Siz erkekler küçükken erkek tarafından tecavüze uğrarsanız ne yapardınız?

Çok mu zorunuza gitti biz nasıl gey olarak bu hale geldik toplum tarafından Dışlanıyoruz an be an ayrıca biz o tacizci gibi olmadık olmayız biz bizim gibi gey olanlar ile muhatap oluruz evet sizin başınıza gelse ki kucuksunuz ne halt edersiniz gidip herkese anlatır mısınız polise vs?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ne olduğunu anlayamazdım herhalde. Kime neyi nasıl anlatırım bilemezdim sanırım. Çok ağır bir psikoloji.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne demeye çalıştın anlayamadım

0|0
    0|2
    • Okuduğuna emin misin

• Analamadığım için yanlış yorum yapmak istemedim diğer yorumları okuyunca anladım gay olman suç değil

• Suç sayılıyor özellikle KS yani burada bir kaç. kız noel homofobik davranmaya meyillenmis resmen iğrençlik

• ben uğradım ama ondan önce de biliyordum ruhumun kız olduğunu yani ben transım ve geçiş sürecindeyim -male to female.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok ağır bir durum. Kimseye bir şey anlatamıyorlar çoğu zaman.

0|1
    0|0
    • Eee peki sence hayat boyu ne yapabilecekler mutlu bir aile kurabileckler mi diğerleri gibi

• Ne yazık ki öyle.

• İste sizde böyle olmasına izin vermeyin

• Aileme anlatırdım.

0|0
    0|0
    • Kolay mi dersin ahmet yildiz cinayeti olayını bir internetten araştırın bakalım ne çıkacak

• Zor bir durum çok büyük geçmiş olsun ama tecavüze uğradın diye gay olmak zorunda değildin. O yüzden bu durumu savunman yanlış olur.

0|1
    0|0
    • Psikolojik nolarak bozuldum ama çevremizde hicbise gey istiyerek bu hale gelmedi

• Haklısın. Aklim dengem bozuk bu konuda emin olabilirsin. Yoksa seninle tartışmaya girmezdim ordan anla.

• Saçmalama yok öyle bir şey akli dengesiz görülen biz leriz

• Allah korusun önce o piçe sonra kendi kafama sıkarım

0|1
    0|0
    • O zaman elimde olsa yapardım tabi ki küçüksün

• :( zor allah yardımcın olsun

• Saol

• ne diyorsun sen a mk o kadar kiz varken gey oluyrsunuz

0|0
    0|4
    • Olayı oluşan anlarsın ama okumadan okumadan yorum atıyorsun

Yükleniyor...