Kızlar birbirlerini gördüklerinde neden hemen sarılıp sağa sola sallanır?

acayip bir şey. iki kız.. ne olduklarının önemi yok. iki arkadaş, anna-kız, kuzen yahut lezbiyen. farketmez.

birbirlerini görür görmez çığlık atıp, kollarını tavuk gibi açıyorlar.

ulan birbirinize dokunduğunuzda dengenizi mi kaybediyorsunuz siz, sonra da dengeyi tekrar bulmaya mı çalışıyorsunuz?

kontrolsüz mü giriyorsunuz birbirinize nedir? anlamıyorum bu halleri. bir de sırtlarına vururlar böyle pıt pıt pıt diye.

enteresan...

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Bugun ku seslı seslı guldugum soruyu sordunuz.. ve halen seslı seslı guluyorum:)))

Fıve stars

ve cevabı bılmıyorum.. Sanırm abartmayı sevmemız olabılır..:d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kızlar çok yakın oldukları kızlarla böyle olurlar kankalarıyla falan sevindikleri için eğlendikleri için enerjilerini atarlar arkadaşlarıyla daha çılgın ve hareketli olurlar erkekler de öyle değil midir

0|0
    0|0
  • Uzun zamandır görmüyorsam çığlık atmam tabi ama sarılırım e birazda sevinçle sallanabiliyo insan :) ama 2 km den kollarımı açmıyorum

0|0
    0|0
    • Sonra çat çatlar falan, aman pıt pıt pıt lar :D

• Yok canım o ne öyle yaşlı kadınların maşallah maşallah diyip sırtına vurması gibi :) öyle birşey yapmam pıt pıt pıt bende yok :)

• :) ahaha çok ilginçsin vaveyla hiç güleceğim yoktu iyi oldu.

0|0
    0|0
  • ''çığlık atıp, kollarını tavuk gibi açıyorlar. '' - sesli güldüm-

O ''pıt pıt pıt'' lar gaz almadır.. Sen anlamazsın.. Gaz varsa çıksın diye yaparız..

Sevmem öyle yılışık hareketleri ..

0|0
    0|0
  • oha soruya gel ay çok güldüm hahaha ay dur toparlandım!

eğer çok uzun süre görüşmemişsem oluyor bu yoksa normal hayatta beni kimse öyle sağa sola sallayamaz.

0|0
    0|0
  • Ne var sizde yapın çok güzel.

0|0
    0|0
  • Hayatın boyunca aynı mahallede yaşamış gibi konuşmuşsun.

0|0
    0|0
  • ben öyle değilim ,yapmacık herşeyı sevmem

0|0
    1|0
    • sen zaten hiçbir şeyi sevmiyorsun.

ama ben bu konuda düşünüyorum.

• aman etme sankı senden kabul görsün dıye yazdım

• sinirli kızları severim...

ukalaları iki kere severim.javascript:Slideit('AddComment312211');

Erkekler Ne Diyor 2

• lisede her sabah yaşanan olay. kızların çoğu yatılıydı bi tane gündüzlü arkadaş vardı her sabah geldiğinde bütün kızlara sarılırdı aynı tam tarifindeki gibi. her sabah dalga geçmemize rağmen bu rituel hiç bozulmadı. genlerinde olabilir belki

0|0
    0|0
  • ostum senin o dediğin ergen kızlarda oluyor bende çok denk geldim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...