Kızlık zarı tazyikli su ile bozulur mu?

Tazyikli su vajina bölgesine bir süre tutulursa kızlık zarı bozulur mu?

Güncellemeler:
Duş musluğu ile demek istedim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu Nasıl Bir Fantezi Böyle yahu :D

• doğum yapana kadar yırtılmayan kızlık zarı olduğu gibi öyle tazikli suyla bile yırtılabilecek zarlarda var. Sorun şu senin zarın hangi tipten, eğer kolay yırtılandan ise tehlikedesin, zor yırtılandansa içine soksanda yırtılmaz... normalide ilişki sırasında bozulur. tabi zor yırtılan ve kolay yırtılan cinslerine çok nadir rastlanır...

• itfaiye hortumuyla belki

• :D beni güldürdün allah ta seni güldürsün. neyse kızlık zarı öyle sizin düşündüğünüz kadar basit birşey değildir. elbetteki zorlar isen zoru başarabilir ve kızlığını bozabilirsin. ama bu iş duş musluğunla olmaz ancak itfaiye hortumu yapabiliyor bunu. duş musluğunu içine sokup tayzik verirsen onu bilemem deneme ama sen :S

• şofben macerasındaki yorumdan esinlendin galiba:)

• Eğer vajinanın içine tutuyorsan az da olsa bir risk vardır. Ancak sadece klitoris ve dudakları uyarmak için tazyik uyguluyorsan herhangi bir sorun olmaz...

• evet bozulur

• demek istedinde niye eksi verdin :( suyu fışkırtmak için parmağınla bastırısan tanzikli su yırtar :D erkeklerin kullandığı hayalıkdan tak duş alırken :D fıskiyeyle nabıyosan yırtacak :D

• Yangın, bilhassa itfaiyelerden uzak dur.(

• panzerden sıkılan bozar heralde.

• Haydar Dümen'lik olmuş bu soru...

• itfahiye tanziği yada oto yıkama tanziği yırtabilir...mümkündür evladım..

• erikli su kullan en iyisi diye biliyorum "erikli'den zarar gelmez"

• Bahçe hortumunu bağla musluğa sonuna kadar aç bakalım ne olacak, sonucu burada yaz ama merakta bırakma bizi...

Kızlar Ne Diyor 7

• Kızlık zarına değilde Şebeke suyu vajinada kireçlemeye neden olur :)

• İtfaiye hortomu değilse bozulmaz

• Anlamadigim bu kizlik zarini sanirim orumcek agi gibi bisey saniyorsunuzda bu tarz sorular soruliyor.. tatlim arastirsana biraz kizlik zarinin nasil oldugunu ayrica zaten normal bir durumda ortasinin delik bir yapi oldugunu.. sadece vajinaya bisey girdiginde saat yonunde 3-6-9 seklinde yirtilmalarla bozulacagini..

• Ben hep öyle yapıyorum öyle tazyikli geliyor ki canım yanıyo ama bozulmadı bozulsa anlarm kan flan gelir

• bozulmaz canım

• hyr bozulmaz br tür mastrbasyoın sekli senin yptıgın ama hyr bozulmuyor merk etme:)

• Kıs ve net : bozulur

Yükleniyor...