Özellikle evli erkekler cevaplarsa faydalı olacaktır diye düşünüyorum?

Arkadaşlar bu gün shameless dizisi izliyodum dizide doğum sahnesi vardı bildiğin hiç sansürsüz bebeğim çıkış anını gösterdi başından sonuna kadar. yav arkadaş böyle iş mi hiç te beklemiyodum miğdem kalktı bildiğin odayı terkettim bir sigara yaktım. bilmiyorum normalde zevk aldığım bişeyi öyle iğrenç bir halde görünce bu kadar çok etkilenmişimdir belki. aranızda doğumu görüpte eşinden felan miğdesi kalkan psikolojisi bozulan var mı?

Güncellemeler:
bide anlamadığım şey neymiş mucizeymiş ulan böyle mucize mi olur mk. mucize dediğin ne bileyim böyle gökten melekler felan iner, ay ikiye bölünür, nehir yarılır, kan şaraba dönüşür... böyle şeylerdir yani insanın miğdesi mucize görünce kalkar mı yav...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Misal eskiden hep evlenince kocam doğuma girecek diye kendimi yırtardım
    Sonra yaşındığım şehirde genç bir ablayla tanıştım 7yıllık falan evliydi ve kızı 5 yaşında kocasının doğuma girdikten sonra ona yaklaşamadığını soğuduğunu söyledi ben şok :O hemde severek evlenmişler yani
    Ve şimdi diyorum ki asla kocam doğuma giremez eğer o girerse ben o çocuğu doğurmam içimde tutarım :D

1|0
    0|0
    • aynen olmadı içinde özütürsün onu :D ya hakkaten bu gün gördüm çok kötü oldum ben kanlı canlı eşimde görsem yani bir daha oraya zevkle bakabileceğimi hiç sanmıyorum yani sahne bir 10 saniye felan sürdü şu an yanımda taş gibi bir kadın olsa çok zorlanırım heralde yani o derece kusuyodum az daha :D

• Oha deme be doktora gitsin bence adam yani olmaz öyle şey

• ona bir psikolok şart. işte bende bu yüzden girmeyi düşünmüyorum hem burdan öğrendiğim kadarıyla hiç bir kadında istemezmiş yırttık yani :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız olarak ben bile nefret ettim ama yapıcak bir şey yok. Ben ellerinde kamera doğum anını çekenlere akıl erdiremem hala.

0|0
    0|0
    • aynen sorma ya isterse yanında olurum hani destek olma amaçlı elini felan tutarımda mümkün olduğu kadar göremiceğim bir açıda otururum :D

• Ben asla doğurmam dedim onları görünce :) Diyelim ki o gaflete düştüm sokmam l*n odaya eşimi :D

• ya doğurcan bir şekilde öteki yapcak bişey yok insan ister yani çocuk ben bile çok tiksindiğim halde 3 tane isterim ama tayyipten dolayı değil kardeşlerden biri anlaşamazsa diğeriyle anlaşsın diye ben abimle hiç anlaşamadım benim yaşadığımı o yaşamasın diye

• Ya ya ne çekiyor kadincagizlar =\

0|0
    0|0
    • ya ama varya kusacaktım nerdeyse hani ilerde yanında olmasamda olmaz çok ayıbın kralı olur muhtemelen artık yanıma kusmak için felan bir torba alırım ne bileyim. bide o sırada kokuyomuş galiba ıkınırken felan arada sıçan varmış iğrenç ya :(

• Allahin mucizesi iste oranin on santim acilmasi mucize degil mi oglum? O on santimcik yerden evlat cikiyor buyuyor senin gibi herif oluyor nasil mucize degil dersin asfjs esnek bir yer orasi iyilesince eski haline geri dönüyor. Buda bir mucize iste:p sen cok bakma bunlara zaten erkeksin yirttin iste :p

• ya yok valla ben inanmıyorum yani eskisi gibi sıkı olacağından felan en güzeli afrikalı felan olarak doğacan valla kadın 10 tane doğursada sıkıntı değil yine hisseder :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynen öyle oluyor yapacak birşey yok evladın kardeş

0|0
    0|0
    • çok pis bişey yaa sen evli misin böyle görünce psikolojin felan bozuldumu? ben laptoptan izlerken etkilendim gün boyu etkisini atamadım bide canlı canlı görsem % bir milyon derim hanım bana bir iki ay ilişme diye zaten oda en iyisi okadar açılıyoki anca toparlanır heralde

• Ben evli değilim ama sağlıkçı olmamdan dolayı doğumu gördüm zor bir durum etkilenmemek elde değil bundan dolayı eşim olduğu zaman onun doğumuna asla girmem

0|0
    0|0
  • Abi ben ne zaman nejteri vuruyolar sezeruana ozaman bayilmisim mk

0|0
    0|0
    • abi oda çok sağlıksız deniliyo ama içerde bir dünya turtu felan kalıyomuş sonrasında bir dünya kadın hastalık riski oluşuyomuş oda pek iyi değil

• Abi surat beyazliyo gogusler iniyo gobek dikisli vajina falafos daha ne olsun tamponda buyuyo tabi

• abi oda bir sıkıntı zaten ordan çocuk çıktıktan sonra eğer böyle afrika kökenli felan değilsen zaten normal bir penis kalem kalır yani ne kadın zevk alır ne erkek ben bide ondan tırsıyorum yani evlili ayakta tutan en önemli şeylerden biride odur zaten cinsellik yani

• bende netten bakayım dedim ama başı çıkarken kapadım dayanamadım.

0|1
    0|1
    • ahaha aman kardeş benim gibi sende dertsiz başına dert açma :D

• bir daha asla.! eşimin doğumuna bile tanık olmak istemem artık.

Yükleniyor...