Erkekler bekaretini aldığı kız hakkında ne düşünür?

olay aslında sadece bekaret değil. kendimi anlatayım sevgilimle lise yıllarımdan beri tanışıyoruz ama son sınıfta sevgili olduk. üniversitede de beraberiz. hani ondan önce birini öpmedim bile öyle diyeyim. ne kadar çok sevsem de ben evlendiğimiz gece beraber olmak istiyorum dediğimde onun kocam olmasını istemediğimi düşündü. çok da düzgün biri allah razı olsun hiç beni kullandığını düşündürtmedi bunca yıldır. hep korudu kolladı abim babam oldu. ben ona bekaretimi versem daha mı çok sahiplenir yoksa nasılsa benim oldu diye düşünüp ilgisi azalır mı? başkasıyla evleneceğimi düşünüp, beraber olmak istemediğimi düşünmesi de zoruma gidiyor

Güncellemeler:
aboo yorumlara bak lanet pislik bırakıyorum. şaka bi yana erkekler ne düşünür merak ettim ondan sordum soruyu arkadaşlar ben yine evlendiğimiz gün ilişkiye gircem yani değişmez kararım :)

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benden sana tavsiye,yaşını bilmiyorum çocuğun ama evlilik düşünmüyorsa asla verme,birde şu var yalans öyleyip kandıran erkekler,yani bu konu çok derin kişinin vicdanlı olup olmaması,seni ne kadar sevdiği,evliliğe bakış açısı,hayat şartları,bu devirde o kadar çokki bekaretini alıp kızları yüzüstü bırakan erkek sayısı..

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Bekaret kızların üzerinde bir külfettir. Bence bir an önce kurtulması lazım tüm kızlarımızın bundan.

Bekaretini aldığım bir sevgilim oldu, hala daha kendisine aşığım. Çok ekstra duygular hissettirmedi bu durum bana, ben daha çok ona yardımcı olduğumu hissettim sadece. Tabi bir kadının ilki olmak hoş bir duygu, ama olmazsa olmaz değil.

2|0
    0|0
  • evlenmeden ilişkiye GİRMEEE! erkek olarak benden tavsiye girme. bakireliğin giderse bunu başka bir erkeğe açıklayamazsın. şahsen bakire olmadığını anlasam kesinlikle evlenmeden ilişkiye girmek isterim ve evlenme konusunu silerim kafamdan o kızla. emin ol türk erkeklerinin çoğu böyledir. istisnalar aşık olma falan olursa değişir.

2|0
    1|0
    • fazla dürüstsün :)

• yapmıcam ki zaten ne anlatıyorum deminden beri dinlememişsin :D

• biraz uykum var dikkatim dağıldı ondan. sen beni anladıysan sorun yok. böyle devam et hayırlı işer ;)

• Sana o kadar çok sevgi beslese ve düşünse böyle bişey istemezdi. Zamanın ne göstereceğini yarın yani gelecekte ne olacağını kimse bilemez. Es kaza bişey oldu ayrıldınız o zaman ne olacak. O zevkini almış olacak sen bekaretini kaybetmiş olacaksın. Onun kaybedeceği hiçbirşey yok.

0|0
    0|0
  • sana şöyle bir sorum olcak ama kızma

şimdi diyelimki burdakilerin çoğu evet ver dese gidip vercekmisin ve ona kızlarsoruyor diye bir sitede sordum ver dedilermi diyceksin ?

bizim ne dediğimiz önmli değil sen nasıl uygun görrüyorsan onu yap ... ama tabiki evlendikten sonra olursa daha iyi tabi zaten seni seviyosa bekler ...

0|0
    0|0
  • kotü deneyımdı ıstemezdım olmasını

0|0
    0|0
  • Ben şahsen o konuda kendıme guvenmıyorum yanı bekaretını aldıgım kızla ayrılmamaya guvenmıyorum o yuzden o tur ılıskılere karsıyım anca evlenırsem oyle bırsey yaparım

0|0
    0|0
  • ilgisi azalır hevesi geçer senden zamanla.çünkü 1 defa olup biticek bişey değil.defalarca olucak senden zamanla gönlü geçicek

0|0
    0|0
  • sevdıgım kızın aldıysam on bağlanırım

0|0
    0|0
  • sahiplenir

0|0
    0|0
  • bi kereden bişey olmaz

0|0
    0|0
  • ben daha 20-21 yaşındayken cok sevdiğim ve saygı duydugum bir büyüğüm ki yaşı 65-70 filandı o zman (rahmetli oldu şimdi) sakın evlat dedi bir kızın bekaretini sorumsuzca alma kızın hayatına kıyma onu belki yalnış yollara süreklersin dedi. bu felsefesiyle hareket ettim daima ama birgün hata yaptım bir kızla birlikte oldum ve bekaretini aldım kendime kızdım daha sonra ve o kızı bir başına bırakamazdım evlendim onunla ama olmadı o aaradığım insan değildi mutlu değildik ikimizde sürekli kavga ediyorduk en sonunda ayrıldık şimdi oda bende dul damgasıyla dolaşıyoruz o evlenip boşandığı için en azından bekaretini düzgün bir yolda kaybettiğini düşündürüyor. herkese bende yaptığım hatayı telafi etmeye çalıştım en azından ama mutluluk çok uzaklarda artık en azından benim için. demekki neymiş lan bu büyükler her bi haltı biliyomuş.

0|0
    0|0
  • ben kimsenin bekaretini almak istemem çünkü evlilik bana ters o kızı düşünürüm sonra nasıl evlenecek diye yapmam

1|1
    0|0
  • Sen simdi bu soruyu sorarken 1 kere mi düşündün?

Bekaretini vermedin ama herşeyi yaşadın mı?

Sen simi bakire misin yani ?

Bu mudur ?

Bak ona sadece onunla kesinlikle evlenmek istedigini söyle. Hatta nişan yapın. bu kadar sene olmuş neden bekliyorsunuz nişan icin?

Askerden gelince ve okulun bitince de evlenirsiniz.

O sadece ilişkiye girmeden bir cok şey yaptıgınız halde illa ki bekaretini istiyorsa garip.

Eger Bekaretini verirsen emin ol o artık sadece cinsellikle ugraşır. Ve sürekli ilişkiye girmek ister.Bir süre sonra bıkar ve başkalarına bakmaya başlar. Verme

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı durum bizdede vardı,bekarken (şu an eşim) beraber olmayı çok defasında istemişti, ben istemiyordum, o kadar ısrar ediyorduki en sonunda ayrılığa kadar gitti olay. Nedenini sorduğumda, ailem onunla evlenmemi istemiyordu, oda ''benim olursan mecbur kalırlar ''diye düşünmüş.Ona peki ''nasıl bu durumu söyleyecektik aileme'' dediğimde, söylemezdik ama psikolojik olarak iş evliliğe mecbur gidecek felan derdi.Haklılık payı var veya yok, ne olursa olsun, evlilik dışında asla olmamasını tercih ettim.İyikide öyle olmuş.Kendini daha özel hissediyorsun ilk gece eşine karşı.

2|0
    0|0
  • nasıl olsa benim oldu benden başkasıla evlenemez der ve hayatı burnundan getirir. tecrübeyle sabit.

1|1
    0|0
Yükleniyor...