Kızlık zarı olmasaydı kızlar ne yapardı?

kızlık zarı olmasaydı kızlar daha rahat davranırmıydı ?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Benim için mesele kızlık zarından önce karakterimdir,kişiliğimdir.Biriyle hayatımızı birleştirmeden önce birşeyler yaşamak bana yanlış geliyor. Ha ama kızlık zarı olduğu için çoğu kız kendini tutuyordu.Diktirme çıktı herkes çığrından çıktı malesef :(

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 13

• kızlık zarı kız bebeklerin o bölgelerinin miktop kapmasını önlemek içindir. İlk regl (aybaşı) ile birlikte bu korumaya ihtiyaç kalmaz ve zar zaten kendiliğinden her yeri delik deşik olur. Yani bekaret vs zırvları insanların uydurduğu bir zırvadır.

0|0
    0|1
    • genelde ne yaparlardı bilmem ama burada ki ler soracak soru bulamazdı onu biliyorum

• insanoğlu böyle işte. önce kendi kafasında bir put yaratır. sonra da o puta tapar.

• ben rüyama giren bayanlara tapabiliyorum ... bu sayılmaz değil mi

• Zarla kafasını bozmayan kızlar için değişen birşey olmazdı.

1|2
    0|0
  • kizlik olmasaydi kizlar tum gun sevisirdi,ama insanin vicdani olmali, kendini kocasina saklamali

0|4
    2|2
    • diyelimki kocası olmadı ...kısmetya bu cıkmadı eee ne olacak neyi neden niçin kimin için beklemiş oldu ?

• saçmalamayın kızlar kendilerini eşlerine saklamalı

tbrler adınbendesaklı

• beynindeki zar var olduğu sürece mümkün değil.

1|2
    0|2
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Kişinin ahlakıyla alakalıdır bu durum diye düşünüyorum

0|0
    0|1
  • şüphem yok.kesinlikle evet.

0|0
    0|1
  • kızlık zarıyla ilgisi yok rahatlıgın kızlıgım yok die her önüme gelenle yatıp kalkamam yani saçma

0|1
    0|2
  • Aynen, zar yok dert yok.

0|1
    0|1
  • bilemiyorum...

0|0
    0|1
  • nefis meselesi..ve bir bayanın bedenine olan saygınlığıyla alakalıdır..şu andada milyonlarca yatan insan var..zarı yokmuydu vardı ama yapılıyor..yani bir bayanın kendine ve bedenine duydugu saygıyla alakalı bir durum:)

0|0
    0|1
  • bu gösteriş meselesi değil karakter meselesi...

1|0
    0|2
  • kızlık zarı olmasaydı bütün kızlar doya doya sevişirdi heralde .demek ki bir önemi var ki yaratılmış

1|5
    0|0
    • sen öylemi yapardın yani :D

• yapardım belki bilmiorum ki böle birşey olmadığı için ne desem yanlış olurdu sonuçta var kızlık zarı kocama saklamak da güzel ama insan bi yaşa gelince dayanamıyor artık

• hangi yaşlara gelince ?

Erkekler Ne Diyor 11

• sorulmuştu ve çoğu kız hayır demişti :) ama yine de normale göre daha rahat davranacaklarını düşünüyorum :D

1|0
    0|0
  • evlenmeden olurdu.

0|0
    0|0
  • Şimdiki zamanın yüzde 80 deki kızların kızlık zarı yok gibi davranıyorlar.Zaten cogunda kalmadı zaten.Demekki olmasaydı neler yapardı öyle bişey.ALLAH bilir ...

0|1
    0|0
  • Ben bu yaşıma kadar zar olmadığı halde durduysam duran yine dururdu. Eşini beklerdi.

0|0
    0|1
  • çok bir şey değişmezdi...niyeti bozuk olanlar arkadan gene verirdi...yada sürttürürdü...asıl zar kızın beyninde vardır tabi varsa...

0|0
    0|0
  • o zaman bizim yatacak yerimiz olmazdı

0|0
    1|1
  • Her haltı yapardı kızlık zarı varken erkekleri solladılar. Olmasa kestirmek zor. Herkese verirlerdi.

0|1
    0|0
  • namus bacak arasında değildir diye salak bi laf vardı noldu o?

0|1
    0|0
  • erkeklik zarı olurdu o zaman biz evlenmeden olmaz derdik :)

0|1
    0|0
  • e heralde yani :))

0|0
    1|1
  • kızlık zarı olmasaydı çok kötü olurdu Allah ' a şükürler olsun ki var ve kimin ne halt yediğini kestirebiliyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...