Arkadaşlar mastırbasyon çekmek ateşi yükseltirmi (hastalık bakımında) ?

arkadaşlar evet ateşi olan bir hasta mastırbasyon yaptıysa ateşi varken dahada yükselirmi lütfen düzgün cevaplar verin önemli?

Güncellemeler:
bu gün evde tektim ateşimde inmişti arka arkaya boşaldım bir kaç kez şimd ateşim daha da arttı etkisi varmıdır sizce? evde hiç kimse yoktu rahat rahat yaptım ama şimdi çok ateşim var sizce etkisi varmı?
lütfen saçma şeyler yazmayınız ateşi çok ama çok fazla 38.5

0|1
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Mast sonrasi vucut direnci duser bu da atesi yukseltir. Bol vitamin al

0|0
    0|0
    • teşşekkür ederim yorumun için vitaminli olan ne almamı önerirsin?

• Basima cok geldi bol bol C vitamini aldim limon yesillik sarimsak gibi seyler ye. Ates iltihaptansa sarimsak öldürur Tereotu ye Ustune bir agri kesici al ohh ertrsi gun iyi olursun.

• Eig icin tsk ederim

Erkekler Ne Diyor 16

• mast yapmak doğal morfin salgılıyor ve o yuzden rahatlama ve uyku geliyor insana. ateş olayida vermis olduğu haz istek dahada artinca fakat buna cevap vercek vücut direnci olmayinca yan etki olabilir.

1|0
    0|0
    • teşşekürler

• rica ederim sana tavsiyem vitamin bu kadar kolay alinmaz meyve sebze yemen lazım ilac kullanmabu. tavsiye etmem vitamin için kendine dikkat et karsiklarini üşütme sicak tut ayaklarını bol bol nane limon ic iyi gelir

• masturbasyon çekmek nedir ya :)

0|0
    0|0
  • bence mast yaparken soyunuk olduğun için yine üşütmüşsün sen yoksa mast ile ateşin alakası yoktur.

0|0
    0|0
  • Dahada yanar fokurdar :/

0|0
    0|0
  • Masturbasyon sırasında yükselir ateş bosaldiktan sonra usumeye bile başlarsın tüm ateşini alır ama eğer yüksekse hiç bulaşma

0|0
    0|0
  • Lütfen doktora git

0|0
    0|0
  • ateşini dindireyim gelllllll :D

0|0
    0|0
    • ulan şerefsiz ağzımı bozdurma bana önemli diyorum insanlar havale geçirebil kötü şeyler olabilir dalgaya vurlcak ne var erkekmi diyosun kendine kaybol !!!

• Mastır dedin bari gerisini düzgün yazma mastırpavyon

0|0
    0|0
  • Olabilir zira o esnada da kan basıncı artip vücut sıcaklığı yukselir.

0|0
    0|0
  • enerji sarf ettiğin için sana öyle geliyor

0|0
    0|0
    • @yasin1989 yorumunuz için teşşekür ederim ama ateşimi ölçtüm 38.5

• bezleri ıslat soguk suyla koltuk altlarına basına koy ince seyler giy kalın giyme

• dediğimi yapabilirsin dikkat et kendin

• Hey allahim yaaaa

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama mastürbasyon dan vazgec derim

0|0
    0|0
    • bu gün evde tektim ateşimde inmişti arka arkaya boşaldım bir kaç kez şimd ateşim daha da arttı etkisi varmıdır sizce?

• Oh ne güzel yok sanmam

• Hasta biri Mast yapamaz olmaz çünkü

0|0
    0|0
  • düşürür

0|0
    0|0
  • Masturbasyon ogrenelim.

0|0
    0|0
  • yorumlarrda namuslu bayanı takınmışsın ama alakası yok

0|0