Bisexual miyim?

Merhaba. Öncelikle kendimi anlatayim, normal bir zamanda hicbir şekilde eşcinsel durumum yoktur. Hatta eşcinsel durumu acildiginda bile durumu anormal karsilarim. karşı cinse ilgim vardır hep fakat mastürbasyon yaparken eşcinselliği çok arzularim hatta pasif oarak ilişkiye girmeyi bile düşündüm ama sonradan sacmalik falan diye algiladim. sizce gizli gay/bisexusl mıyım? sadece ereksiyon durumunda oluyor ve sadece erkeklere olmuyor kizlarada ilgim oluyor mastürbasyon yaparken

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim halini çok iyi anlıyorum o tamamen erekte oldugun zaman vücudunun g noktasından kaynaklı. Yani g noktan arkanda oldugu için sende normalde hiç istememene rağmen canın istiyor. Ve merak etme biseksüel filan değilsin. Kendini alıştır, "nabıyorum l*n ben" diye kendine hakim ol, zamanla unutursun. Unutmazssanda korkma hala biseksüel değilsin.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• var tabi

0|1
    0|0
  • Biseksüelsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sadece cinsellik hakkında duyguların karışık. Zamanla atlatacaksın. Gerçeğe dönüştürmemen senin için iyi. İnsan tatmin olmak adına farklı fanteziler yaşayabilir.
    Seni tahrik eden kendinde olmasını da çok istediğin farklı hislerin olabilir. Ama en önemlisi her duygunun farkında olmandır

0|2
    0|0
  • Duygularını bastıran bir Biseksüelsin.

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız dostum. Biseksüeliz.

0|1
    0|0
  • bendede aynısı oldu bı kac sefer tahmın edıyorumkı herkesde oluyo yaş zaten çok genç kan kaynıyo kafa her yere gıdıyo , sıkıntı yok yani rahat ol

0|2
    0|0
Yükleniyor...