Kapat

Sevgilim neden benden uzak duruyor?

biz 3 sene önce falan çıkmaya başladık, ilk zamanlar cinselliğe merakla karışık istekliydi, sürekli beni görmek isterdi, hatırladığım kadarıyla bir sorun yoktu. hatta bazı fantezileri vardı falan... 1 sene çıktıktan sonra 1,5 sene ayrı kaldık, o beni bıraktı sıkıldım diye... bu arada ben yurt dışına gittim orada birisiyle çıktım ayrıldım döndüm, bir sürü olay oldu sonra o beni tekrar görmek istedi ve tekrar başladık. onun bu arada hiç bir ilişkisi olmamış şu anda kendisi bakir ben de öyleyim.

bizim aramızda tam bir cinsellik yok ama insan yakınlık arıyor. şimdi eskisinden çok daha fazla başbaşa kalma fırsatımız var tatile çıktık kaç kere ama o arkasını dönüp uyudu bir sıcaklığı çok gördü. ben ona zorla oral yaptım hoşuna gitti ama hemen ardından uyudu. veya beraber duşa girelim dedim geldi ben burda rahat yıkanamadım sığamadım dedi gitti. bana dokunacak olsa 2 dakikada yoruldum kendi kendine yap diyor. ben ne zaman ona gitsem bu benim isteğimle oluyor o da 2 ay olmadığı oluyor. dışarda gayet sık buluşuyoruz güzel zaman geçirip gülüyoruz elele dolaşıyoruz ama cinsel yönden sıfıra inmiş gibi.

ben bakımıma dikkat ediyorum zaten bir problem varsa bana açıkça söylüyor. hatta ben ondan daha çekici sayılırım fiziken. 22 yaşında birisi kendisi, fiziksel olarak hiç bir problem yok kuş kalkıyor. sorumluluk korkusu yok, tam ilişkiye girmiyoruz (gerçi ben bu kadar şey yaşadıktan sonra girmek isterdim)... seviyorum diyor... yoldan geçen kızlara bakıyor, yalnızken internette p*rno izlediğini de biliyorum... arada antidepresan kullanıyor ama biz ilk çıkarken de kullanırdı. bu soğukluğu gururumu kırıyor artık. neden olabilir sizce?

Güncellemeler:
ondan önceki çıktığımı çok özlemeye başladım bu şeyler yüzünden sadece uyurduk onunla bunları yaşamak istemediğim için ama sarılır göğsünde uyuturdu kendi de uyurdu... yabancı biriydi acaba yabancı olduğu için mi sarılıyordu türkiye de sarılmaması arkasını dönüp yatması normal midir? benim hayatta en mutlu olduğum anlar öyle bebek gibi uyurkendi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi düşünüyorsa bunları evlendiğinde yaşamak istiyordur seninle olacaksa. onun dışında bir sorunu yok bence. bakir olduğundan nasıl bu kadar eminsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• kezban stayla.

ulan yaklassa dert yaklasmasa dert.

ne istiyorsunuz aciklayin ona gore global degiskenler tanitalim beyin sayfalarimiza :(

fonksiyonun f..ck mother !

1|0
    0|0
  • psikolojik sorunlu o çocuk kendini o filmlere kaptırmış bütün zebki bu anlaşilan sen napsan faydası yok yol yakınken ayrıl

0|0
    0|0
  • gidiyorsan sev konuş

0|0
    0|0
  • bak kendin söylüyorsun işte senin isteğin ilişki yada başka birşey değil sadece güven

0|0
    0|0
  • sende ona karşı bir iticilik olmalı bence

0|0
    0|0
  • senden soğuduğu için olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cinsel tercihleri belki artık kadınlardan yana değildir.

0|0
    0|0
  • Sende bunu bulamadığı için sadece sosyal takılıyor. Ya hep ya hiç. Ayrıca cinsel yönden çekici gelmiyorsun öyle olsaydı saldırırdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...