Geciktirici olarak piyasada en ucuz krem olan anestol kullanan var mı?

Merhaba,

Anestol Pomad bir lokal anezteziktir ve uygulandığı bölgeyi hissizleştirir, uyuşturur. Anestol Pomad’ın asıl kullanım alanı bu değildir ancak hissizleştirme özelliği nedeniyle geciktirici olarak kullanan kişiler vardır. Eğer ilacın bileşiminde bulunan maddelerden birine alerjiniz yoksa ya da Anestol kullanımına mani bir durumunuz yoksa Anestol’ü deneyebilirsiniz. Bununla birlikte bir noktayı daha hatırlatmakta önem görüyorum; Anestol Pomad kullanmanız halinde –lokal anestezik olması sebebiyle- beklediğiniz hazzı duyamayabilirsiniz.

Anestol’ün ne kadar miktarda kullanılacağı uygulama yapılan yüzeyin genişliğine bağlıdır ancak mümkün olan en az dozda ilaç kullanılmalıdır. Anestol’ü uygularken ilacı ilgili yüzeye (penise) bir miktar sürünüz ve yediriniz, daha sonra bir süre derinin ilacı emmesini bekleyiniz.

• kullandık
    A seç
  • kullanmadık
    B seç
  • hiç duymamıştım
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Eşim haftasonları ve özel günlerde kullanıyor. 3 4tl gıbı fıyatı var. ama yazdırmadan eczane satmıyor. etkili bir ürün. internetten alınan ney içeridği belirsiz ürünlerin içinde bundan var dunya para alıyolar sonuç aynı

0|1
    0|0
    • yorum ve açıklama için sağol

• birde kimsiniz öğrenebilsek

En İyi Erkek Görüşü

• defalarca kullandım hatta ondan öncede dövme yaptırırken kullandığım ve artan emla (daha etkilisi tabi daha pahalısı) da kullandım. gayet iyi sonuçlar aldım

defalarca kullanmanın verdiği tecrübeye göre size önerim

1) ilişkiden en az yarım saat önce uygulayın ve bu işlemi her 20-25 dk da bir tekrarlayın. bu kremler deri üzerinden uygulandığı için etkisi kısa sürelidir. gerekirse ilişki esnasına haz hissi artmaya başladığında mola verin penisinizi kurulayın ve uygulamayı tekrarlayıp en az 5 dk hava alacak şekilde deriye işlemesini bekleyin. bu sırada partneriniz de sizde dinlenmiş olursunuz ;)
    2) ben en çok hazzı penis başından değil baş ve sünnet derisinin birleşim yerinden yani penis başının bittiği yerden aldığım için oraya uyguluyor böylece penis başından alınan hazzın azalmasını engelliyordum. tam uyuşma sağlandığında masturbasyonla deneyerek sizde bu yöntemi uygulama konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.
    3) kesinlikle abartıya kaçmayın! her uygulamada leblebi büyüklüğü yeterde artar bile. çok fazla kullanmanız süreyi uzatmaz deri tamamen kremi emmeyeceği için partnerinizin rahmine de bulaşıp partnerinizin alacağı hazzıda düşürecektir aman dikkat ;)
    4) sırf his azaldı düşüncesiyle aşırı tempoda gidip gelmeyin! unutmayın partnerinizin rahminde de zevk nedeniyle kimyasal bir sıvı salgılanmakta ve yüksek tempo da kan akışını hızlandıracaktır. ikisinin birleşmesi sonucunda o sıvı kremi penisten temizleyecek ve siz nasılsa krem var boşalmam derken hooop "anaaaaa noldu len" durumuna düşmeyin ;)
    5) son olarak bu tip ürünlere kendinizi fazla alıştırmayın ! çünkü vücut buna alışıyor ve bilinç altına bir süre sonra o olmadan olmaz fikri yerleşiyor. bir süre sonra bu tür bir ürün kullanmadan boşalmayı kontrol altına hiç alamaz hale geliyorsunuz ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu kullanıyorsak sakso yaptırmamalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hic etkisi bile yok

0|0
    0|0
  • kullanmadım