Daha önce bekaret kontrolü yaptıran var mı? sizce aşşağılayıcı ve tuhaf birşeymi?

arkadaşlar 12 yaşındayken ayakta bisiklet sürüyordum birden ayaklarım kaydı ve öne düştüm tabi o zamanlar zar denilen şeyi bilmiyordum çok acıdı ama umursamadım anneme söyleyince hemen kontrol etti ve devlet hastanesine götürdü ilk doktor bozulmuş dedi sonra başka bir doktora gittik özel muaynehanesine gittik rapor yazsın diye oda az kalmış ama yırtılmamış dedi yani vajinam hasar görmül ama zara birşey olmamış şimdi çok şüpheleniyorum devlet hastanesindeki bozulmuş dedi özeldeki bozulmamış falan dedi şimdi merak ediyorum 2-3 doktora daha görünmek istiyorum ama çok utanıyorum sizce utanılıcak ve tuhaf bişeymi bu

0|1
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız kimse sana bir şey oldu mu diye merak etmemiş doktor bile
    Herkesin aklı fikri bozulmuş mu bozulmamış mı

2|0
    0|0
    • aynen...

• teşekkür ederim desteğin için yıllardır bu korkuyla yaşıyorum ama gidip baktırmaya cesaretim yoktu ya bozulmuş der diye korkuyordum çünkü şimdi bakıyorumda bu erkekler tarafından çoktan klasik kız yalanları arasına girmiş onlraca yani yine ülkedeki erkekler sosyolojik teşhisi koymuşlar ben ne kadar çabalasamda boş... tekrar sağol

• Ben teşekkür ederim düşünceleriniz için
      Gidip baktırmana bile gerek yok istersen de sadece kendi merakın için muayene olabilirsin bir başkasını düşünerek yapma sakın bunu
      İleride kimseye de hesap vermek zorunda değilsin hayatına o adamdan önce bir adam girdiyse bunu çekinmeden söyle o adama de senden önce birisi oldu de ama biri olmadıysa da kimse olmadı de sen Kimseye hesap vermek zorunda değilsin unutma

Erkekler Ne Diyor 22

• Durumu anlat dediğin gibi. Özel doktora gitmen yeteri bir tane.

1|1
    0|0
  • bir hekim abin olarak yazayım olay doğru ise ve 12 yaşında olmuşsa aradan 5 yıl geçmişse bu az zedelenmede hymen kendini toparlar elastiki bir dokudur, endişe etmene gerek yok, sadece 6 çeşit hymen den seninkinin yapısının ne olduğunu bilsem daha net yanıt verirdim, muhtemelen anüler hymendir seninki, bunuda sen bakıp anlıyabilirsin yazabilirsin şekli bu diye, ozaman hiç endişende kalmaz

1|0
    0|0
  • Su an tek bir uzmana gitmen yeterli.. sizin su bisiklet kazasi olayiniz kadar da garip bir sey yok yani.. zar 4 cm iceride , daracik bir yer , 12 yasindaymisdin hem, uzerinde oantolon etek vs ic camasirin var.. koskoca sele.. bunlarin hepsini nasil aşiyor.. her neyse.. su an buyudun.. tek bir doktora git ve sana kesin cevsp verir.. ki aslinda kendin de aynayla bakip anlayabirsin.. google a hymen yaz grafik aramaya.. aradaki farka kadar gorursun zaten.

0|0
    0|0
    • ya bilmiyorum doktorlar farklı farklı konuştular şimdide düşünmeden edemiyorum ama burada kimseye yalan söyleme inandırma gibi bir derdim yok sizi kandırıpta napıcam gizli hesabım var birsürü cinsellikle ilgili soru u dürüst birşekilde sordumda bundamı yalan söyliycem ya bu benim ne işime yarıycak? biraz mantık ya... bu arada onuda denedim ama hiçbirşey anlamadım

• Neyse bosver.. herhangi doktora git yetetli. buyudun artik. kontrol cok basit ve net olacaktir.

• keske bir bere yara ya da kırık icin doktora goturselerdi...
    cook aşalayıcı birsey hele o yasta...
    annen baban diye demiyorum onlarıda psikoloji bolumune gitmeleri gerek...

1|0
    0|0
    • hiç sroma neler olduğunu çook sonra anladım ben bekaret denen birşeyi bile bilmiyordum düşünsene konuşuyorlar ediyorlar hiçbişey anlamıyorum çok zordu

• cook acı
      bir yazı vardı genc kız tacize/tecavuze ugruyor sonra 50 tane erkegin kontrolunden geciyor sonra adelet sistemi icinde 100'lerce adamın icinde aynı o korku anını tekrar tekrar bireye yaşatıyorlar...
      Malasef :((

• Ya doktor ne yapsın senin cinsel organını.

5 dk için kendini ne kasıyorsun.

1|0
    0|0
    • doğru ama kızlara bir sorayım dedim ama en çok erkekler cevap verdi çoğuda yağancısııığn diye iftiraya başladılar makineli tüfek gibi Allah aşkına erkeklerin yorumlarını bir oku

• Okudum, çünkü bu Dediğin çok tercih edilen bir yalan.
      Ben yargılamam, yol gösteririm. Boşver milleti ;)

• Bu kadar dert ediyorsan gidip görün utanılacak bir şey değil,

1|0
    0|0
  • hiç yaptırmadım

1|0
    1|3
    • bu espri zekasıyla sen harcanıyosun burada

• siz her nekadar bilmesenizde çoğu kızın başına gelir burdada çekiniceğim kimse yok Allah biliyor ne yaşadığımı sizin gibi çomarlar kız değil iyiki içiniz fesat sizin öyle bişey olsa neden bu soruyu soruyum hadi sordum neden burada tanımadğım insanlara senaryo yazıyım o küçücük beyniniz nasıl çalışıyor sizin

• Ben inaniyorum sana yakin bir arkadasim 4 yasindaki kizi benzer bir kaza sonucu ayni olayi yasamisti ve gene tanidigim biri ayni senin gibi bisikletten dustugu icin boyle talihsiz bir olay basina gelmisti yani dert tasa etme olur boyle seyler rapor gibi sacma sapan bir olayada girme seni seven buna inanir zaten inanmiyosa eger koy g*tune rahvan gitsin

2|0
    0|0
    • teşekkürler sonunda anlayn gerçek bir insan çıktı sitede bu olay başıma geldiğinde bekaret denilen şeyden haberim bile yoktu şimdi sitedeki 3-5 kişi tarafından yalanla suçlandım bile... teşekkürler desteğin için tekrar

• yok özellikle bu soru başlığından kimseye atassım yok hernekadar burdaki anlayışsız paranoyaklardan olmasanda gizli olmamın bir sebebi var burdan söyleyebilrsin ne söyleyeceksen

• Burdan sorabilsem sorardim zaten sorun degil

• Ne raporundan bahsediyorsunuz. 600'lü yılların arabistanına çevirdiniz mk ülkeyi.

1|0
    0|0
    • abi baksana adamlar gizli hesptan yalan attığımı sanıyorlar "hep aynı bahane mk sürtünürken azcık içine kaçtı desene :)) " diyor bu heriflerin olduğu ülkede ben ne yapabilirim yahu şu sitede şu insanlra niye senaryo yazıyım kime neyi kanıtlıycamki burada yaşadıklarını yazıyorsun yalan diyorlar rapor olayı ben 12 yaşındayken di yani 10 yıl önce yeni aklıma düştü bu cinsellik sorularına bakarken bir doktor bozulmuş demişti dğeri bozulamaış demişti sevdiğim insan bana şüpheyle bakar muhtemelen çünkü türkiyede buna kafayı takmayan yok ya bazen şeytan diyoki zaten yalancı muammelesi göreceksin git istediğini yap diyor yahu adamlar şu sitede gizli hesapla yalan attığımı sanıyorlar bu arada erkekler bilmez bu çoğu kızın başına gelmiş bir olay bazıları yalan söylese bile hu hikayeyi yoktan var etmediler heralde

• Bu sitenin erkekleri bildigin mal la ne kafana takıyorsun. Nerde yobaz şakirt var üye olmus buraya. Şansın varsa zara mara önem vermeyen bir erkek çıkar karşına. Yoksa iş mülakatına cv götürür gibi, kocana bekaret raporu götürür, bir de sorguya çekilirsin.

• hiç sorma...

• Senin hayatın senin kararların. Utanmana gerek yok , sağlık ile ilgili bir durum sonuçta. Bu kadar fazla da takma , seni seven sana inanır , sözüne güvenir , senden şüphe etmez.

Geçmiş olsun.

1|1
    0|0
  • İyi bir jinekoloğa git tutki bozuldu dedi sitedeki malları görüyorsun bunlardan büssürü dışarıda var zarı diktir derim hem böyle andavallara sakız yapmazsın kendini..

0|0
    0|0
    • dimi ama bunlara değermi? ki bu mıayeneden daha utanç verici bir durum

• bence değer dediğim gibi bu yorunlardaki gibi binlerce insan var dışarıda.

• Korkma git raporunu al çünkü bir ömür kocan umursuyacak bunu

0|1
    3|2
  • İki doktor görmüş yeterli.

0|0
    0|0
  • neden kaygın sen kendini biliyorsun

0|0
    0|0
    • yani muayeneye gitmiyimmi?

• bu sitede bile yalan söylediğimi düşünen insanlar varsa gerçek hayattada olucaktır kanıtlamak içindi ama galiba bu ülkedeki erkekler için raporunda önemi yok sadece gidip baktırıcam okadar fikrim değişti zaten

• seni seven sana inanmalı güvenmeli

• Rahat ol. Birşey olmamış

0|0
    0|0
  • Utanıp utanmayacağına sen karar vereceksin.
    Sonuçda doktorun yanında kilodunu çıkaracaksın bacaklarını açıp göstereceksin. Doktorda eliyle muayene edecek. Sonuçda zar dışardan görünen bişey değil. Eliyle ya da bir aletle açıp içine bakacak.

0|0
    0|0
  • bayan doktor bulabilirsen git bise olmaz

0|0
    0|0
  • git bir kaç yere daha şüpheleniyorsan bu şüheyle yaşanmaz

0|0
    0|0
  • Duyduğum en saçma yalan.
    Şöyleki bakire olmayan kızlar ya bisikletten düşer ya da merak edim parmağımla dürterken (mastürbasyon) kazara kanadı zarar verdim kendime dermiş.

Diyelim ki haklısın! Ozaman her bisikletten düşen kanama olur kızlığı gider mi? Yani Cam gibi hassas kırılgan akışkan olmamalı.

Bazı kızlar acı vermesine rağmen evlenmeden asla önden vermiyor arkadan veriyor sebeb Evlenince önden kan gelmezse iş boşanma hatta cinayete kadar gidiyor. bizzat kızın babası bunu yapıyor...

Yani erkek veya kız flört eder ama evlenmeden hiç ilişkiye girmediyse bakire sorunsuz bir eş ister. yok rapor var. yok kazara oldu. kaza yaptım düşünce oldu yalan-masal...
    Ozaman küçük kızlar asla bisiklet 🚲 binmesin ya da kot pantolon ile binsin!

Sevgilin Nişanlın varsa emin ol inanmaz.
    Rapor var desende inanmaz.
    Araya soğukluk girer ayrılırsınız.
    ya da senle gerçek ilişkiye girer bakire değilsin diye sonra ortadan kaybolur!

0|0
    6|1
    • gördüğüm en sığır adamsın sende l*n biraz mantık ben burada kime yalan söylüyüm niye yalan söylüyüm bu site bu bölüm gizli hesap falan bunlar hep biz rahatça derdimizi anlatalım diye ben size yalan söylüyüp napıcam ayrıca sorumu okudunmu bende tam emin değilim doktorun biri bozuldu dedi annemde 2. doktora götürdü oda bozulmadı dedi rapor falanda almıycam senin gibiler bunlara değmezsiniz adamlara bak l*n bu konu hakkında korkudan öl evlenene kadar sabret sonra sığırın teki seni ne konumlara soksun seni tanımıyorum sende beni sana niye yalan söylüyüm bu çoğu kızın başına gelir bu olay olduğunda ben kızlık zarı denilen şeyi bilmiyordum bu olayla öğrendim kendi ağzınla söyledin inanmazlar falan madem öyle ben boşuna beklemişim tutmuşum kendimi

• Ben bakir dim.25 yaşında evlendim.
      3 sevgilim oldu.
      Evlendiğim eşim bakire idi.

• iyi ne mutlu size ama tanımadığın insanlara kesin birşekilde iftira atma bilmediğin konularda ahkam kesme tehlikeli sular bunlar seninde kızın olur ilerde

• Değil. Sen devam et. Emin ol kocana kanıtladığın 2-3 belge ömür boyu onun aklında kalacaktır.
    Ama sen boş laflarla sabaha kadar anlat onun aklında yine de bir şüphe kalacaktır.

0|0
    2|1
    • yok rapor olayı 12 yaşındayken olay olduğundaydı rapor yazsınlar diye gittik adam bozulmamış dedi vajinama aldığım darbeden kanadığını söyledi ama ne biliyim bir farklı konuştu diğeri farklı aradan 10 yıl geçti şimdide rapor yazılır mı ki

• Her işleme yazdırırsın 10 yıl çok uzun 10 yıldan belki zarar görmüştür asdg

• Bisiklet deme bana. Bisiklet olmaz. Bunu diyen 251536473625184637 kızsın.

1|3
    2|2
    • burada gizliyim çoğu kişiyi tanımıyorum bile cinsellikle ilgili gayet açık sorularımda var bu konudada yalan söyleyip kime kendimi kanıtlıycamki bu kadar aptallaşmayın ve gülünç olmayın ha bu çoğu kızın başına gelir tabi bu kadar yobaz ve takıntılı olunca herkes yalan söylüyo sanıyorsunuz

• Benim gibi bir mantıksızla evlenmezsin umarım. .

• umarım

• hep aynı bahane mk sürtünürken azcık içine kaçtı desene :))

0|1
    2|2
    • he * he bunun için niye yalan söyliyim Allah biliyo siz ne isterseniz onu düşünün kimden çekinicemde yalan söyliycem burada ALLAH ın salağı

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya kardeşim bu zikkım bozulduğunda her kızdan kan gelmiyor ki. bu toplumda ki kan algısı ömür törpüsünden başka bir şey değil. boş yere kendine bu eziyeti yapma o zar şu an bozulmuş olsa da olmasa da sen bakiresin zaten.

2|1
    0|0
    • biliyorum ama korkuyorum birini seversemde bekarete takarda bana yalan söylediğimi söylerse diye ki burdaki erkeklerin nerdeyse çoğu bırakın bu bisiklet yalanı olayına girmiş ki çoğu kızın başına gelen bişey ama her kız yalan söylüyor sanıyorlar böyle herkesin açık konuştuğu bir sitede gizli olarak birşey soruyorum ama bunda bile yalan söylediğimi söylüyorar kendilerindenemin birşekilde yahu ben kime niye yalan söyliyim kimseyi tanımıyorum bile niye rol kesiyim tanımadığım insanlra adamın teki üstte "hep aynı bahane mk sürtünürken azcık içine kaçtı desene :)) " demiş heriflerdeki fantazi dünyasına bakrmısın... bide bunu sevdiğim kişiye dediğimde ve bekaret istiyorsa ve eğer değilsem sebebini söylediğimde %80 ihtimal benim yalan söylediğimi düşünecek buda beni korkutuyor ama haklısın bu bekaret olayı kadının başına bela desteğin için minettarım

• hafif değildi işte çok kanamıştı bir doktor farklı diğeri farklı konuşmuştu bide bu yüzden kafayı taktım teşekkür ederim tekrar bu arada

• 👏👏👏

• bu senin değer verdiğin birşeyse bilmek içini rahatlatacaksa jinekoloğa muayene olabilirsin ne sakıncası olacak? millet kardeşini kızını zorla ne düşündüklerini umursamadan götürüyor sen kendin istemişsin utanılacak bir yanı yok her gün o rapor için gelen de diktirmek için gelen de bir dünya insan var

0|1
    0|0
  • Bozulmussa diktir. Hem kimseyle bisi yapmadin neticede

0|0
    0|0
  • Kontrol ettirmenden daha asagılayici bir şey varsa o da RAPORdur.. Emin ol..

İnanan adam anlattiginda da inanir. İnanmayan ise raporu sunduktan sonra "ya ilişkiye girdiysen nasil olsa raporum var diye" söylenir..

2|2
    0|1
    • aynen yukardakilerde yalan söylüyorsun bu bisiklet bahaneside sıktı falan diyorlar şeytan diyorki ne git ne istiyorsan yap nasıl olsa yapmadığım irşey yüzünden şüpheyle bakılıp suçlanıcam adamlar nasıl düşünüyorsa gizli hesapla bu yalanı neden uydurayım geçenlerdede biri diyordu bu bisiklet yalanı rereröre diye

• Bu yalan çok sık kullanılıyor.

Ama sıkma canını hiç ilişkiye girmediysen ilk girişte zaten anlaşılıyor. Vajina dar olduğundan ve dudaklarda genişleme olmadigindan, deneyimli olan her erkek anlar bakire olduğunu. Çünkü genişlemiş olmayacak..

O yuzden ne kontrol ettir ne rapor al. İnanan inanir..

• 👏👏👏

Yükleniyor...