Kardeşinizin ya da akrabanızın, arkadaşınız bakir/bakire olmadığını öğrenseniz ne yapardınız?

bakire ve bakir olmadığını öğrenseniz ne yaparsınız (beklemediğiniz bi anda beklemediğiniz kişilerin)

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklerde şaşkınlık yaratmaz. ama kızlarda giden bir zar vardır. bu bütün dünyada az ya da çok önemsenir. bizde namus avrupa'da kimi zaman utanç duygusu vs vs .

soruna gelince emin ol şaşırmam.çünkü öyle kızlar tanıdım ki bakire olmadığını canlı şahidi oldum ayrıca. demek kızlar böyle de oluyormuş dedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• N'apardınız ne demek ya? Çıkarıp becerirdik diyecek halimiz yok ya..

Normali bu zaten... Asıl olmadığını öğrenirseniz naparsınız demeli. Zaten bakir/bakire değil, bir de siz tadına bakarmıydınız falan diye sorsaydın daha iyiydi bence...

0|0
    1|1
  • Günümüzde erkeklerin bakir olması alay konusu

Bakir olmaması övünç konusudur ...

Kız kardeş ise yandı

Kızlara karşı bir ön yargı olduğundan toplumumuzda...

Anneye söylenirse, anne gizler ... yada babasına söyler babası döver ... gibi vs . . vs ...

0|0
    0|0
  • kafasina mi skmak lazim?

yapacak bisey yok o saatten sonra nasil bi mantikla ilerleyebilirsen oyle gidersin.

atalim artik bu onyargilari, kardesinde olsa herkesin kendi hayati.

2|2
    1|0
  • kardeşim yok ama kız kardeşimle ilgili böle bişi öğrensem naziklce sorumlu arkadaşı bulur aynı ortamda ikisinide vururdum belki hapse girmemek için kendimide vururum ama onları vurcam kesin eski kafalı diyebilirsiniz ama doğru olan bu erkeklik iç güdüsü

0|0
    2|1
  • Çevreden çevreye değişir, ama genelde erkeğin bakir olması, kızın bakire olmaması utanç verici olarak değerlendirilir... Kimsenin bacak arasıyla ilgilenmiyorum, kimseye gidip de seks hayatını sormam, dedikodusu dönüyorsa da ben karışmam, "abi bırakın bu muhabbeti de gidin kitap okuyun" derim

0|0
    0|0
  • artık bakire olayanlara degil bakire olanları duyunca şaşırıyoruz

1|0
    0|0
  • herkesin kendi hayatı sonuçta.hepiimizin bekareti diye bişey yok.o sonuçta kızlara özel bişey

0|0
    0|0
  • şok !

1|0
    0|0
  • çok sakat bi konu bilmiyorum ama öyle bir durumu yaşamak istemezdim :/

0|0
    0|0
  • Şaşkınlık olur bir bocalarsın böyle

0|0
    0|0
  • şaşırmam.. kaldı ki şimdiye kadar şaşırdıklarıma sayarım..

0|0
    0|0
  • Pikaçuyu çağırırım

0|0
    0|0
  • hemen babasına söylerim

0|0
    0|0
  • bişey yapmazdım. sen böyle bi durum mu yaşadın.

0|0
    0|0
  • eden bulur diycem ama zaten bulmuş bu utanç ona yeterde artar bile...

0|0
    0|1
  • benim halen bakir / bakire akrabam varsa gerçekten çok şaşırırım :))

0|1
    0|0
  • alnından öperim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaşına ve yaşadıklarına bağlı olarak tepkim değişir

1|0
    0|0
  • Yanaş iskeleye de anlat bakalım ilk işini :)

0|1
    0|0
  • canımdan çok sevdiğim bi kız kardeşim var. 5 buçuk yıldır da bi ilişkisi var. üniversite için bizden uzak bi şehirde, kendi evi var falan. şimdik, ben kardeşimin hiç bişi yaşamadığını düşünürsem bu benim mallığımdır, çok net. ama kendisi kazık kadar olmasına rağmen hala benim minnak davşanım olduğu için bu konuda yapmam gereken uyarıları yaptıktan sonra gerisine karışmamayı tercih ediyorum. kendi hayatını yaşayabilme hakkına sonuna kadar saygı duyuyorum, ablası olduğum gerekçesiyle hayatına burnumu sokma hakkını da kendimde görmüyorum.

1|1
    0|0
Yükleniyor...