En iyi doğum kontrol yöntemi nedir?

İlk birleşme için sevgilim prezervatif kullanmak istemiyor. Haplar ne kadar koruma sağlar? Hangisini tercih edebiliriz?

0|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• ilk birleşmeden kastın eğer bekaretini kaybetmek ise zaten spiral öneremeyiz doğum ya da kürtaj dışında spiral uygulanamaz

yumurtalıkların bağlanması dışında (kadında) bütün yöntemler %99 koruma sağlar yani hap spiral kondom hiç farketmez %1 risk hep vardır.

ben geri çekilme yöntemini kullanıyorum ve bu güne kadar en ufak bir kaza yaşamadım

cesaretiniz ve tecrübeniz varsa deneyebilirsiniz ama deneyebilirsiniz derken önermiş gibi olmak istemem sadece bir yöntem olarak bilgi veriyorum

bunun dışında kondom istemiyorsanız ELLA adındaki ertesi gün hapını kullanmak dışında bir yöntem kalmıyor geriye
    daha önce norlevo vardı
    bazen sırf zevkine varmak için bilerek korunmayıp rahme boşalarak defalarca denedik hiç hayal kırıklığına uğratmadı fakat piyasadan çekildi yerini ELLA aldı
    fiyatı piyasadan toplanan norlevonun yaklaşık 3,5 katı (yerine göre 48 ile 60 tl arasında) olduğundan o zevki de yaşayamaz olduk :D

uzun lafın kısası
    ya geri çekilme yöntemi (ki tecrübe yoksa hiç risk almayın) ya da ELLA (paraya azıcık kıyacaksınız ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Doğum kontrol

0|0
    1|0
  • İlla içine mi boşalcak yoksa kaçar diyemi korkuyo valla 15 yaşimdan beri daha hiç kaçirmadim oda kaçirirsa gayri yok artik :) ahahahah ama prezervatif ucuzuna kaçmayin benden demesi sonra yirtildiğini bile anlamazsin ben şahsen almdim ucuz :) spral al daha iyi :) en korunmalisi o :))

0|0
    0|0
  • prezervatif takmıyosa ilaç felan alma. o haplar seni hasta eder. tehlikeliler baştan söyliym. yani korunmuyosa o işi hiç yapma.

0|1
    0|0
    • haplar neden hasta eder ben kullandım açıklar mısınız?

• Ya kullananlarda stes gerginlik felan yaptığını duymuşdum bir yerden. Bide bazı insanlara baş ağrısı ve diğer ağrılar felan şeklinde yan etkileri oluyomuş. Tabi bu herkeste görülmeyebilir.

• Spiral

1|0
    0|0
  • Prezervatif en iyi korumadır. En zararsızıdır.

Spiral de etkili,

Doğum kontrol hapları ve iğneleri.

Ertesi gün hapından uzak dur.

0|0
    0|0
    • ertesi gün hapından neden uzak durulmalı *?

• çok ciddi hormonal zararları var. ertesi gün hapları doğum korunma yöntemi değil çook çok acil durumlarda mecburiyetten dolayı kullanılan bir can simididir.

• Hanımefendi ilk birleşme enfeksiyon kapma bakımından en el verisli andır tüm uzmanlar özellikle kondom tavsiye eder taviz vermemenizi öneririm

0|0
    0|0
  • gerek duymadım hiç

0|0
    0|0
  • Hapların sık kullanılması hormonsal olarak sana zarar verebilir. fikir almanın yanında kendin de araştırıp karar vermen daha mantıklı olur...

0|0
    0|0
  • en iyi ve meşhur olanı bile %80 garanti verir. mecburmusun evlenmeden yapmaya ve ilk mi? hekim bir abin olarak uyaracağım konular varda

0|0
    0|0
  • Zikismemek :) yok yapicam diyosan kusuna Durex takdircan :)

0|0
    1|0
  • Norlevo al ilişkiden sonra iç

0|0
    0|0
  • Seks yapmamak 😅😄

0|1
    0|0
  • mesigyna kullanmanızı tavsiye ederim. etkili ve kolay bir kullanımdır.

0|0
    0|0
  • Prezervatif veya kadin prezervatifi

0|0
    0|0
  • Yasmine

0|0
    0|0
  • İçine boşalmasın

0|0
    0|0
  • spiral sağlığa en zararlı olanı.

0|0
    0|0
  • Sonra şutluyorlar yap yap :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 1aylık
    3 aylık iğneler var.
    Deri altı kapsülleri var 3-5 yıl etkili bunlardan birisini kullanmanın tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • Ic haplari sis apla :D kullansın efendim prezervstif ne demek istemiyor?

0|1
    0|0
  • Kullancan eşşek gibi

0|0
    0|1
  • %99 koruma sağlar

0|0
    0|0
  • Kızlığı bozdurucakmisin kız 😄😄

0|1
    1|0
Yükleniyor...