Bakire olduğumu nasıl anlarım?

yanlış anlaşılmak istemem kötü yorum yapmayın küçük bir kaza geçirdim ve genital bölgeme darbe aldım fazlasıyla kanamam oldu ancak regl sebebinden mi yoksa bekaretimi kaybettim bilemiyorum

Güncellemeler:
yaşım 18 ve gerikafalı bir ailenin kızıyım durumu anlayabilirsiniz

0|1
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar kan geldi ve merak ettiğin bakirelik mi? Ne çok umursuyosunuz şunu ya

2|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Bacaklarını ayırıp optik zoomlu bir dijital fotoğraf makinası ile resmini farklı açılardan çekip bilgisayarda incele. Emin olmak için google görsellerle de karşılaştır.

0|0
    0|0
  • Doktora gidip yardım alabilirsiniz ailenizle. Geçmiş olsun. :):

0|0
    0|0
  • Aynayı alın banyoya girin çıplak olarak yere oturun bacağınızı açın aynayı önünüze alın ve vajinal dudaklarızı açın ve iyice kontrol edin kızlık zarını görme ihtimali yüksek yine de terettüd edersen Doktor'a gideceksin.

0|0
    0|0
  • suya batır hava kaçırıyorsa bakire değilsindir

0|0
    0|0
  • jinekoloğa git en iyisi.

0|0
    0|0
  • kuvete su doldur içine gir otur vajinandan hava kabarcığı çıkıyorsa bakire değilsindir çıkmıyorsa bakiresin

0|0
    0|0
  • iyide yaşınız 30-35 ! yinede tıbbi etik olarak yanıtlayım, kan rengi-kokusu-miktarı sürekliliğinden ve ağrı çeşidinden muayne etmedende bilgi verebiliyoruz

0|0
    0|0
    • limon suyu ile evde kendin anlarsın. hekim abin olarak anneni haberdar etmeni isterim ama soru ve açıklaması bağı kopuk

• Jinekologa git.

0|0
    0|0
  • doktoraa

0|0
    0|0
  • Doktora sor bence.

0|0
    0|0
  • Nasil bir kaza gecirdin

0|0
    0|0
  • vajinana daha önce hiç bakmadınmı aynada değişikliği farkedebilirsin sanırım

0|0
    0|0
  • doktora git en sağlamı o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İçin rahat etsin istiyorsan doktora gitmelisin. Senin bakarak anlaman çok zor bir doktorun görmesi şart

1|1
    0|0
  • Hayır canım darbeyle asla zarar Görmez. Bişey girmediği sürece kızlık zarı bozulmaz. Kaybetmedin kesinlikle

1|1
    0|0
  • Doktora gitmelisin

1|0
    0|0
  • Jinekologa gitmelisin biz değil en iyi o bilir

1|0
    0|0
  • Olabilir. Geçmiş olsun. Bunlar normal şeyler. Hekime görün.

1|0
    0|0
  • bakırelıktekı kan fazla fazla gelmezz ama yınede bı doktora gıt

1|0
    0|0
Yükleniyor...