tepemde:@

• bır sey yoktur oyle kolay degıl o ıs :)

0|0
    0|0
  • bişi olmaz ya

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Seks yaparsın rahatça işte. Istiyorsan doktora git baktır

0|0
    0|0
  • hortumu mu soktun genç? başka türlü bozulmaz çünkü..

0|0
    0|0
  • Bozulmazz bisey girmezse

0|0
    0|0
  • sen nasıl görebildin amuşun içini ya

0|0
    0|0
  • Bir şey sokmadıysan kızsın kanama olmamıs buna gore de kızsın uzulme sen ruhen de kızsın.

0|0
    0|0
  • olsan ne olacak olan olmus ver gıtsın bırıne zaten acılmıs

0|0
    0|0
  • O ne biçim o kdr gördüm ama senki çok farklymiş :))))

0|0
    0|0
  • Zaman ilerleyince diktirmek problem oluyor ama doktora görünmekte fayda var

0|0
    0|0
  • Bozulmamistir merak etme. 2.-3. Birliktelikte bile kan gelebiliyor bazen. Tamamen yirtilmamis

0|0
    0|0
  • yapacak birşey yok
    illada bişeyler yapmak istiyorsan diktir

0|0
    0|0
  • bozulmamıştır rahat olabilirsin

0|0
    0|0
  • Tek çözüm var diktir

0|0
    0|0
    • ne diyosun sen bee ben ilişki yaşamadım ki neyi diktiriyorum hayret bişeyy ya:@

• Ne malum

• Rabbim ve ben biliyorum sana laf anlatmıcam burada.. bakan doktorda anlar zaten

• soğan zarı mı bu ya hemen bozulsun

0|0
    0|0
  • istersen ben mi kontrol edeyim.

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı esnetirsen de bozulabiliyor çok baskı yapmana gerek yok ama suyla da bozulmaz yani korkma, bozulduysa da açıklarsın durumu eşine anlayışla karşılar muhtemelen, yani masttan oturu penisini yamultan birsürü arkadaşım var, aynı hesap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölmedin merak etme.

Şaka mısınız evladım? Kızlığını bozsan ne olur ayrıca o nasıl bir tabir "kızlık bozmak" hemcinslerim bari siz yapmayın yahu.

4|0
    2|3
  • Muayene olmalisin.

0|1
    0|0
  • Ne olacak ki

0|0
    0|1
  • Doktora gitmen şart

0|0
    0|0
  • Vajinaya su tutunca kızlığın bozulmaz. Bacaklarını açtığında gelen o kanda zendelenmden dolayıdır. Ben bozulduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...