İlişkiye girmek istiyorum fakat riskleri nelerdir?

Merhaba, ilk kez ilişkiye gireceğim yani yüksek ihtimalle olacak. Zarımı kendim çok önce bozmuştum. Bozmasam da takıntım yok. Yaşım ise 20.

Ona oral yapmak istiyorum ayrıca önden ilişkiye girersem ne gibi riskler oluşur?

Prezervatif kullanılsa da gebelik oluyor mu, olmaması için ne yapmalıyım? İlaç haricinde..

Lütfen cevaplarken yargılarınızı bir kenara bırakın ve empati yapın :)

0|2
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• İlk seks inde asla prezervatif kullanma, seni cinsellikten soğutur... Daha dikkatli olun ama prezervatif asla kullanmayın heleki ilk seferinde...
    sevgiyle kal.

1|0
    0|0
    • Ben korkuyorum çok istekli sayılmam zaten cinsel muhabbetlere de soğuk kalıyorum, prezevtifsiz riskli olmaz mı? hastalık ya da herhangi.. bilgisizim bu konuda.

• prezervatif kullanılabilir, sevgiline kısıtlı zevk alıcaktır. Ama senin cinsellikten soğumana neden olabilir. Bu nedenle adet günü döngünü takip ederek en risksiz olan günü tercih edip prezervatif olmadan birlikte olun ki, unutamadığın bir ilişki olsun. İlk seferinde bu eziyeti kendine etme. Eğer partnerinin sağlıklıysa, herhafta bir yerde fındık kırmıyosa ona güveniyosan, hastalık konusunda tereddüt etme. Ama risk var tabiki. İlaveten Prezervatifsiz girdiğin ilişkide işler ters giderde içine boşalırsa, ertesi gün hapını mutlaka kullan ki söküp atsın. Umarım hayallerindeki gibi bir ilişki olur. sevgiyle kal.

• Birileriyle görüşüyor fakat detaylı bilmiyorum çok ilgilenmiyorum kimle ne derece ne yaptıgını.. Teşekkür ederim cevabın rahatlattı.

Erkekler Ne Diyor 22

• Birçok risk var.

0|0
    0|0
  • Prezervatif kullanacaksan ona tirtikli alarak (hediye ederek) kendini daha cok zevk alacak hale getirebilirsin. Hastaliktan korkuyorsan kullanmalisiniz. Icine bosalmadiktan sonra herhangi bir sikinti yasamazsiniz. Ertesi gun hapi da daha garantiye alirsin kendini. Keyifli dakikalar olsun.

0|0
    0|0
  • ilk olacaksa güvendiğin ve sevdiğin biriyle olsun. mutlaka korun. prezervatif %80 oranında koruma sağlar. eğer hamile kalmaktan çok çekiniyorsan adet dönemine göre hamile kalmanın minimum riskte olduğu dönemde ilişkiye girebilirsin.

0|0
    0|0
  • Okey kullanmanız şart değil..

Erkekler boşalma faaliyeti gerçekleşmeden 5-10 saniye önce zaten boşalacaklarını anlarlar ve ona göre penisi vajinadan çıkarıp istediğin bi' bölgeye boşalmasını sağlayabilirsin..

0|0
    0|0
    • İçe boşalmadıktan sonra sıkıntı olmuyor mu yani?

• Evli çiftler hamile kalmayı istedikleri halde ve içeri boşaldıkları halde her zaman skor yapamadıklarına göre sende bi' sıkıntı olacağını hiç sanmam..

• Teşekkürler görüşün için, oldukça garantici bir insanım
      Umarım dedigin gibidir

• Hanımefendi ilk olacağı için ne partneriniz nede siz süper olmasını beklemeyin o ilk heyecani acemiliği yaşamak çok önemli çok güZel bence
    kesinlikle kondom kullanın çünkü enfeksiyon için en uygun ortam oluyor gerisi istekli olursanız içinizden geldiği gibi davranırsanız hersey çok güZel olacak mutluluklar

0|0
    0|0
  • Gir gir hicbi riski yok

0|0
    0|0
  • yapmayın ilerde ciddi sakıncaları olacaktır (hekim im) çok vak a gördüm yazılamaz sonuçları yinede sen bilirsin herşey ölçülü olmalı anlayın bunu bir abiniz olarak söylüyorum

0|0
    0|0
  • Artık bir kız değil karı olacaksın

0|0
    0|1
  • özel den ekle sana detayları yazarım.

0|0
    0|0
  • Aramıza hoş geldin :) kim bu şanslı kişi?
    Ertesi gün hapı almayı unutma.

0|0
    0|0
  • Hemen hamile kalınsaydı atıyorum senin adin kezban olsun herkez bağırırdı kezbanın kızı ya da oğlu diye ;-)

0|0
    0|0
  • Off kıza bak

0|0
    0|0
  • Baban çift kırmayla vurur anlarsa :D

0|0
    0|0
  • Keyfine bak büyütme bukadar

0|0
    0|0
  • spermler torpito gibidir acımazlar hamile kalırsın sakın

0|0
    0|0
  • Sevişmekten zarar gelmez.

0|0
    0|1
  • Bilen biriyle gir 😄

0|0
    0|0
  • Prezervatifle sıkıntı olmaz. Ama tecrübeli birini bul da seks den nefret etme.

0|0
    0|1
    • Evli o..

• Tek yıkan ben degilim :) evlenmeden önce de sonra da hep birileriyle görüstügünü söyledi bana.

• Üzgünüm, cevap yazmak istemiyorsan kendimi gösteremem

• Sen hala bKire sayılırsın adamda evliymiş vüyuh ver bakalım double haram :/

0|0
    0|0
    • oo hacı seni bekliyorduk :)
      bu güne ne vaaz hazırladınız inşallah?

• Kanka onu Allah bilir ben elimden geldiğince günaha girmemeye çalışıyorum neyse hayat senin hayatın ben uyardımda dilediğin gibi yaşa.

• eyvallah

• eids

0|0
    0|0
  • empati yaptım ve senin kadar azgın olmadığımı gördüm hayırlısı olsun ne diyelim vatana millete yeni bir azgın kız adayı olarak

0|0
    0|0
    • Evlenmeden ilişkiye girecem diye "azgın" yaftası yedim? oooo helalll ya :))

• bir an aklımdaki kişi olduğunu düşündüm ve bu siteyi bilmediği için rahatım, tesekkurler görüs icin.

• hayal gücün çok geniş... aklını okuyabiliyorum...

• Ebedi ev hayati seni bekliyor evde kalacaksın veya çocuklu dul biriyle evleneceksin

0|0
    0|0
    • Ne demek bu? neye göre :)

• Üniversiteni soran olmadı, gidip baska yerde övün lütfen. Tek övünecegin şey olsa gerek sen de haklısın :/

Kızlar Ne Diyor 1

• Prezervatif ile %97 kalmassın ama %3 ihtimal var

0|0
    0|0
Yükleniyor...