Kapat

Yarı tanrılık verilseydi ilk ne yapardınız?

Gerçi bana yarı tanrılık verilmesini istemezdim (allahım affet beni kandil gecesi dalga geçmiş gibi oldum ama) Size yarı tanrılık verilse siz ne yapardınız?

Güncellemeler:
cinsellik disinda biseylerin konusulmasi beni mutlu ediyor
bune ya

seytanmis ama teesuf ederim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• bkz God of War Kratos

İzlediği yolları izlerdim,bol bol ağız burun kırardım.

Bir de adonis denen dallamayı iyi benzetirdim.Adonis kası derdini ortadan kaldırırdım

1|1
    0|0
  • İnsanoğlu açgözlüdür tümünü aramaya koyulur.. :P

2|0
    0|0
  • geçen club'da kavga ettiğim bodyguardların alayını Olympos dağının zirvesinde donsuz bırakırdım. Soğuktan donsun p**evenkler.

1|0
    0|0
  • Herkes cennete hadi bakalım.

0|0
    0|0
  • diğer yarısını isterdim

1|1
    0|0
  • Dünyaya reset atardım

1|0
    0|0
  • Şu anki yaptığımdan farklı davranmazdım.. Nasıl ki şimdi kendimden büyük kadınlara asılıyorken yari tanrı konumunda iken de Hera'ya kompliman yapmaktan kendimi alamazdım

0|0
    0|0
    • ne kadar buyuk

bide tanrilar asilmaz kimseye zamapara tanri

• Büyüdükçe zekadamı büyüyor :))))))

• gitmeyin ustune cocuk hakli

• yok ya istemezdim, sonra herasi gelsin tuzak kursuni zeusu gelsin oglum değilsin gayri mesrusun desin pehh!

0|0
    0|0
    • sezar di degilmi yari tanri+

• ben biraz gec anlyiorum onun iicin mumkun oldugunca basit konusun )

• zaten br kac turkce kelime kapasitemle cumle kuruyorum :) oldukca basit dilim

• ... Seni tek hücreli canlıya çevirirdim.

0|0
    0|0
  • maalesef hayal gücüm o kadar geniş değil...

0|0
    0|0
  • Ölümsüzlüğü aramaya kaldığım yerden devam ederdim.

0|0
    0|0
    • tanrisin zaten ölümsuzlugu bulup kullarinida mi tanri yapacaksin

• @lusacan işte ölümlü kafasıyla ölümsüz düşünemiyorum :) tam bir şeylere alışmışken (sevdiklerim mesela ) onların ölümü ve yeni şeylere alışma fikri sıkıcı geliyor

• ben yari tanri oldukatan sonra kulluk hayatimi unutm ak isterimki adaleti sagliyim kulluktan kalma aliskinliklarimi devam ettridim yedi sulalem cenette yolardim

• Bu güncelleme bana galiba. Sizin hayatınızda cinsellik yok mu? Ya da cinsellik hayatın önemli bir parçası değil mi? Amacım cinsellik konusu açmak değil tabi ki sadece küçük bi espri:)

0|0
    0|0
    • evet anliyorum cinsellik konusu zaten istemdigin kadar var hemde ne sekilde .benim hayatimda tabiki var ama hayatimin bir ayrintisi

• cinsellik serbest ama kondomsuz yapmayın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• düşünemiyorum ne tamı nı ne yarısını insan mantığıyla bakınca tanrılık zor geliyor

0|0
    0|0
  • etrafımdaki lanet insanları yok eder,değer verilecek insanlarla yeni bir sayfa açardım kendime,en baştan ve huzurlu bir hayat...

0|0
    0|0
  • Kötülüğü kaldırırmdım.. Tüm insanları hayvansevr yapardım, herkesin eşit yaşamasını sağlardım.. teknolojiyi ortadan kaldırırdım..

0|0
    0|0
  • zeus'un yakışıklı oğlu perseus'u da yanıma alarak pegasusa biner bu diyarlardan göçerdim :DD

0|0
    0|0
  • Şu an yeryüzündekı tüm erkeklerı bayan bayanlarıda erkek yapardım drım drım drımm

1|0
    0|0
    • yapmaya ben erkek olmak istemem

• bu bir tehditti

Yükleniyor...