Sizce bir bayanın ilişkiye girmeden başka sebepler ile kızlık zarının yırtılması evlilikte önemli midir?

Özellikle sorum erkeklere; size göre bir bayanın ilişkiye girmeden başka sebepler ile kızlık zarının bozulması dert edilecek bir sey midir?

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Insanız baŞimiza gelmeyen birsey Yok ve hatalar insanlar için lakin zevk Uğruna yaptıysa hayatta affetmem büyük konusmayim ama kaza ile falan ise kızı suçlamam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yani diyelim ki bilincli oldu bu durum ya da farkli bir sekilde oldu
    Erkekler cokmu saf ve temiz geliyor sana.
    bunu dert etmeyen erkek cok
    dert eden erkekte azalmaya basladi.
    kafana takma
    seni seven sana güvenen bu konuda sorun yapmaz

1|1
    0|1
    • Sana katılıyorum. Böyle düşünmen benı sevindirdi. Ve harfiyen haklısın

• Eğer cinsel ilişki harici bozulmuşsa kesinlikle kafama takmam. Sonuçta bu zar kaza vs sebeplerle bozulabilen bir şey...

0|0
    0|0
  • seninki kazaylamı gitti?

0|0
    0|0
    • Yok bende ne ilişkiyle be de mast la gitmedı. Sadece merak ettim erkeklerın görüşünü

• ilişkiye girmeden ya da içeri bir şey girmeden o zarın gitmesi çok ama çok zor o yüzden hiç bir erkek inanmaz.

• Hım. Neyse ya

• Gerçekten kaza mı yoksa zevk için mi olduğunu anlama yöntemini bulun sesimi çıkarmıyacağım

0|0
    0|0
  • Evet. Bazıları yatıyo yatıyo sonra '' Oy oşkom bon kozoylo bozdom'' diyo. Yer miyiz biz? Yemeyiz.

0|0
    0|0
    • Ukalalık yapma bence

• E öyle diyosunuz. Yani kızlarda öyle diyenler çok var. Hemmen kullanıcı adı. Neyse uzatmayalım bencede.

• Neyse tartısmaya gerek yok. Yanlıs bır sey dediysem kusura bakmayın

• zinaya dusmedine emin olduğum biriyse zarı onemsemem

0|0
    0|0
  • bir kılıf mazeretmi arıyorsun gerçekmi?

0|0
    0|0
  • değildir zarla namus bitiyomu

0|0
    0|0
  • Ona hicbi erkek inanmaz cici kiz

0|0
    0|0
    • Hadi ya. Kız sana inanacak mı acaba.

• Bu soruyu kendı adıma sormadım. Hem sen benım namus bekcım değilsin. Sen kendıni beyaz melek sandın heralde.

• Uff senle ugrasacakta digilim sadece sana ben tafsiye verdim yap veya yapma sen bilirsin bu arada atarlanma hemen

• Aslında birkaç örneği var ama tıbbi olarak bir örnek vereyim kapalı hymen diyim 2000 de 1 görülür ve operasyon gerektirir ve sonrasında doktor zarın alındığına dair rapor yazar bu gibi durumlarda sorun olmaz muhtemelen ama karşılıklı güven varsa konusu bile olmaz bu zamanda

0|0
    0|0
  • Bence sorun olmaz. Her hangi biriyle yatmadığın sürece. Vajina yine dar olduğu için her hangi bir sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Yiyecek icecekmi bu tarihi gecince bozulsun nasıl bozulcak durup dururken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önemli tabi karşı taraf inanmaya bilir

0|0
    0|0
    • Ama orada belirttiğim gibi "ilişkiye girmeden"

Yükleniyor...