Buyuk tuvaletimi yaparkenken dol cikiyor? Sizdede oluyormu :( ?

Arkdslar buyuk tuvaltmi yaparken meni akiyor sizdede oluyomi bu gusul abdestini bozar mi hem

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gusül olması için şehvetle atılan, fışkıran sıvıdır böyle durumlar için gerek olmaz.
    Uzun süre boşalmadığın zaman olur diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Seyde oluyomu kardsm mesala uyuyosn kalkiyorsun baksirda beyaz lekeler oluyor bunlar idrar lekesimi gerekmio dmi szfe oluomu bu. norml iliskye girsen bosalark kalkiyorsun ole olmsa bile kalknca blli oluo islak oluo kokuo flan

• Eywallah kardsim icimi ferahlattin ya ruyalanmada hep hatrlio insan kalkio ztn hemn bllide oluo :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• şehvetsiz gelen meni guslü bozmaz

0|1
    0|0
    • Bnde ole biliyorm hep oluyor hep suphede kaliom pskoljm bozuldubozuldu iyice

• Ya her gun alinmaz ki kardsm 1 saatten assagi ckmiom dusdan koyuyo insana bir isime yetisemiom

• alma o zaman.. din kolaylık dinidir..

• Ne durumda olsun meni gelmesi gusülü bozar lütfen dogru yorum yapin @fundamentalist

0|0
    0|1
    • hayır. yanlış biliyorsunuz. şehvetin bir devamı/uzantısı değilse guslü bozmaz.

• Bosver sen milleti gerektigi ddurumlarda al sakata gelme

• Gunluk 1 saat dus alsan ssnde ole demezsin

• O meni değil vedi gusül gerekmez endişelenme prostat sıvısı yani aynı meni gibidir ama meni değil...

0|0
    0|0
    • Hmm bide gece uyuyom sbh kalkikm beyaz seyler oluo ama ruyalanmiom bu norml gunlerdede oluo bundada grekiomu peki :( şu an bile pisim diye dusa grmeyi dusunuom :/

• Ya bosalsan ole ckmaz ki isyan edicm ya bole haytm i olur tobe yarbbm

• gece gece güldüm ya la katlanacaksın artık

• Affedersin meni kalçandan mi akiyor anlamadim

0|0
    0|0
  • normaldir sıkıntı yaratmaz o döl değil prostat sıvısıdır

0|0
    0|0
    • Yok dol neyin ne oldgnu blyom

• fazla ıkınma o döl değil dedik sana prostat sıvısı biliyo olsaydın sormazdın burada bu soruyu erkeklerin genelinde olan şey bu

• tamam krdsm sagolsan

• Aga arada bir kariya git

0|0
    0|1
    • Prensip geregi para vermiyorm

Yükleniyor...