Penis boyumun 10 cm olması beni rahatsız ediyor. nasıl uzatabilirim?

Yaşım 24 boyum 1.79 kilo 74 ama penis boyum 10 cm nasıl uzatabilirim. Evliliğimde sıkıntı olurmu? Yardımcı olun lütfen

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü o boya o boy nasıl olur ki büyütücü al

0|0
    0|0
    • Büyütücü işe yarar mı kullanan tanıdığın var mı

• Yok ama hep reklam yapıyorlardı eskiden

Kızlar Ne Diyor 1

• milletin sürekli büyük söylediklerine bakma araştırırsan türkiyenin ortalaması 12 cm yani seninde normal sayılır ereksiyon halinde kaç cm?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardeşim merhaba sıkıntı olmaz aslında şu kasık yağların varsa hafif bile onları yakarsan 1-2 santim uzama şansı var ve kadınlar 8 santimden sonra zevk almaya başlarlar ve zevkin çoğalması kalıklık ile devam eder vajinanın yan dudaklarında olan kılcal damarlara penis sürttükçe uyarı yapar beyine buda zevk olarak algılanır biraz araştır onun için özel pozisyonlar bile var

0|0
    0|0
  • baskete yazdır

0|0
    1|1
  • Sündür :D

0|0
    0|0
  • Normal bir uzunluk idare edersiniz bence

0|0
    0|0
  • oto kurtarıcı çağır penisini çeksin uzar :)

0|0
    0|1
  • 17-18 yaşlarında 15 cm felandı.. 22 yim uzadı 18 cm rahat.. Genetik herhalde..

0|0
    0|0
  • Penis pompası hacı. 4 ayda 4-6 arasında uzama oluyor. He ama istemezsen elle penis büyütme teknikleri var.

0|0
    0|0
    • Önerebileceğin bir ürün markası yazarsan sevinirim kardeş lütfen

• Abi o konu hakkında pek bir bilgim yok. Artık önermiyorum da çünkü uzattıktan sonra orta kısımları kırık gibi duruyor. En iyisi çekme-germe egzersizleri.

• öyle bir yöntem yok biyerde okumuştum 2 seçeneğin var 1. testislerin üzerinde yağlanma varsa onu oaldırabilirsin kilo vermek de bir çözüm 2-3 cm farkeder 2. seçenek rusyada yapılan peniz uzatma ameliyatı ki tavsiye edilmez hem estetik açıdan hem de sinir harabiyeti olabilirmiş. kendine uzak doğulu bir kadın bul evlen kafana da takma kadınların vajina yolunda haz aldıkları sinirlerin yoğun olduğu mesafenin uzunluğu 7cm daha uzunu psikolojik tatmin

0|0
    0|0
  • Olmaz olmaz dert etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...