Doğum kontrol hapı kullandığım anlaşılır mı?

Yarın annemle jinekoloğa gideceğiz. Doğum kontrol hapı kullanıyorum ama o bunu bilmiyor. Ultrason çekilme ihtimali yüksek. Çekilirse hap kullandığım ortaya çıkar mı? Doktor kan testi isterse anlaşılır mı yoksa hormon miktarı az olduğu için anlaşılmaz mı? İkisine de ayrı ayrı cevap verirseniz sevinirim arkadaşlar.

0|1
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bio kimya kan testi yaparsa anlayabilir ama söyleyeceğini zannetmiyorum. Diğer seçenekler olası değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sonuçta doktor doğum kontrol hapı vermek isterse söylene gerekir zaten.Yanında biri olmasa iyi olur bence.Hap kullanıyor musun diye sorar en azından.

0|0
    0|0
  • sorun çıkmaz merak etme senin sorunun dışında zaten bişi söylemez dr aynı zamanda doğ. kontrol hapları dıştan bakınca zaten az çok anlaşılıo hormonal bozukluk yapıo mesela kolunda kıllar artar ve vucudunun bazı yerlerinde bu şekilde değişiklikler olur tabi kim dikkat edecekse buna oda ayrı bi mevzuu

0|0
    0|0
  • Kan testinde çıkabilir.Annenle beraber doktora girmek zorunda değilsin değil mi?Zaten doktorlar izin vermiyor bir başkasıyla odaya girmene.O yüzden

doğum kontrol hapını kulladığını doktor söylese bile.Onunla senden başka hemşire dışında kimse olmayacak.

0|0
    0|0
  • valla jinekolog işlerine kafam basmıyor desem yeridir

0|0
    1|0
  • anlaşılmaz, evlimisin bu arada

0|0
    0|0
  • kan teşti ve idrar testinde çıkar:)

0|0
    0|0
  • kan testinden çıkar

0|0
    0|0
  • kan testinde çıkar.

annende yiyiştiğini anlar

0|0
    0|0
  • anneni yanına almazlar zaten

0|0
    0|0
  • kan testinde çıkar ultrasonda çıkmaz

0|0
    0|0
  • haplarini evde iyi sakla bulamazlarsa anlaşilmaz doktor öyle birşeyi ailene söylemez.

0|0
    0|0
  • herkes söylemez yazmış ben doktor olsam ya benim ol derim ya da annene söylerim

0|0
    1|1
  • Rahat ol birşey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kanda çıkabilir tatlım onun dışında ultrasyonda da anlaşılmaz muayenede de.. hem annenle muayeneye girmen söz konusu değil :) o yüzden doktoruna kendin bile söyleyebilirsin rahat bi şekilde,bu gayet normal :)

0|0
    0|0
  • ne ultrason da ne de idrar da nede kan testinde belli olmaz neden?zaten vucüda ostrojen ve prgostrejen allıyosun,yani kadınlık hormonu hap bu takviye ile bu hormonları dengeli tutar,okdar,rahat ol:)dr.

0|0
    0|0
  • kan testinde çıkar..ama bence direk emin olunamaz..sonuçda içinde dolu madde var...kan tesitinde bu hap kullanıyor kanısına nasıl varılsın.

0|0
    0|0
  • Muayneye tek gireceksin büyük ihtimal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...