Yarı tanrılık verilseydi ilk ne yapardınız?

Gerçi bana yarı tanrılık verilmesini istemezdim (allahım affet beni kandil gecesi dalga geçmiş gibi oldum ama) Size yarı tanrılık verilse siz ne yapardınız?

Güncellemeler:
cinsellik disinda biseylerin konusulmasi beni mutlu ediyor
bune ya

seytanmis ama teesuf ederim

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• bkz God of War Kratos

İzlediği yolları izlerdim,bol bol ağız burun kırardım.

Bir de adonis denen dallamayı iyi benzetirdim.Adonis kası derdini ortadan kaldırırdım

1|1
    0|0
  • İnsanoğlu açgözlüdür tümünü aramaya koyulur.. :P

2|0
    0|0
  • geçen club'da kavga ettiğim bodyguardların alayını Olympos dağının zirvesinde donsuz bırakırdım. Soğuktan donsun p**evenkler.

1|0
    0|0
  • Herkes cennete hadi bakalım.

0|0
    0|0
  • diğer yarısını isterdim

1|1
    0|0
  • Dünyaya reset atardım

1|0
    0|0
  • Şu anki yaptığımdan farklı davranmazdım.. Nasıl ki şimdi kendimden büyük kadınlara asılıyorken yari tanrı konumunda iken de Hera'ya kompliman yapmaktan kendimi alamazdım

0|0
    0|0
    • ne kadar buyuk

bide tanrilar asilmaz kimseye zamapara tanri

• Büyüdükçe zekadamı büyüyor :))))))

• gitmeyin ustune cocuk hakli

• yok ya istemezdim, sonra herasi gelsin tuzak kursuni zeusu gelsin oglum değilsin gayri mesrusun desin pehh!

0|0
    0|0
    • sezar di degilmi yari tanri+

• ben biraz gec anlyiorum onun iicin mumkun oldugunca basit konusun )

• zaten br kac turkce kelime kapasitemle cumle kuruyorum :) oldukca basit dilim

• ... Seni tek hücreli canlıya çevirirdim.

0|0
    0|0
  • maalesef hayal gücüm o kadar geniş değil...

0|0
    0|0
  • Ölümsüzlüğü aramaya kaldığım yerden devam ederdim.

0|0
    0|0
    • tanrisin zaten ölümsuzlugu bulup kullarinida mi tanri yapacaksin

• @lusacan işte ölümlü kafasıyla ölümsüz düşünemiyorum :) tam bir şeylere alışmışken (sevdiklerim mesela ) onların ölümü ve yeni şeylere alışma fikri sıkıcı geliyor

• ben yari tanri oldukatan sonra kulluk hayatimi unutm ak isterimki adaleti sagliyim kulluktan kalma aliskinliklarimi devam ettridim yedi sulalem cenette yolardim

• Bu güncelleme bana galiba. Sizin hayatınızda cinsellik yok mu? Ya da cinsellik hayatın önemli bir parçası değil mi? Amacım cinsellik konusu açmak değil tabi ki sadece küçük bi espri:)

0|0
    0|0
    • evet anliyorum cinsellik konusu zaten istemdigin kadar var hemde ne sekilde .benim hayatimda tabiki var ama hayatimin bir ayrintisi

• cinsellik serbest ama kondomsuz yapmayın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• düşünemiyorum ne tamı nı ne yarısını insan mantığıyla bakınca tanrılık zor geliyor

0|0
    0|0
  • etrafımdaki lanet insanları yok eder,değer verilecek insanlarla yeni bir sayfa açardım kendime,en baştan ve huzurlu bir hayat...

0|0
    0|0
  • Kötülüğü kaldırırmdım.. Tüm insanları hayvansevr yapardım, herkesin eşit yaşamasını sağlardım.. teknolojiyi ortadan kaldırırdım..

0|0
    0|0
  • zeus'un yakışıklı oğlu perseus'u da yanıma alarak pegasusa biner bu diyarlardan göçerdim :DD

0|0
    0|0
  • Şu an yeryüzündekı tüm erkeklerı bayan bayanlarıda erkek yapardım drım drım drımm

1|0
    0|0
    • yapmaya ben erkek olmak istemem

• bu bir tehditti

Yükleniyor...