Kapat

Kızlar bekaretini verdikleri erkekleri neden kötüler?

Burada bakire olmayan bayanların yorumlarından yola çıkarak sormak istedim,bekaretinizi verdiğiniz erkekleri hep kötülüyorsunuz neden acaba?verirkende kötümüydü bu erkekler,zorla oldu diyenlere inanmadığımıda belirteyim şahsi düşüncem

Güncellemeler:
kimsenin yarasına tuz basmakta istemedim ama geçmişle ilgili yorum yapıldımı erkek adamın midesi bulanır en iyisi o konu hakkında konuşmamak akışına bırakmak,şimdi eski çıktığını kötüleyen birisi,yarında bugünkü çıktığını yeni gelene kötüleyebilir...herkes için herşeyin hayırlısı,doğru insanlarla karşılaşmanız dileğiyle...iyi geceler

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ne için kötülediğine bağlı bence. yani sırf yattık ve beni terk etti diye ağlıyorsa bir bayan yaptığı işin sorumluluğunu almak istemediğindendir. kurban rolü oynar. şahsen ben de ilk kez birlikte olduğum kişiyi pek hayırla yad etmiyorum. ama bu sadece ona olan hislerimin sonradan tiksintiye dönüşmesinden kaynaklı. zorla oldu diyenlere ben de inanmıyorum şahsen. tecavüz olayını dışarıda bırakmak kaydıyla tabi

0|1
    0|0
    • tebrik ederim güzel yorumdu..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanki sen yanlarındaydın amcası

Hayatta neler neler oluyor ne kadar düzenbaz erkek dolu insanlar çoğune kadar kötü artık bu yaşa gelip anlamaman çok yavan

3|0
    1|5
    • düzenbaz birine bekaret verilmez die düşünüyorum,bu yaşa gelip neleri anlayıp neleri anlamadığımı bilemessin ben kısa bir soru sordum nie geriliyosunki:)

• aynen.. en az, -o yaşa gelip de düzenbaz erkekleri tanıyamayıp- bekaretini teslim etmek kadar yavan, bu yaşa gelip anlayamaması soruyu soran kişinin.. :D

• ne yazdığını kendinde bilmiyon bi oku saçmaladığının farkına varacan milletin namusbekçisi:)

• dünyanın en mükemmel insanıydı evlendiğim kişi...benim için hala değerlidir...nerden uyduruyorsunuz bunları...

0|1
    0|0
    • buradaki yorumlar ve sorularda gördüm,geçmiş kurcalanmamalı o kötüydü sen iyiydin olursa olmaz

Erkekler Ne Diyor 4

• tamamen yenı sevgılılerıne yaranabılmek ıcın kotuluyorlar. cunku kızlar hep daha ıyıyı ısterler. dogal olarak da yenı sevgılılerının bekaretlerını verecek kadar ıyı olması ıhtımalını dusunmuyorlar. o senden daha ıyıydı. bekaretımı almayı o hak edıyordu sen hak etmıyorsun da dıyemıyorlar.

0|1
    1|0
  • ellerinde tutamadıkları için.

0|2
    1|0
  • vay helal

0|2
    2|0
  • şerefsiz oldukları için kızlara kırk takla atıp sonrada sahip çıkıp ortada bıraktıkları için cevapta bu kadar basit.

2|1
    0|1
    • çok doğru söylüyosunda kırk takla değil 80 takla atsada vermesin ilk gecesine saklasın bu kadar basit bişeymi

• anlıyorumda o yaştaki kızdan ne beklersin cahil işte düşünsene 30 yaşındaki bir kadının kafa ve hayat tecrübesine sahip oldugunu kaçı verir sence bekaretini allahıma çok şükür yaşım 32 hiç bir kızın o konuda günahınada girmedim.fırsat çıktımı çok çıktı ama beş dakikalık bir zevke feda etmedim işimde olmaz .açıkcası önemli olan vicdanım benimle bir ömür boyu olacakta vicdanım.

• alan erkeğin sahip çıkmadığı gibi veren kızın düştüğü durumlarda içler acısı ama bundan ders çıkarıldığınıda sanmıyorum benim vicdanımda rahat sorun yok,

Yükleniyor...