Sevgilinizle bir akşam geçireceksiniz o gece neler yaparsınız?

Cinsellik olarak düşünmeyin. Mesela sevgilinizle bir akşam gecireceksiniz o akşam eglenmek için neler yaparsınız?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• güzel bir film izlenebilir... film bitince güzel müzikler açılıp dans edilebilir... sohbet edilebilir neleri sevip neleri sevmediğiniz hakkında... sonra pizzacıyı arayıp 2 pizza istenir afiyetle yenir... ilerleyen saatlerde dışarıya gece yürüyüşüne çıkılabilir ...eve gelince de o kanepede yatar sende onun yatağında uyursun .. sabahta güzel bir kahvaltı karşılıklı ohh mis gibi:) ...

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Özel bir insanla özel bir gecenin dışarıda geçemeyeceği kanısındayım, hatta mümkünse sadece onu almak için dışarıda olalım, ev ortamında yapayalnız olmamız gerekiyor. Mutfak becerisine güvenen biriyim ve sevdiğim kadını şaşırtmaya, yaptığım şeylerden dolayı takdir görmeye bayılırım; öncelikle güzel, özel bir yemek hazırlarım, fırını yemeği kurutmayacak kadar sıcak tutup, soğumaması için içine bırakırım ve güzel bir sofra hazırlarım, mumu, gülü, şarabı, hafif mezeleri eksik etmeden. Banyoyu ve yatak odamı en güzel şekilde hazırlarım, en ufak bir falso bile olmamalı. Yatak örtüsünün üzerinde gül yaprakları olabilir ve hoş, hafif bir tütsü. Dvd oynatıcısında güzel, romantik bir komedi filmi hazır olmalı, kaset çalarda ise "3 Doors Down - Here Without You" ayarında bir şarkı. Mutfakta bir çekmecede hazır sıcak çikolata, dolapta tiramisu ve özellikle mutfak güne hazırlık ne kadar zorlu geçerse geçsin düzenli olmalı. Alternatifleri bol tutmam her an her şeye hazırlıklı olabilmek içindir ve ufak sürprizler iyidir :)

1|0
    0|1
  • Önce akşamüstü güzel bir yemek...sonra bir iki saat kalabalıkta dolaşırım, bar...cafe vs... sonra sahile inerim, bi şişe şarap,biraz müzik, muhabbet eder sabaha kadar yıldız kayması kovalarım.

0|0
    1|0
  • Dışarı çıkıp bitkin düşene kadar caddeler karışlanır

Eve gelince romantik bi film açılır birlikte izlenir

Gözler yavaştan kayınca da hatunu alıp gögsüne uyursun bi güzel :)

E bunun sabahı da var ama sorulmamış o :p

1|0
    0|1
  • sabaha kadar eğlence mekanlarında kudururuz sonra hava aydınlanmaya yakın eve gideriz birbirimize sarılıp uyuruz yapmadığımız şey değil:)

1|0
    0|1

• ben, kendi evime davet ederim öncelikle.

onun sevdiği içkiyi alır onun sevdiği yemeği kendi elimle yaparım. aşkla yaparım. sonra onu studyoya davet ederim ona sevdiği parçaları piano ile çalarım. sonra baktım ki sıkılmaya başlıyor müzik olayını kapatır. onu yokladıktan sonra ve istediğinden emin olduktan sonra playstatioon oynayabiliriz birlikte. belkide film izlemek ister harika arşivimden kaliteli bir şekilde kaliteli bir film izleriz belkide. baktım ki başka türlü eğlenmek hoşuna gidiyor dışarı çıkarırım onu bu şeyler işte:=)

0|0
    0|1
  • Başlığı okudum aklıma cinsellik geldi. Ben masumum hakim bey.

0|0
    1|0
  • pisti oynariz

1|0
    0|1
  • arkadaşım çıkın dışarıya bi bowling falan oynayın arkasından oturun bir şeyler yiyip için oradan atlayın arabaya şehrin en yuksek yerıne çıkın şehrı izleyın orada çay bahçesı varsa çay için oradan inın gece olmuş olacak buyuk ihtımal bi yol kenarında köfte yada kokoreç yiyin oradan da eve gıdın :)))

0|0
    0|0
  • 1 ayi gecmisse yuz yuze gorusmeyeli seks harici kafa calismiyor ki :/ neyse cici olalim, normal bir zamanda, ha bire cene calardik biz, havaya bagli olarak bir yerlere giderdik, onunla en basit sey bile eglenceli zaten

0|0
    0|1
  • ... Sana geleceğiz.Ne yaptığımızı gör diye ! :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• dizlerine uzanıp film seyrederim sonra o bana aşkım içecek bir şeyler yokmu der kalkıp soğuk bir şeyler getiririm tam tekrar uzanırım ayy tatlı bir şey yokmu der yine kalkarım bakarım tatlı ne bulursam getiririm sonrasında su isteyeceğini bildiğim için suyu da getiririm ee artık filmin içine etti zaten gidip yatarım

2|0
    0|0
  • Onu çok sevdiğimi söyler,öper ve sarılırım !

2|0
    0|1
  • birlikte yemek hazırlamak, film izlemek, tavla oynamak, dışarı çıkıp yürüyüş yapmak, tv izlemek, müzik dinlemek, sohbet etmek...

1|0
    0|1
  • bence bu sayilanlar hepsi kandirmaca bulusur bulusmaz birlikte olur insan

0|1
    1|0
    • senin de aklın fikrin şeyde ya :)) belkı olmayacak nereden bılıyorsun

• İşe tatlı yapmakla başlarım. Çikolatalı neli.

0|0
    0|1
    • buble gel şunu meyvelı pastaya yap :)) sabah sabah tatlı dedin canım çektı :(((

• biz pes oynardık genelde ama sadece bir akşam geçireceksek bilemicem.

0|0
    2|1
    • niye...10 dakika,sakatlıklar açık,adam değiştirme 3,konami stadium bi akşam geçirceksende oynanır. pes oynamak sence seviyeli ve uzun süreli ilişkilerin göstergesi mi? merak ettim!

• Dans ve delicesine şarkı söylemek :) :)

0|0
    0|0
  • oturup sabaha kadar sohbet edebilrim onu izlerim doya doya bakarım onun ve benim için unutulmck bi gece olmasını sağlarım.

1|0
    1|0
  • benim oldu aslında ailem hayatta kül yutmaz ama artık allah mı yardım ediyordu bilmiyorum:) Çok güzel yaaaa hemde okadar güzelki bana bu yaşta evlenmeyi düşündürdü ama gerçekten sevdiğin bi insanla beraber uyumakk

0|1
    0|1
    • +1 Beraber uyumak. Arada bir uyanırsın ya hani alnından öpüp sarılıp tekrar uyursun

• Rüya gibi allah yardım etmiş sana ama bana bi türlü yardım etmiyor :D:D

• hmmm insanın sevdiğiyle sabaha kadar beraber olması süper bişey:) ben sevgilimle kaçak göçek ailemden gizli bikaç kez kaldım ve çok güzel vakit geçiriyorduk ben yemek yaparken o masayı kuruyordu yiyorduk beraber sarılıp tv izliyorduk felan hele sabaha kadar onla sarılıp uyanmak uyandığında yanında görmek çok güzel bişey ... İstanbulda yaşıyorsan yemekten sonra biraz yürüyüş yapıp ardından güzel bir film izleyip uyuyabilirsiniz canım

1|0
    0|1
    • Hayallerimdeki gibi benim hiç öyle bir fırsatım olmadı :(

Yükleniyor...