Bana yardim edim ne yapacağım bilmiyorum...

arkadaşlar ben 13 yaşımda bir kaza geçirdim alt bölgemden darbe yedim daha doğrusu demirin üstüne düşdüm sonra pembesi kan geldi bunun kızlık zarı olduğunu düşünüyorum korkumdan anneme diyemedim annem çok abartıyor bide herkese anlatır anlatmasa duramaz herşeyi anlatır bu nedenlede diyemedim doktorada gitmedim bakdirmak için gerçekden zar mı patladı diye utanıyorumda gitmeye

şu an nişanlıyım yakında evlencem nişanlıma birşey demedim

bir kaç kez ağzını aradım bazı kızlarda olmuyormuş zar esnek falan oluyormuş veya kaza geçiriyorlarmış dedim

bana sen korkma birşey olmaz sende dedi

şimdi desem içinde şüphe kalçak her insanda kalır bana inandığını söylicek ama yinede içinde acaba olcak bide ilerde kafama kakmasından korkuyorum sizce ne yapmalıyım

biraz size saçma gelcek ama yatağa kan bile sürmeyi düşündüm ilişkiye girmeden o görmeden sonradan akmış gibi yapmak için

benim elime nişanlımdan başka el değmedi ne nişanlımla neden başkasıyla hiç birşey yapmadım ama bu olaydan nasıl çıkarım yardım edin bana

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• canım inşaatta temel mi atıyordun :) hemde demirin üstüne kacarı yok tam bozulsun yırtılsın diye yani :)) öncelikle . senin tatanoz aşısı olman gerekir :))) hayali bir soru oldugu nasılda seni ele verdi . bu demir yaglı bir demirmi idi hiç zarar vermeden deliksiz girdi :))

2|1
    2|1
    • hayali soru degil inanmak zorundada degilsin

yüzmeye gitmisdik kapai havuz yüz bilenlerin ve bilmeyenlerin arasinda demir var demirle ayirmislar bende dönüyorum suyun icinde dönerken oraya vurdum

• demirin girmesi çin zardan önce vajinanın kenarlarınada zarar verir:)) anlatmak istedigim bu :)) başka hayellerde buluşmak üzere hoşçakal

Erkekler Ne Diyor 11

• Sonuç ta bu konu ile ilgili doktora giden çok.Normal mueyeneye gidersin kayıt filan edilmez kızlık zarı muayenesi.Baktır için rahatlasın .Bayan doktorlar anlayışlı bu konuda zaten.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gitmelisin. Annenle gitmende şart değil hem için rahat olur hemde ona göre pozisyon alırsın.

0|0
    0|0
  • çok kötü bir drum =/ bekledıklerının hepsını yapcaktır sana kakarda basına suphelenırde doktora gıt sor sen bakıremıyım dıye böle böle basımdan bı olay geçtı ıns bakıresındır degılsen nısanlınıda al götur doktor anlatsın . allah yar ve yardımcın olsun .

1|0
    0|1
  • Bence bunu annen ile bire bir konuş. Sonra da doktora gidin beraber doktora durumu anlatın. Sonra annen nişanlının annesiyle bire bir durumu konuşsun. Kaynana adayın olacak kişi bunu sevgiline iletecektir zaten. Sonrasında duruma göre hareket edersiniz.

Yok o kafama yatmıyor dersen gidip diktir derim.

1|0
    0|0
  • valla ne yalan söyleyim işin zor öyle yatağa kan sürmeyle falan olmaz bu işler zar kanı koyudur fışkırmaz öyle erkek zarı deler geri çekerken kana bulanmış çıkar penis allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
    • yanlış bilgi :))) birkaç damla acık pembedir :)) akan kan . korkutmayın kızları :)))

• demir bisiklet sellesi felan bunlar mizah oldu artık ya baska bişi bulunnn

1|1
    0|0
  • inanmadım desem. Çünkü böyle birşeyin olması imkansız. Kazayla kızlık zarı kesinlikle bozulmaz. Iyi araştır bunu

1|0
    0|0
  • bende kücükken demirin üstüne düstüm.. şeyim demire çarptı...bi süre sonra baktım demir 2 tane olmuş... aman allahım yoksa bi tanesi benim cocugum mu?

0|1
    1|1
  • Allahın izniyle sorun olmaz. Senin niyetinde, kalbinde temiz.

0|1
    0|1
  • spor yaparken bile bozuldugunu duymuştum

0|1
    0|0
  • sevgilinle beraber gidip kontrol ettirin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Canim benim anliyorum seni korkuyorsun nisanlin yanlis tepki verir diye... zamaninda keske yinede annene söyleseydin, yarin birgün basina birsey gelse annen nisanlina söylerdi bundan haberim var diye, ama olan olmus artik..

Bence sen bu durumu nisanlina degil de annene anlat, evlendikten sonra gercekten kan gelmiyorsa bu durumu anlatirsin ona, anneninde bundan haberi oldugunu söylersin. En kötü ihtimal annenle konusur olur biter bu is. Hic korkma sen.

Belkide zarin patlamadi, cok kiside geliyor öyle kan ama yinede ilk iliskide zar kaniyor, benim cok arkadasimda oldu böyle ondan bukadar korkma sen canim en iyisi annenle konus bu konu hakkinda. :)

0|0
    0|0
    • arkadaslarinda nasildi

böyle kac akdi sonra iliskide yinemi akdi nasil oldu

• birisi bisikletten düstü kücükken ozamanda kanama olmus ama zarina birsey olmamis.

Baska bir arkadas dans okuluna gidiyor dans ederken bacaklarini cok ayirmis, ordada kan akmis ve zar zarar görmüs ama gerdek gecesinde yinede kanadi

• İçinde kara delik mi var senin,demir nasıl girdi?

1|2
    0|0
  • Ya kazaysa neden bu kadar korkuyorsun ki anlat herşeyi sana güveniyorsa inanır inanmıyorsa da bırak çeksin gitsin. Sonuçta kazayla olmuş birşey senin ne suçun var canım. Nişanlın madem sana inanması gerekir diye düşünüyorum. Ama herşeyden önce doktora gidip bu durumdan emin olmalısın. Nişanlıymışsın da üstelik bunu daha evvelden yapman gerekirdi geç bile kalmışsın.

0|0
    1|0
  • sanki demir icinemi girid sonucda üsütne düsdün araa kazasi gecirseniz kzilik zairm bozuldu diceniz iyice abartdiniz haa

1|0
    0|0
    • pembesi kan cok akdi kizlik kanida böyle oluyormus ondan korkdum patladi diye

• canim kizlik zari patlmaaz yirtilir bunu diyimde .. bide üstüne düsmüssün ve zar vajinanin icinde 2 cm felan onun icin bisi oldugnu sanmiyorum sonucda esnek oluyo her seyde yoksa yirltirdi ehr düsmede filan bisi olmamaisdir ama gercekdne sevgiline sööleme ben snein yerinde lsam söölemezdim ilk gecniezde diyleimki bakdinki kann cikmamis esin tuvalete giidnce bence o kan isni yap ben sen olsayidm yapardim yani sonucda snien süsücn degil oda snaa bu duurmda inanamzdi erkek milleti sonucda

• bunları burda paylascagına doktorla paylas bence 13 yasında gerceklesen bi olayı bu zamna kadar saklaman sacma olmus bence bişi olmamıstır

1|0
    0|0
  • of ama sen gümbürtüye gitmişsin :S

0|1
    0|0
    • biliyorum ama kimseye diyemiyorum aradan bide o kadar yil gitti doktora gitsem raporda vermezki

• acilma yok heralde ondan anlar doktor iliskiye girmedigimi

• sakat bi durum ama kan sürmeyi deneme başın daha büyük derde girebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...