Erkekler yapıyor, siz neden yapmıyorsunuz bayanlar?

Kızlık zarı sadece sizlerde var bizde ise buna dair bir şey yoktur.

Biz sex yapıyoruz evlenene kadar ama sizler o zardan sebep yapmıyorsunuz.

Bazen zar'ı koruyarak başka yöntemler deniyorsunuz ama nedir bu çileniz sizin? :)

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• 23 yıl bakire kalıp 1 yıl önce ilk kez birlikte olduğum, deli gibi aşık oldugum adamla 2 gün önce ayrıldık.şuan zarım yok ama ben yinede başka biriyle beraber olmayı düşünmüyorum.nedeni de şu.biz kadınlar seksi somut görmüyoruz.seks bizim için amaç diil,sevgiyi aşkı güçlendirecek,dile getirecek bi araç sadece.bizim de hormonlarımız var elbette.kadın vücudu da istiyo bazı şeyler.ama bizim aklımız mantığımız önümüze gelenle yatacak kadar küçülmeyi aciz olmayı göze alamıycak kadar çalışıyo ben hormonların etkisinden kurtarabiliyo bizi.masummeraklı çok güzel söylemiş; bizim bedenimiz yol geçen hanı diil

5|2
    0|2
    • İşte bu be :)

• teşekkürler.evet arada sürtüşsek de ben de ayrılacağımızı beklemiyodum.cevap kızgınlıktan mı daha doğrusu ona kızgınmıyım bilmiyorum.maalesef hala umudum var:(

• Mükemmel bir yorum. Görüşünüz, kişiliğinize saygınız dolayısıyla tebrik ediyorum sizi. Kadın, her ne olursa olsun iffetini korumalıdır. Bir seks objesi olarak görülmemelidir.

Kızlar Ne Diyor 12

• Çile çile olalı böyle çile görmedi.. Aman ne diyorum, daha uyumadım da afalladım..

Yapmıyoruz oluyo bitiyor.. Sanki ateşten ölüyoruz :))

0|4
    1|0
  • Biz zorunda oldugumuz için değil istemedigimiz için yapmıyoruz istesek dikeriz ama kendimize yakıştırmıyoruz bizim bedenimiz yol geçen hanı değil

2|1
    0|0
  • bunu erkeklere soruyorum diye baslık atsaydn daha yerinde olurdu..kızların sorunu dglkı..onu ilk ben bozucam kimseye bozdurmam erkeklign şanına bu yaraşır diye ortada gezınen insancıklara soracaksın.

0|2
    0|1
  • Madem bu kadar çileli olduğunu düşünüyorsun.Sen bu dertten yakınmayan,tecrübeli bir dişi bulda evlen o zaman.

0|0
    0|1
  • sizin sorununuz ne bilyor musun ? bilmiyorsun, söyleyeyim.. burada çile çeken sizsiniz aslında. kadın sizden önce bir erkekle ya da erkeklerle birlikte olmuşsa, sizin performansınızı kıyaslayabilir. ya da penis ölçünüzü diğerleri ile mukayese edebilir. ve siz o kadar kompleks sahibi bir cinssiniz ki ödünüz kopuyor bundan : )

0|0
    0|0
    • Pek o açıdan sorunum yok ve soruyu soruş amacım farklıydı yorumları okursan anlarsında.

Bizimde mukayese ettiğimiz durumlar oluyor dar geniş ;) yada şehvetli bir kadın ?

Ha bunları sadece sen dedin diye diyorum yoksa butür şeylerle işim olmaz

• öyle bi bayan daha anasından doğmadı... helede bana

• ayy çok ödüm koptu cinselliğini her erkekle fişlendiren kadınlığıyla iktidar sahibi olmayı hedefleyen ayn benim sözümden çok etkilenir o gibi sözleri kendine kalkan olarak kullanan birinin lafı beni etkilemez zaten ben öyle bi kadınla zor olurum olsam bile bi daha görmeyecem onun için bu sözün sadece senin ve kendin gibi hemcslerinin birer savunma mekanizması.. :)

• komik mi oldun şimdi sn?

0|1
    0|0
  • Sorun sadece zar değil ki eminim zarda olmasa

erkekler gıbı bir cınsel hayatı yaşamak istemezdi kadınlar

0|0
    0|1
  • Nasil bir soru bu ya? Yapmak isteyen yapiyor yapmak istemeyen yapmiyor. Bunu anlamak o kadarmi zor?

0|0
    0|0
  • yapmadığımızı kim söylemiş:) jenerasyon değişti merak etmeyin:)

0|0
    1|2
  • üçbinüçyüzotuzüç canın sıkıldı galiba :)

0|0
    0|1
  • yazık bize

0|0
    0|0
  • Şuan zarım sağlam duruyo.Bakireliğim gitmiş olsaydı yada zar hiç olmasaydıda önüme gelenle sırf zevkim için beraber olmazdım

0|1
    0|0
    • okadar... kadınların pasif olarak görülmesi beni fazlası ile üzüyor. Neticede onlar gelecekte herhangi birimizin eşleri olacaklar. Kızlarımız bu kadar pasif olmamalı...Tebrik ediyorum sizi.

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok itici bir tarzın var dostum..Ne amaçla sorduğunuda anlamadım kızın biriyle kahve muhabbetimi yapmayı düşünüyorsun bu konuda..

-'Ne olacak sizin bnu zar sıkıntınız beaaaa'

-'Elle elle nereye kadar monkey kardeş''

-Zor işler bunlar sıkıldıysan birazda ben elliyim..

0|3
    0|1
    • Çektiğimiz çilemi be arkadaş :)

• Sizin adınıza üzülen karşı cinsler varmış gördün mü ?

Ne kadar düşünceli benim hemcinslerim :)

• çok zor değil hemen alttaki yorumu oku yada seçtiğim en iyi yorumu oku.

arkadaş ben kızların bunu yapmasını isteyen birisi değilim bu 1 cisi

beni eleştireceksen iyice yorumları oku da bak bakim varmı öyle fantazi olayı.

önyargılı davranacaksın madem bari boş yargılama eksiyi ben vermedim al sana +1 düşünmeden yorum yaptığın için

• Jenerasyon degisti evet artik erkekler eskisi kadar her onune gelen kadin ile sex yapma arzusu iyice azaldi bir tane olsun benim olsun diyor

ama bu seferde kizlarda tam tersi olmaya basladi sex in ve zevkin tadini alan kizlar ayni disi bal arilari gibi oldular her zevki tatma istekleri cogaldi

Erkekler bakir kalmaya basladi

Yakin gelecekte kizlar erkekleri istemeye baslayacak onlarda bakir erkek se evlenmeyi dusunecekler

gidisat bunu gosteriyor :)))

0|0
    0|0
  • İyi de adamım sen yapıyorsun da kimlerle yapıyorsun ((= onlar da yapıyor, sadece gizli kapaklı oluyor. Olsa da işte pişmanım, ayağım kaydı yanlışlıkla oldu, beni kullandı falan filan... :) kızlar yaşamıyor diye birşey yok yani. bu zamanda onu unutcan piramit gibi düşünürsen öyle çok az kız kaldı. bu zamanda kızlar çapkınlar yani, geçin bu işleri.

0|0
    0|0
  • Mümin kadınlara da söyle:

Gözlerini (harama bakmaktan)

korusunlar; namus ve

iffetlerini esirgesinler. Görünen

kısımları müstesna olmak

üzere, zinetlerini teşhir etmesinler. Baş örtülerini,

yakalarının üzerine (kadar)

örtsünler. Kocaları, babaları,

kocalarının babaları, kendi

oğulları, kocalarının oğulları,

erkek kardeşleri, erkek kardeşlerinin oğulları, kız

kardeşlerinin oğulları, kendi

kadınları (mümin kadınlar),

ellerinin altında bulunan

(köleleri), er k eklerden,

kadına ihtiyacı kalmamış (cinsî güçten düşmüş)

hizmetçiler, yahut henüz

kadınların gizli kadınlık

hususiyetlerinin farkında

olmayan çocuklardan

başkasına zinetlerini göstermesinler. Gizlemekte

oldukları zinetleri anlaşılsın

diye, ayaklarını yere

vurmasınlar. Ey müminler!

Hep birden Allah'a tevbe

ediniz ki, kurtuluşa eresiniz.

0|0
    0|0
  • erkekler yapıyor kkızlar yağmıyor demişain peki erkekler bu işleri kimle yapıyor herkes i*ne mi oldu lan :)))))

0|0
    0|0
  • isteyen/kafaya koyan yinede o çileyi tınlamıyorki arkadaşım rahat ol sen : )

0|0
    0|0
  • devir degişti önceden erkek para verip yada veren biriyle birlikte oluyoru

şimdi ise kadın yaa para veriyor yada peşine köpek gibi birini takıyor

biz erkekler ne diyoruz beni parayla satın alamazsın

0|0
    0|0
  • zar zaten saçmalık,ama kadın ve erkek hormonları aynı değl,onların düşünce yeri beyin,bizlerse penisle düşünüyoruz sadece seksi.

0|0
    0|0
  • bizim vücudumuz kermes sanki , bu sorularda neden "her erkek bir jigalodur " konumuna geliyo? buradaki hangi erkek 80 yaşında takma dişli, poşet memeli , naylon kukulu bir kadınla sex yapmak ister ki? Erkekler kadınlardan daha seçicidir!

0|0
    0|0
  • ne saçma sapan bir uslubla sormuşsun bu soruyu?Asıl amacında soru sormak değil bence

0|2
    1|0
    • he fantazi kuruyorum tanıyan tanıyor beni senin düşüncen de sorun değil sorumdaki uslub ise tanısan aradaki mubaladan anlarsın ne demek istediğimi neyse

• ben yapmiyorum :)

0|0
    0|0
  • yapanları vardır..

0|0
    0|0
  • onlar şimdi bizlerden beter

0|0
    0|0
  • o zaman sen deneyimli bir hatun bul kendine

0|0
    0|0