Cinsellik egosunu mu tatmin ediyor yoksa seviyor mu?

25 gündür bir ilişkm var bi erkeğe göre çok düşünceli her dk yan yana olalm istiyo her gün görüşelm istiyor ve sevgilimn benden önce 3 yıl süren bir ilişkisi varmış. ben öpüşmenn ilersne gitmyrm ama o daha fazla tenime dokunmak istiyor yanlış anlaşılmasın yatmak istemiyor . ve bana 3 yıl çıktıgıyla bile evrlenmeyi düşünmediğini ama benmle her şey olmasını istediğini söylüyor evlenelim , aynı evde kalalm aşkım ne güzel olr gibisnden her gün konuşuyoo. Zamanı var diyorum tamm aşkım sen bilirsn diyip susuyo. Sizce sevgi mi yksa egoyu mu tatmin ediyor

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• emin ol senden öncekınede aynı seylerı söylemıstır.dur bakalım 25 gun soyle ıkı üç ay bır geçsın aynı ılgı devam edecekmı tabı gercekten farklı bırıde olabılırsın onun ıcın zamana bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 25 Günde evliliğe karar verilmez ! Seven insan,evlenmeden seninle birlikte olmak istemez !

Senden istifade edecek veya 3 yılda yapamadığını sende deneyecek >!

0|0
    0|0
  • unutmaya çalışıo 3 yıllık sevgilisini ve sende de tatmin oluyor... emin ol en fazla taş çatlasın 2 sene sürer... Ayrıl çabuk

0|0
    0|0
  • Ego tatmini değil tahminimce o da artık benim gibi bu işlerin ciddiyetinin farkına varmış çocukluktan çıkmıştır. Ciddi düşünen adam iyidir takdir ettim öpüşmek sevişmek yiyişmek bunlar genç işleri artık belli bir zamandan sonra insan ciddi düşünüyor

0|0
    0|0
  • 25 gunde opusmek normal degıl bence. sınır koymalısın bıraz

0|0
    0|0
  • Seninle bunu yaşamak isteyen 3 yıl konuşduğu kızla neler yapmışdır bide böyle düşün. senınle yatmak istemıyor ama aynı evde yaşıyalım demiş. sakat bi durum bence dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • cinsel egolarını tatmin etmek istediği malum...

0|0
    0|0
  • cinsellik.

0|0
    0|0
  • tehlikedesin. fazla yanaşma uf olur.

0|0
    0|0
  • Ne istediğini bilmiyor, belki yatarız diye seni zarflıyor olabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ego tatmin edecek bişey yok ki ortada, seninle yatmaya kalkmadığını sen söylüyorsun zaten.

0|0
    0|0
  • o adamdan bi b*k olmaz kusura bakma o 3 yıllık kızada kimbilir neler dedi evlenmeyı 3 yıl düşünmemişte 25 günde senle mı düşünüyormus hadı dıyelim kız söylemiş böylemıs ondan dusunmemeiş 3 sene takılmıs (nekadar mantıklıysa artk ) aklı basında kimse 25 gunde evlilik kararı alamaz :) alıyorsada sorun var demektir yada burdan düşünelim durumunuz evlenmeye nasılsa musait degilse boş boş atıp tutuyordur ama musaitse olayı aile arasında ciddi biyerlere tası bakalım ne olcak kendın gör bu ciddi dedgimde ailesıyle tanısma vs vs degil istemeye gelmesi :)

0|0
    0|0
  • adamın içini bilemem seviyor olabilirde olmayabilirde

0|0
    0|0
Yükleniyor...