Sevgilim ilk defa cinsel ilişkiye girecek

Öncelikle merhaba yaşım 20 ve 5 yıllık bi ilişkim var allah bozmasın 1 gün bile 1 kavga olmadı.İkimizde birbirimizi çok seviyoruz ve mutluyuz.5 yil boyunca sevdğim insandan bi beklentim olmadı ama sadece ihtiyacımı gidermek için başka insanlarla beraber oldum ama karşıma çıkan insanla sadece 1 kez ve hayatımdan çıkardım.Hafta sonu buluştuğumuzda sevgilim bişeyler yaşamamızın vakti geldiğini söyledi banada mantıklı geldi 5 senedir çok mutlutüyz en ufak kavgamız olmadı evlenicez okul bittiğinde.Gelelim soruya hayatımda çok insanla beraber oldum Kimsenin günahını vebalini almadım Bakire bi insanla yatmadım.Bakireliğini nasıl alicam neler olcak beni bilgilendirirmisnz ayrıntısıyla...Cevaplarınız için teşekkürler...

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasım 2 kere bakirelik aldım bir kerede bakire olduguna inandıgım biri ile beraber oldum

esnek bir zara sahip oldugunuda muayene yaptırmasını söyledim sonra ayrıldık :-) doktor doguma kadar kızsın demişti :-) zaten bu lafı duyunca kafasına göre takılmıştır.

öncelikle vebale gelelim isteyerek ve bilerek ilişkiye giriyorsa sorun yok.

öncelikle ön sevişmeyi uzat ilk ilişkiye girdigin vajinasının zaman misyoner pozisyonunda yavas yavas gir ve bekle sonra cıkar kan akacaktır. miktarı duruma göre degisir fazla ise ve dus al

sonra devam edin ama eger dayanılmayacak kadar acıyorsa acıması dogal 3 gün bekleyin yarası iyilestikten sonra sorunsuz devam edebilirsiniz acıma hissi kan miktarına bakar eger fazla ise kızlık zarı kalındır ve sen penisini içine sokunca daha fazla agrıyarattır. eger az ise bir sorun olmaz yinede 3 gün beklemen ilişkiden sonra iyidir. banyo yap ve ona sarıl 3 gün sonra zaten sorun olmaz

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bekleyin derim ama siz bilirsiniz.

1|1
    0|0
  • hadi len diyorum

1|1
    1|1
    • ne için ?

• görürsün o anlayışı biraz sabır neyse by:)

• ok by :*

• yapma sabak 5 senedr kavga etmemişisiniz ama bunu yasadıktan sonra belkide ediceksiniz ayrılcaksınız o kızda sende belkide sonra pişman olcaksın bekleyin evlenmeyi bence

0|5
    0|0
    • oda istiyo bende neden pişman olalım ki .

• illa pişman olucaksın diye bişey yok ama riske atmaya da gerek yok. illa evlenceksiniz diie bişeyde yok sen şimdi bunu yaaşadıgınızda kıza daha bii sahiplenirsin filan kız bundan bunalabilir. bu sekiilde 5 sene gelmişsinz az daha sabredin ya bişeyleri zamanın da yaşayın. ben cok arkadaşıma pişman olmucaksan yap dedim. cogu pişman ..

• düşünücem.teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 7

• bakireliğini alma.allah kitap korkusu varsa sende yapma bunu.yarın ne olacağınız belli değil.o kızın geleceğiyle oynama.seviyosan yapma bunu ona.

4|2
    0|0
    • üstad evlenıcez 5 yıllık ilişki diyorum karsılıklı ask sevgı saygı var allh herkeze nasıp etsın .

• tabi ya en güzeli...kendi ister tabi...kızlar çok saftır...aşık olduğu zaman herşeyiyle güvenir...mantıklı düşünemezler...ileriyi düşünemezler...sen düşün onu...evlilik garanti olsun ondan sonra zaten çok uzun yıllar olacak önünüzde...

• tamam eyvallah paşa .

• Eğer yaparsanız büyük bir ihtimalle evlenmeyeceksiniz gibi geliyor bana. Çünkü artık birşeyler değişecek...

1|1
    0|0
    • değişcek olan ne açıklarsan sevınırım ?

• Hem bedensel hem de ruhsal... Düşünceleriniz eskisi gibi olmayacak, bu da ilişkinize kötü birşey olarak yansıyabilir. Kaç kişi duyduysam evlenmeden ilişkiye giren %90'ı ayrılmıştır. Hem de evleneceklerken...

• Yapma sakın , yolun sonu sana çıkıyor diye acele etme . bu hayatta kimse önünü göremez :)

0|1
    0|0
    • göremez derken =)

• Kader kısmet meselesi diyorum .

madem seviyorsunuz madem 5 yıl olmuş boka dönmesin bişeyler . bazısı konuşur evlenecez felan diye tamam %80 i yalandır ama %20 side kesin değildir .

zaman çok şeyi değiştirir . Umarım mutluluğunuzu değiştirmez fakat bence yapmayın yani

• çok seviyorsan okadar evlenirsin hiç kimse zarar görmez hem manevi hem fiziki

0|2
    0|0
  • hiç bi farkı yok yaptığın zaman görürsün

0|1
    1|0
  • evliliği bekle bence

0|2
    0|0
  • Cıktıgın kıza dayanamayıp da dıger kızları catır cıtur becermenın anlamı ne ?

Baska bırısı de kız arkadasını catur cutur becerse ne hıssedersın ?

0|0
    0|0
    • gelipe burda kahramanlık yapma dostum hakedeni var etmeyenı var zorla gel becereyım demıyorum ;)

Yükleniyor...