Kadınlar cinsellik istediğinde neden utanıyorlar?

Erkekler cinsellik isterler bayanlar isteyince suç olur.. İnce eleyip sık dokumak gerek eğer cinsellik bir tapu ise bu iki taraf içinde böyle olmalıdır eğer ki tabu değil güzel bir duygu ise bu iki taraf içinde geçerli kılınmalıdır.. Nedir bu kendinizie verdiğiniz yasaklar anlayamıyorum. Erkekler istediği gibi hayatlarını yaşarken sizler neden yasaklarla kurallarla uğraşıp hayatınızı çekilmez kılıyorsunuz ki. Erkek yapar kadın yapmaz. İstemezsin yapmazsın o ayrı. Ama lütfen kendi kendinize sizin yapamadıklarınızı yapan hem cinslerinizi erkekler karşısında yere vurma düşüncesinden kurtulun.Nefret ediyorum bi bayanın ağzından kendi bakire diyee başkalarıda olmalı şeklinde konuşmalarından. Ne sanıyorsunuz anlamıyorum bakire olmanız sizi olmayanlardan bir sınıf yukarımı çıkarıyor. Sadece hem kendinizi hem diğer bayanları erkekler karşısında düşürmekten başka yaptığınız birşey yok.

Güncellemeler:
nick: zezee

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sanırım anlatılmak istenen kadınlar içinde bulunduğu durumu kendilerini iyi hissetmek için meth ediyorlar..Bakireyse bekarete önem vermeyenleri hafif, bakire değilse bekaret takıntılı olanlara saf salak gözüyle bakılması gibi.. Bu durum gerçekten var gözlemlediğim bu.. Birde her boku yaşayıp namus timsali kılıklaraına girenler var ki hiç çekilmiyorlar mirim..

Utanma konusuna gelince yetiştirilme tarzı ataerkil toplum baskısı vs vs bir sürü konuyu irdelememiz lazım...Ama kadın sevişmek istediğini söylemeli anlatmalıdır.. Ben istediğimde bacaklarını açması hoşuma gitmez..

3|0
    1|1
    • Kesinlikle ya evet bundan bahsediyorum.

Erkekler Ne Diyor 12

• kadinlarin cinsellikten utandigini soyluyorsun ama soruyu gizli soruyorsun bu 1

2.erkeklerde kadinlarda birdir yasaklara uyan kendi icin uyar kimsenin kimseyi zorladigi yok o halti yemek isteyen gidi yiyebilir

3 bakire olan kizlar evet bence kendini saklamasi guzel bisey (saklayip arkadan yiyenleri kastetmiyorum) bazilari bakireligini kaybetti diye herkes versin mi diyorsun yani

artik sunu anlayin cagdaslasma cinsellikle olmaz bakireligini gidip 16 yasinda kaybedip ben cagdasim diye sokakta gogusunu gere gere dolasmak avrupalilasmak degildir cagdas bir toplum olacagiz diye ananelerimizden de vazgececek degiliz isterlerse allahin kirosu desinler raziyim

2|1
    1|1
    • Sen benim anlatmak istediğimi hiç anlamamışsınki konu birilerinin saklaması birilerinin saklamaması değil. Bayanların bunu artı bir kıstasmış gibi herdafasında kendilerini bir üst seviyeye taşıma çabaları. Bu arada sorumu istediğim gibi sorma hakkı bana verilmiştir.. Bunu Cevap olarak sunamazsın.

• teşekkürederim paylaşımların için. Eline sağlık..

• anlastigimiza sevindim bende sana tesekkur ederim :)

• söylediklerine katılıyorum. herkes mutlu olduğu şekilde yaşama hakkına sahip. ancak bunu neden bukadar sert bir şekilde dile getirdinki acaba. genelde bakire olmayan birine pek sert eleştiriler gelmiyor sanki bu sitede. yada geliyor benim gözümden kaçtı bilmiyorum.

0|0
    0|1
    • Neden biraz önce bir soru okudum ve bayan arkadaşımıın dediği şu kelimeye acayip sinir oldum. Bir kadın olarak evlenmeden ilişki yaşayanlara karşıyım. Bu özel birşey ogüne saklamak lazım. Sanki hediye almışta gününü bekliyor vermek için.

• hangi nitelikteki kadın cinselliği istediğinde utanıyor? orasını açıklarsan daha net anlarız?

yani nasıl bir kızdan bahsediyoruz?

benim bildiğim ne evli kadınlar ne de sevgililik döneminde cinselliği yaşamayı tercih eden kızlar kesinlike cinsi taleplerinde utanma bilmiyor :))

şöyle de bir durum var; bir çok kadın cinselliği direk talep etme yerine çeşitli oyunlarla talebin sürekli karşı taraftan gelmesini sağlayarak kendilerinin arzulanan, kovalanan bir konumda olmasını hatta o vajinayı yaptırım versilesinde kuvvetli bir araç, bir hazine olarak gördükleri için

bu bahsettiğin cinsel talebi asla gündemlerine bile getirmiyorlar.

0|0
    0|0
  • bayanlar isteyince suç kabul edilir dediğin gibi,bu yüzdende toplum ne derse o olur mantığıyla erkek yapınca elinin kiri,kadın yapınca o...pu olur..böylece kadınlar içine kapanık,istediği gibi yaşayamayan varlıklar olurlar(genel olarak tabi) ..kadın erkek eşittir..ömrünüz bir zar tabakasına bağlıysa ve bakir bir erkekle beraber yaşarım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz..

0|0
    0|1
    • Evet kadın erkek eşittir diyoruz ama yine bizi kendi bayanlarımız yere vuruyor. Zihniyetleri hiç eşitliği göstermiyor.

• çocukluktan o baskılardan dolayı doğru olanın o olduğunu düşünen kesim var..siz onlara aldırmayın

• cinsel hayatta utangaclik olmamali

erkek icinde kadin icinde

neden utanasin ki istegimiz dogal ihtiyac

insanlar yemek yerken utaniyormu cinsellikte o kadar masum birsey

Utanmamak gerekir

0|0
    0|0
  • Seni gönülden alkışlıyorum.. tebrik ediyorum harikasın ve çok haklısın:)

soruna cevap vermişsin zaten . bunu odun olan erkekler babalar dan dolayı yaşıyoruz yanılmıyorsam ama artık yani bir sonraki nesiller bu gibi konularla kafa yormayacaklar. biz o neslin başlangıcıyız..

0|0
    0|1
    • Bende sana gönülden teşekkürediyorum. Kesinlikle evet bizler o nesin başlangıcıyız. Kızımızda erkeğimizde eğer eşit kılınan toplumlarda yaşıyor aynı toprağı paylaşıyor aynı havayı soğuyorsa herşeyide eşit yaşamayı hakediyordur.

• Bu sitedekiler utanma bilmez. link

0|0
    1|1
  • sebepleri hakkında çok bir bildgim yok ama isteklerini söyeleme ve yaptırmada daha ısrarcı olmaları gerektiğini düşünüyorum...

0|0
    0|1
  • tapu ne ya!

0|1
    0|1
    • ne olucak bilinç altlarına bile yerleşmiş erkek diyince sağmaya bakıyorlar ne koparırsak kArdır :P :DD

• düzgün konuş. sen kimsin be seni sağmaya çalışcaklarmışş trilyon olsan gününde harcarım seni terbiyesiz..

• Sonuçta o korumuş sen yapmışsın aranızda fark var.

0|0
    0|0
  • Koruması gerektiğini düşündüğü bi değeri var o yüzden

0|0
    0|0
  • yapar yapmaz beni ilgilendirmiyor ama karşılıklı sevdiğim bir kızın cinselliği istemesi hoşuma gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• erkeklerde kadınlarda ne istiyorlarsa onu yaşarlar...bu devirde o tabuları umursayan yok artık,varsa da çok az,onlarda ya gerçktn kendisine evlenmeden dokundurtmazlar,yada arkadan yerler...ama bir kadın bakire diye başkasını küçük düşürmeye hakkı yok ki en başta böyle düşünerek kendisi küçük düşüyor...bakire olmamak aşağılayıcı bişey değildir...o kadın kendi isteğiyle bunu yaptıysa kimsenin hiçbirşey söylemeye hakkı yoktur.bakireliğini koruyanlar da hiçbir zaman diğer kadınlardan üstün değildir...

0|0
    0|1
    • teşekküredderim arkadaşımm yorumun için. ellerine emeğine sağlık

• hayatta utanmam ,isteyincede yatiririm adamimi yataga -bukadarrr :D . biz kadinlar su yalan dünyadaki en güzel varliklariz neden birseyden utanalim yahu?biraz degerimizi gücümüzü bilelim!

istekten utanilmamali bence. hani utangac davranislar,cilveler falan onlar sie güzel birsey ve flört yada sevisme esnasinda yapilabilir ,zevklide olur :) ama utanc? hayir !

0|2
    1|2
    • :) akıllı kadınları hep sevmişimdir.

• :D sagol bacim ya,birde su anlatimimi silen adminlere söylesen sunu

• süper cevap yaa

• KAdınların utandığını kim söyledi..

1|2
    0|1
    • kendin adına öyle değilim demek istedin heralde. Teşekkürederim. Sorum utananların.Sebebini öğrenmek.

• +1 keşke daha çok artılayabilsem :)

• :)) mütevazi olalım canım 1 yeter ayıp olmasın arkdaşlara :)

• hiç utanmam .. yaklarsam ..:)) bakire kızlar ne yapsın lar onlarda bekireyım deyıp avunuyorlar dır konuscak konu yok cunki

0|0
    0|0
  • kimmiş utanan

0|0
    0|0
Yükleniyor...