Bakire değilim ve bunu sevgilime söyledim.

ilk gördüğüm andan itibaren o benim hayatımın askı olcagını anlamıstım ve sevgili oldugumuzdan itibarende ciddi bi ilişki içersinde oldugumu anlamıstım ve biraz zaman gecince bunu sevgilime söyledim küçüklüğümde bi hata yaptım pişman oldum aslında yattım diye değilde psikolojik olarak daha cok yıprandıgımı falan anlattım bunu kabullenmesi biraz zaman aldı ve ne zaman içki içse bu konuyu gündeme getiriyor sizce bu zamanla gecer mi yoksa hep bu şekilde mi olcak :/

0|0
9|30

En İyi Erkek Görüşü

• kandırmayıp dürüst olduğun için seni tebrik ederim o da zamanla alışır

5|1
    0|2
    • tesekkür ederim

• beni bulanda senin gibi dürüst olsa keşke

Erkekler Ne Diyor 29

• Bakıre olmayan tek sen deılsın bu bır ılkmıs gıbı sana acı cektırmesıne ızın verme.

8|2
    0|2
  • Eee.. Erkek adam, yediremez kolay kolay bunu içine. Sen kabullendi sansan da, bilinç altında hep kalıcak. En ufak kavgada ortaya gelecek. "Sen zate önüne gelenle yatan bir o****" da diyecek. Emin ol. Ha söylemesen daha mı iyi? Yooo. Değil...

Adam bakir ise zaten bırak. Değilse de "sende yaptın" kozunu oyna. Sen yaparken iyiydi, haktı, biz yaparkende tukaka mı diye üzerine git. Adamı o fikre alıştır. Ancak böyle gerçekten kabullenir...

0|1
    1|0
    • aynen 1 kişiyle oldu sonucta o da daha önce kızlık bozmus çünkü bi kaç kızın

• e kızlar istedikten sonra bozmus olması beni alakadar etmez kandırıp bozması önemli olan

• Kandırıp bozan da kandırıp bozdum mu diyecek? "İstemeleri" için ne yalanlar söyledi, ne şekilde kandırdı kim bilir... Yoksa tüm bakireler onu bulup da hadi bizi becer diye yalvarmış mı durduk yere? Kendini kandırma derim.

• senin sevgilin zarla bozmuş kafayı, gönder gitsin, zara takılmadan da ciddi düşünüp seninle evlenebilecek erkekler var. her evlenip yuva kuran kadını bakire mi zannediyosunuz :)

3|1
    0|1
    • tabiki değil ama daha yeni söyledim belkide o yüzden şu an böyle zamanla gecmezse zaten ayrılırım :)

• Bunu bizim bilmemiz için bizim de aynı durumda olmamız gerekir belki de.Ancak zamanla geçecek gibi.Ayrıca o bakir mi?

3|1
    0|0
    • hayır kendisi hep faklı kadınlarla yatan biriydi benimle sevgili olana kadar

• O zaman sana birşey demeye hakkı yok.

• Allah yardımcın olsun işin gerçekten çok zor,bakireliği bu kadar basite alıyorsunuz durum ortada bak yazık değilmi bu çocukta şimdiden yüzüne vurmaya başlamış,benden sana tavsiye o çocukla yolunu ayır çünkü psikolojını iyice bozacaktır yapmışın bir hata ama ilk görüşte hayatının aşkını sandığın adam alkolikse boşa umut etme,yazık gençliğinize küçüklüğünde hata yaptın şuan hataya devam ediyosun farkında değilsin

2|1
    3|1
  • geleceğini bitirmişssin arkadaşın kimbilir kaç kişiyle beraber olmuştur diye düşünür emin ol sen erkek olsan sende düşünürsün...

1|3
    4|2
    • zaten öyle bişey yaptıysam bi gün çıkar ortaya yani

• benim gibisini bulamazki isterse ayrılsın ki imkansız öyle bişey

• Ne yapsın senin gibisini zaten bakire değilsin onu seviyomusun?

• herzaman içinde yara kalacak çocugun .neden her özelinizi herkese anlatıyosunuz anlamadım ben bu kadın milletini.

0|0
    2|2
    • Bakireyim diyip de 2 yüzlü olsaydı daha mı iyiydi?

• yani ki ciddi düşünüyoruz gidip diktiriyim o zaman hiç mantıklı değil buu olay

• hep yüzüne vuracak ama kabul etse yüzüne vurmasa mesele yok.

• Her içtiğinde dilinde olacak emin olabilirsin.

1|3
    1|0
  • geçen gün bir soru görmüşütüm bekaretimi zenci birine verdim bunu nasıl atlatırım diye sen o değilsin demi ?

0|1
    0|0
    • o ne yaa

• dün öyle bir soru görmüştüm oda gizli kullanıcıyda sen o değilsen senin durumun 10 kat daha iyi senden daha kötü durumda olanlar var :D belki moralin biraz düzelir he ben olsaydım çok sorun etmezdim tabi dünkü arkadaşı değil seni hata yapmışssın olabilir.

• her kavgada yüzüne tokat gibi vuracak emin olabilirsin

1|1
    1|1
    • hayır çok kavga ediyoruz ama hiç bi zaman vurmadı

• ben zaten şu an söylemedim evlendikten sonraki aşama için demiştim ;((

• zannedersem geçmeyecek, ileride seni üzebilir. kabullenseydi en baştan sorun etmezdi. konuyu kapatır , bir daha açmazdı.

0|0
    0|0
  • er geç ayrılırsınız. Şimdi tamam der bir iki ay sonra ayrılır kesinlikle kaldıramayacak. Kaldıracak adam bunu hiç dert etmeyen kızlığa fazla önem vermez biri olur ancak. Soğuyacak senden git gide

0|0
    0|0
    • aslında tam tersi dahada baglanıyoruz zaman gectikce

• hayatının hatasını yapmıssın benımde başıma böle bir olay gelmişti 2 ay sonra dayanamayıp ayrılmıştım

0|1
    0|0
    • ama kandırmak daha mı güzel olurdu ki göz göre göre

• hep kalacak

0|0
    0|0
  • hep böyle olacak.

0|0
    0|0
  • farklı bir dil kullansaydın keşke o anlama ve sürekli söyleyecek seninle yatacak ve seni terk edecek nedenmi ?

0|0
    0|0
    • niye terk etsin ki cok sacma bi bakıs acısı bence

• Hep o dert kalacak onun içinde

0|0
    0|0
  • erkekler bunu genelde yediremez

çinki aşık olgu kadını başkasıyla düşünme ihtimalini bile sevmezler

işin zor

0|0
    0|0
  • bir hata yapmissin hataninda farkndasin en azindan.. ama bunu kabul etmek cok zor hep yuzune vuracaktir bence birlikteliginizin yurumeyecek bu hatan hep sana engel olacak

0|0
    1|0
  • demekki bilinçaltında kalmıs unutacagını sanmam

0|0
    0|0
  • Anlatırken yanlış anlatmışsın. Yattım diye pişman değilim demişsin resmen. sürer böyle.

0|1
    1|0
    • yoo pişmanım dedim ya daha ne dicem

• hata 2 öyle biriyle yatmış olman demek ne demek?kalitesiz biri demek istedin sanırım peki kalitesiz biriydi neden yattın,bence bu çocuk senle bir süre sonra ayrılır senin yüzüne vuruyorsa kavgalarınız artar ve senin psikolojın bozulur

• hayır 3 senemi beraber gecirdiğim benim değerimi bilmeyen biriyle yattım sırf ayrılmamak için

• acıtasyonuda yapmışsın yıprandım diye senaryo tamam bi git ya

0|0
    0|0
  • seninle birlikte oldumu peki?

0|0
    0|0
  • Hep böyle gidecek bu hatta sadece bunu bahane edip içecek.

0|0
    0|0
  • işin hakkaten zor.. umarım unutur.. zor gibi ama

0|0
    0|0
  • ne olacagını sanıyordun kı? ınsallah ılk yaptıgın adam bu yasadıklarının hepsıne degecek kadar ıyı becermıstır ısını :)

1|0
    5|0
  • bu konu sürekli gündemde olacak bil sürekli sürekli evlensen bıle gundeme gelcek ki evlenecegını sanmam

2|3
    4|1
    • niye ben manavdaki elma mıyım

• abuk subuk konusma .bulurum alahın ıznıyle

• hadi bakalım

• asla değişmez şuan içki içince söyler,yarın evlenince yüzüne vurur,geçen bir yorum okumuştum çok seviyormuş bakire olmadığını bile bile evlenmiş 1 yıl olmuş boşanıyorlarmış sebepte çocuk diyorki evlendiğimde bakire değildi kaldıramadım diyor bekaret çok önemli bir olay ama önemsiz olanlarda var kendinden yaşça büyük birini bul ve evlilik isteyen birini,bu yorumuda ister dikkate al ister alma

1|1
    0|1
  • Ne yazıkki hep öyle olacak en hassas zamanlarında sürekli dile getirecek bence sen alış...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim Murat adında bir arkadaşım vardı. Her sırrını benle paylaşırdı. Bir kıza aşık olmuştu. Valla kız desen dünya güzeli manken gibi bişeydi ve neresini sevdiyse bizim sümsüğe aşık olmuştu. Fakat bizim salak kızın bekaretine takmıştı kafayı. Kaç kere içki masasında bu saçma konuyu açıp kızı ağlattığını bilirim. Ben Murat'a neler neler dedim. Salaklık etme dedim. Bak etrafında kıza sulanan onlarca erkek var ama kızın gözü senden başkasını görmüyor dedim. Gene bir arkadaşın nişanında Murat içip içip saçmalamaya balşadı. Kızcağız iki gözü iki çeşme ağlıyordu. Nişanda damadın yakın arkadaşı bir çocuk araya girdi. Ortalığı yatıştırdı. Ve bu vesileyle tanıştılar. Meğer çocuk çok zenginmiş ve o da boynuzlanığı için nişanlısından ayrılmış. İki yaralı yürek biribirini buldu ve ne olduysa oldu. Kız bununla bir süre sonra yakınlaştı. Ve bir sene sonra da evlendiler. Allah bağışlasın nur topu gibi bir de çocukları var.

Bizim salak Murat da bir daha öyle bir sevgili bulamadı. Kızın değerini kaybettikten sonra anladı ama çok geç tabi. Bana kaç gece ağlayarak geldi. Ben sana defalarca dedim beni dinlemedin dedim. Şimdi bak gördün mü gitti kız. Çok ağladı çok çırpındı ama ne çare.

Tatlım işallah sevgilin aklını başına toplar ve seni kaybetmez. Ama ben inanıyorum ki altın çamura da düşse altındır ve değerini kaybetmez. Senin değerini bu adam bilemez ise mutlaka kıymetini bilen erkek çıkacaktır karşına.

2|2
    0|1
    • öncelikle desteğin ve bu güzel cevap için cok tesekkür ederim sacma sapan insanların yorumlarından sonra seninkini okumak çok iyi geldi inşallah canım insan hata yapabiliyor malesef ki tesekkürler tekrardan

• Bu konuyu tekrar açacaksan ve kabullenemiyorsan yol yakınken benden ayrıl de

Güçlü ol karşısında ve sen de ayrılmayı göze al.Bu konuyu halletmezsen bil ki ayrılacak seninle

0|0
    0|0
    • ayrılalım deyip arada onu korkutuyorum ve vurucaksan suratıma istemiyorum olmamızı artık diyorum istemiyor bitmesini o da sanırım kabullencek gibi

• bence bu konuyu tekrar düzgün bir şekilde konuşman lazım ama bu konuşmaya yapmadan önce kendini ayrılmaya hazırla ve düzgünce neden böyle yapıyorsun de zaten o tavrını belli edecektir kafasına takıyor olabilir ve senin ona bunu atlattırman sana çok zarar verir o senin kıymetini anlayana kadar içinde sevgi kalmaz tecrübe ile sabittir :)

0|0
    0|0
    • zaten yüz yüze konusmadık bu konuyu hiç en iyisi yüz yüze düzgün bi şekilde konusmak haklısın :)

• Daha önceden sevdin beraber oldun pişman olmanı istemezdim ama yine de sevgilini karşına alıp bunu söyleyebilmişsin önceden yaptığın hatalar yüzünden(sen pişman olduğun için hata diyorum) seni üzmeye hakkı yok tekrar konuş olmazsa kaldıramazsa bitirirsiniz

0|1
    0|0
    • biraz bizim erkeklerde güvensizlik sorunu var bence o yüzden bu kadar tepkileri

• Malesef hep bu şekilde olacak diye tahmin ediyorum. Erkekler bu gibi durumları hazmedemez. Şimdi hazmediyor gibi görünse bile ileride illa ki başına kakar bu durumu. Umarım tersi olur ama durum şimdilik böyle görünüyor

0|0
    0|1
  • sevgilim evlenip ayrıldığımı biliyor..hiç bişey gizelmedim hayatıma dair...asla gündeme getirmez..aksine bu sebeplerden lütfen beni bırakma. dedi...

0|1
    0|0
  • Bırak şu erkek müsvettesini, sende biraz gururlu ol...

0|1
    0|1
    • zaten hiç bi zaman ezdirmedim kendimi

• Erkek dediğin sevdiği kızı sahiplenir, sen ondan once bunu yasamıssın , senin hayatındı senin bedenindi yasadın ,kimsenin bunu yargılmamaya hakkı yok, ki o senden once baskalarıyla yatmıs seni durum eşitken bile kabulenemiyorsa bas kıcına tekmeyı ayrıllll, erkeklerin bekarete onem vereni de var vermeyeni de, sende zar kafalı olmayan, hayatta baska seylere değer veren bir erkek bull kendine iktir etttt...

0|0
    0|2
    • zamanla gecmezse basıcam tekmeyi

• seni bakir ve ya değil diye ayrım yapan bir erkekle işin olmasın da zaten..

1|2
    1|2
Yükleniyor...