Tek özelliği cinsel organı olan bayanlar ?

ozellıkle bekaretını kaybetmıs kızlarda gordugum bır sorun var. bu bayanlar sureklı bır magdur edebıyatındalar. oysa farkında degıller kı bakıre olsalar da yıne terk edılecekler.

bır tatıl beldesınde oldugum ıcın yabancıları goruyorum bır de bızım kızlardan kat kat guzel olan yabancı hatunla klasık muzık konusabılıyorsunuz, hukuk, felsefe, sıyaset konusabılıyorsunuz. sevıssenız de sevısmesenız de aklınızda o sevısmeden daha cok ettıgı laflar kalıyor.

bu celıskıyı anlayamadım. arada acaba yurt dısına mı yerlessem dıye bıle dusunuyorum :)

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim buraya gelip de türk kızlarını eleştirme. eleştiriye açık insanlar değiliz. yabancı kızlarda kültür düzeyi tartışmasız daha yüksektir.

ukraynalı bir kızla antalya'da konuşurken rusya size neden doğalgaz vermiyor(po4emu rossia ne daet gazı?) diye soru sordum. kız afalladı. bunu da nerden biliyorsun falan dedi aralarındaki sürtüşmeleri falan anlattı. her şey cinsellik değil yani.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• siz Türkler ne diyor ben bilmiyor :)

2|0
    0|0
  • bi bitmediniz yemin ediyorum.

4|0
    0|4
  • turk erkeklerı cok mu akıllı .bi kendınıze bakın oglum 2 gıdım beynınız var oda cınsellıkle mesgul

6|1
    0|5
  • Koskoca profesörler ve doçentler türkiyede kalıp burada eş bulup yaşıyorlar, sen demekki onlardan bile çok bilgili zeki akıllı goruyorsun kendini:) kimsin ulan sen :D

3|0
    0|3
    • Sayın gizli istisnalar kaideyi bozmaz :D

Elin profesörüne verecek kızımız yok bizim -,-

Ha bunla bir şey kanıtlanmış oluyorsa Almancılar dediğimiz Vatandaşlarımızın %15'i almanlarla evli Keza Rusya,Polonya,Romanya gibi hatunun aktığı Ülkeleri söylemiyorum bile O.o

Ama Ne yabancı hatunlarla nede yabancı erkeklerle evlenme düşüncesini benimsemiyorum ...

Saygılar ...

• Sen sabahın bu saatinde burada aylak aylak dolaşıyorsun ve kendi denginde konusacak insan bulamıyorsun :D:D:D

1|1
    0|1
  • bunun Türk olmakla olmamakla bir alakası yok. yurt dışında da aynı mağdur edebiyatı yapan kızlar çok fazla. sen denk gelmemişsin. asıl sorun kendine güveni ve kendine ait bir yaşantısı olmamak. yaptığı işin sorumluluğunu alacak kadar kendine güveni olan bir kadın mağdur edebiyaı yapmaaz. ayrıca eğer kendine ait bir hayatın varsa kimseyi ve hiç bir şeyi suçlu bulmaz, çok da öenmesemezsin.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• türk kadını seksist bi yapıya sahiptir. kadın erkek ilişkilerini tümüyle cinsellik bağlamında düşünür. çünkü daha gençkızlığının ilk günlerinde annesinden öğrendiği ilk şey 'aman kızım dikkatli ol"dur. avrupalı anne böyle bişey söylemez. türk anne sıkı sıkı tembihler. erkeklere dikkat et yavrum diye. onun için türk kız seninle konuşurken, acaba beni iskecek mi diye düşünür backgroundda. çünkü cinsel birleşmeyi kendisine verilen bir ceza olarak görür :) ne komik değil mi. türk kızının çoğu seninle çok ciddi bi konuşma yapıyor olsa dahi, backgroundda senin penisinin ona değme ihtimalini düşünüyo olacaktır :))

0|1
    0|0
  • Bizdeki süslü kokoşlara sorsan başbakanın adını bilmezler, o konuda haklısın, böyle süslü bebe çok piyasada...

0|0
    1|0
  • klasik müzik derken ne kadar klasik acaba :) hukuk bilginde var benim yeğenin bir davası var özelden yazayım hacı bir yardımcı ol :)

0|0
    0|0
  • klasik müzik, hukuk, felsefe ve siyaset konuşuyorsu. öyle mi:) sana bilimum organlarımla güldüm :)

0|0
    0|1
  • klasik müzik,hukuk,felsefe konusuyormuş:)bi getttt...

türkiyede güzel kız azdır herkes elde edemez...güzel,kaliteli türk kızlarına ulaşamayan tipsiz,kariyer sahibi olmayan erkeklerin klasik yakınmasıdır.yani turizmin içinde olmasam inanacağım sana:) valla sanki tüm yabancılar entellektüel bi çoğunun dünyadan haberleri yok..klasik müzikmiş bilmem ne ...discolarda tepinip,ayyaş ayyaş içip gezmeden başka meziyeti olmayan kızlar erkekler topluluğu yabancıların çoğu...tabi entellektüel insanlarda vardır ama artık tüm dünya gençleri aynı,clup,disco,dans ,içki esrar,seks,marka,gösteriş,nispet...

valla burada türk erkeklerinden tiksiniyor yabancı kızların çoğu abazalıklarınedena ötürü..valla hiç senin gibi klasik müziğe felsefeye giren yok...türk erkekğiyle takılmaya meraklı ecnebi kızda zaten klasik müzik siyaset konsursan kaçar senden..disco dans seks gez toz tamam.

1|0
    0|0
  • 25 gram sen nelere bedelsin la dunyanın en degerli şeyleri türk kızlarında aga

sanki elmas kaplı

0|0
    2|0
  • hacam seneye yazin tatil yerlerinde çalişmak istiyorum nasıl iş bulabilirim sence ?

0|0
    1|0
Yükleniyor...