10 yil sonra esimle sidderli bir sekimye ayrildik 6 ay sonra cinsellik gecti aramizda?

Hic anlasamadik swverek evlendik ama 1 gün mutlu olmayik ama ayrilmak istemiyordu ama bosandik istemedigim icin. Son 1 aya kadar hic konusmadik yani arada konusurken sadece icimizdekileri kustuk ama 1 aydir önce arkadas gibi msjlasmaya basladik. medeni. sonra seni seviyorum pismanim falan falan demeye basladi. en son bu gece beraber olalim dedi sadece uyuyalim sarularak. bnde 10 yil mutlu olmasamda onu özlemistim. isrardan sonra 1 gece beraber olduk sabah kadar olmadigi kadar iyi anlastik ve sevistik sakalastik. tekrar evlenelim diyor. degismeye calisacagina eminim ama huylu huyundan vazgecmez beni kandiriyor dur diye düsünüyorum. siz ne düsünüyorsunuz?

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Dene mutlu olmazsan ayrilirsin yine ama 2. Sansi verince degisen, mutlu olan cok..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kurallarini bastan koy, bir hata sonucu her sey biter de, zaten iki tarafta sevgi var anlasilan, hele cocukta varsa onlarda mutlu olur, ben tsm tersi ayrildigima asla sans vermem. ama tercih meselesi

1|0
    0|0
  • Huylu huyundan vazgeçmez iki gün sonra yine aynı olur bence ama bir tanıdığım sizin gibi boşanıp tekrar evlendi 5 senedir mutlular

1|0
    0|0
  • sakın o hatayıı yapmaaa sakınnnnn

0|0
    0|0
  • Hayat bir kumar bazen insanlar sevdiklerini katbedince değerini anlar flort donemi yaşayabilir öyle karar verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Takdir sizin ama bu sanki birbirinize olan ihtiyaçtan kaynaklanıyor gibi geliyor. Biraz beklemekte fayda var. iyice yanlışlarınızı düşünün...

0|0
    0|0
  • Olmaz bence. Tekrar sıkıntı çıkar.

0|0
    0|0
  • kesinlikle ikinci şansı ver

0|0
    0|0
  • önce taksiratını detaylı bilmek lazım. ona göre yöntemler var

0|0
    0|0
  • erkek kadın sarılarak uyuyacak imkanı var mı karı koca kavga eder mikişir barışır

0|0
    0|0
  • Hayirlisi
    İnsalalah mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Denenmişi denemek sıkıntı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hani çok laf edildiyse küçük bir kavgada hatırlanır parlar kavga

0|0
    0|0
  • Bence bir süre böyle takılın değiştiğine mutlu olabiliceğine inanırsan tekrar evlenirsin..

0|0
    0|0
    • Böyle sürmesini istemiyor sonucza bosandik ve herkes öylw biliyor gizliyiz yani

Yükleniyor...