Sevgilim çok fazla azgın. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Sevgilim son günlerde çok fazla azgın. 1 Yıldır ilişkimiz var, ve bugüne kadar hiç cinsellik yaşamadık bakire olduğu için. Bende hiç üstelemdim tabii, ama artık resmen istediğini net bir şekilde belli ediyor. Yalnız kaldığımız zaman eli sürekli penişime gidiyor, veya tartıştığımız zamanlarda bile hep beni öpüyor. Eskiden yanağımı bile öpmeye çekinen kız artık dudağımı koparırcasına öpüyor. Bu normal mi? Sorduğum zaman napayım libidom yükses seni görünce dayanamıyorum diyor. Bana göre hava hoş tabii, ama ben onu düşünüyorum. Yarın öbürsü gün pişman olursa bende kendimi suçlu hissederim. Siz olsaydınız ne yapardınız?

2|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiği için istiyor olabilir hemen azgın damgası yapıştırma

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sevmiyen KIZ öpmek istemez seks isterde

bir bayan dudaginiza yapiysiyor ve sizi her yanliz kalisinizda taciz ederse bilki cok seviyor

ama bence sen söyle cinselik olmaz diye gönülbu de bugün sana kondu ama yarin nereye konar bilemem elime kalma sonra de

0|2
    1|0
  • oha! Bi an sevgilim yazıyo sandım! Çok seviyorum ben de, arzuluyorum ama SADECE ONU

1|1
    0|0
  • bence bişe yapma yarına kim öyle kim kala

0|0
    0|0
  • tartistiginiz zaman bile seni opuyorsa bilki seni cok seviyor. Bence o kiz senin yaninda kendini sasiriyor sevdigi için, telefonda sorsan istiyormusun hayir diycek bekarete onem veriyorsa.

Evlenmeyi dusunuyorsan bekle derim, yok dusunmuyorsan sakin dokunma kiza.

Anlik Birsey için pisman olacagi kesin seni ne kadar sevsede, seviyorsan onu sen frenle.

1|1
    0|0
  • vaaay zilli, ben 4 senedir sevgilimi elini bile tutmaktan cekiniyorum kiza bak, resmen yecek :D

1|1
    3|1
  • Bence işi resmiyete dök seviyorsan

0|0
    0|0
  • Seni çok seviyor belli. Evlenmeyi dusunuyormusunuz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cevapveren erkeklerin çoğu mal.

Nikahsız yaklaşma... sonu fenadır.

Zina etme

3|1
    0|0
  • Kardeşim hadi hayırlı uğurlu olsun kutlarım seni:) Allah devamını getirsin:D Kız kendisi istiyor bence isteğini geri çevirme yani sonuçta o istediği için ilerde seni suçlayamaz ve bence yanlış bir şey yok bunda.. Ha bu arada ukalalık etmek istemem ama libido sadece cinsellikle ilgili değil genel anlamda yaşama aşkı, yaşamı arzulama demek.

0|0
    1|0
  • Sen ona karşılık vermesen bile yaptıklarına ses çıkarma ama haklısın.

0|0
    0|0
  • bi şekilde onu rahatlatmanı tavsiye ederim boynuzların cıkmadan önce.

0|0
    0|0
  • Ben olsam fenasi abiye sorarım.

1|1
    0|0
  • libodu inene kadar oral uygula derim. Ama oral uygulamadan önce asla daha ilerisi olmayacağını da söyle derim. Tabi kıza kıymak istemiyorsan.

0|0
    0|0
  • Bir an kendimi okuyorum sandım. Sen işi biliyorsun arkadaş. 5 yıldız verdim. Kızın bu tür olaylara bakış açısını iyi analiz et. Bazıları umursamazken, bazıları intiharı bile düşünebiliyor. Dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • götür abi götür.

0|0
    0|0
  • Anı yaşa ateş seni çağırıyor ateşi söndür.

1|0
    1|1
  • bu sevgiye layık olacvak kadar müthişsin demekki...devam ...:)))

0|0
    0|0
  • olabildiğince yavaş git

0|0
    0|0
  • bence haline sukret. ben sevgilimin beni gorunce tahrik oldgunu etkilendigini bilmem mesela

1|0
    0|0
Yükleniyor...