Prezervatif alerji yapmış olabilir mi?

ilk kez kullandı.benim naylona karşı falan alerjim var demişti doktor naylon çamasırlar giyme falan demişti.nası etki yapıyor bilmiyorum. şimdi o öyle yapınca benım hemen 5 dk içinde yüzüm kabardı kızardı kaşındı falan sonra boynum omuzlarım kasındı hep.seyimde bişi yoktu ama en son prezervatif varken sürtündü şeyime o zaman orasıda kızarıp kaşındı.

alerji midir? napcam ben ozaman neyle koruncaz =(((

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• tatlım benim de latex'e alerjim var. Bu durumda en iyisi aylık iğne ya da günlük doğum kontrol hapı.

1|1
    0|0
    • kadınlarda bu alerjının belırtılerı ne oluyor? bende de varmıs yenı ogrendım ve kız arkadasımda da cozemeedıgımız bıkac problem var. acaba ondada mı var dıye soruyorum

Erkekler Ne Diyor 15

• Latex alerjin varsa o yapabilir kızarıklık.Cildiye ile görüşmen lazım bunu.Hapla korunman mantıklı aslında jinekoloğa görünüp.

1|0
    0|0
  • Prezervatif naylon değildir.:/ Senin ki bim poşeti kullanmış.

1|1
    0|0
    • hahah :D ya o tür şeyler işte.acaba latexe de mi var diye neden böyle oldu

• Kamuoyu araştırması yaptırmak lazım bilemem.

• cevapları kaldırmaktan bıktım bu soruda :( adam gibi soruna cevap verin amk ...

1|0
    0|1
  • Artık çin işi balon muydu yoksa başka birşeymiydi bilemem ama sanırım sağlıksız birşey kullandınız.

0|0
    0|0
    • durex ti markası öyle adi bişide değil yani okeyden sonra en iyisi diye biliyorum

• prezervatifi cıkarıp . sürtündügü yerlere tekrar sürterek öperek falan panzehir falan . sonra cıkarıp . atacak falan :)))

1|0
    0|0
  • yüzünün kabarbasını anlayamadım şeyin de kaşıntı olması gerekir.

0|0
    0|0
  • alerjı normaldir,mesela ben bulaşık eldiveni giysem aynısı bendede oluyor,sana prezervatif yasak sakın taktırma ellerinde kabarcıklarda başlar,uzun sürerse boyun altında bile kızarıklık olur

0|0
    0|0
  • Omzunda boynunda seyini gezdirtme sen de.

Seyini sadece seyine sey ettirsin,.orasi normalde de kasiniyor zaten belli

0|0
    0|0
    • gezdırmedi oramda buramda

• Hmmmm. Bunlarin latex olmayanlari da var onlara yonel o zaman. Ya da bir bere orebilirsin mesela hem onumuz kis usutmez cocuk seyini

• tamam sağol ben örerim ona :D

• Spiral diye bişi var sanırım

0|0
    0|0
  • ilginç.. bütün vücuduna mı sürdü..

0|0
    0|0
  • korunma dışarı çekme ve takvim yoluyla yada spiral ile olabilir...

0|0
    0|0
  • Markayı değiştirsin.

0|0
    0|0
  • kaliteli ürün kullanmazsa öyle olur

0|0
    0|0
  • zevkten maraz doğmuş kedicik :(:(:( yazık adama yazık :(

0|0
    0|0
  • Sen ölecen kızım iyi olduda evlenmeden ilişkiye girersen oooooh ;) mikrop kapmıssın .

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sen korunacaksın lateks alerjin varsa yapacak başka bir şey yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...