Daha 18 yaşıma gireli 1 ay oldu penis boyunu ölçüm benim 18 cm çıktı dahada Uzama şansı var mı kac yaşına kadar uzar?

Daha 18 yaşıma gireli 1 ay oldu penis boyunu ölçüm benim 18 cm çıktı dahada Uzama şansı var mı kac yaşına kadar uzar?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• napacan olm belinemi doluycan yeter işte :D

1|0
    0|0
    • Abi burada öğrendiğim kadariyla kizlar büyük penis seviyor :D

• Kac yaşına kadar sürüyor uzaması :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Oha her sene 1 cm uzuyor galiba

1|1
    0|0
    • Hayir her sene 1 cm uzamiyor burada 10 cm penisim var diyenide gördüm zaten bir yaştan sonra uzamiyormis

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir Türk p*rno yıldızımı geliyo nedir. Ortak gitte oralara bizide tanıştır şu hatunlarla. Bırak uzasın :D

0|1
    0|0
  • dayi vucut gelistirmeye başla hormin ve protein agirlikli beslenirsen 30 cm bile olur

0|1
    0|0
    • Abi ben normal boy gibi 20 yaşından sonra uzamaz zannettim her sene 1 cm uzuyor falan diyolar. Hormonları dahada canlandirmayalim o kadar buyukte iyi değil

• olum penis bu kemik yapisi yok tamamen kaslardan oluşuyor ondan dolayi 60 yasinda bile uzatabilirsin bence uzatma işini bir süre ertelet vücudunda baska yerlere zarar verme onu uzatcam diye

• allah bilir :D

0|1
    0|0
  • 35'e kadar uzar yüksek muhtemel. at s*ki gibi bişey olur.. Oğlum karıya kıza böyle yükselme lan?

0|1
    0|0
    • Abi sinifta kız olmadığı için rahat konuşuyoruz bazi cocuklar 19 20 cm diyen olanlar oluyor

• yakında kimseye ihtiyacın kalmaz yetişir

0|1
    0|0
  • yeter işte Allah gözünü doyursun :D

0|0
    0|0
  • Eskiden ucuna iple taş bağlarlarmış 1-2 cm daha uzarmış

0|1
    0|0
Yükleniyor...