Bekaret önemli mi?

Bence bekaretlik önemli. Bir kızın bekareti olmasını isterim. Bekaret aramayan bir çok arkadaşım da mevcut. Bekatetsiz kızlar bekarete önem vermeyen insanlarla gezerler tozarlar neden bekarete önem veren birileri ile evlenmek isterler?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki önemli. Ben bozulmuş bir kızı erkek olsaydım almazdım çünkü o kıza güvenmezdim korkusu yok kim bilir kimlerle yatmıştır midem kaldırmaz ama kız olarak ben kaç sene koruduysam evleniceğim erkekte de namus önemli olmasını isterim erkek diye şunu yaparım dememeli.Nefsine sahip çıkabilmeli.

1|9
    4|0
    • Cevabınızı anladım. Güzel. Bekaretsiz kızlar bekarete önem vermeyen insanlarla gezerler tozarlar neden bekarete önem veren birileri ile evlenmek isterler? Bu sizece neden olabilir.

• peki erkekler bekaret arar. Erkekte de bekaret arayan kız tipi var mıdır? Aslında araması da dogal olabilir. Sende olmayan bir şeyi bir başkasında aramak. :)

• Tabiki doğal ben nefsime hakim oluyorum karşımdaki erkek sürekli kızlarla yatıp kalkan bir tipse ben ona nasıl güvenebilirim çünkü öyle erkekler soğuduğu zaman hemen bahanesi hazır beni doyurmuyorsun işte yetmiyorsun vb. şeyler yani insanın özgüveninide yok eder onlar ondan hiç bulaşmamak daha iyi.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bekaret bence cok ama cok önemli. Bazi insanlar benim fikirde degil biliyorum, ama cok önemli birsey. Bekaret, bir kizin nekadar namuslu ve iyi bir kiz oldugunu gösterir. Evlenmeden bekaretini kaybeden bir kiz benim icin pis bir kiz, allah korkusu yoktur icinde. Ve ben bir erkek olsam, öyle bir kiz istemezdim. Cünkü bekaretini zaten kaybetmis, artik kim bilir kimlerle yatti, bunu kanitlayamazsinki. Bence bir kiz evlenmeden önce bekaretini korumali, ama erkekde öyle olsun. Yani ben erkegim ben yaparim dememeli, kiz nasil kendini tutuyorsa erkekte kendine hakim olmali. Yoksa bu haksizlik olur... Her iki taraf da buna dikkat etmeli bence. hem evliligin asil öyle tadi cikar :))))

1|3
    3|0
  • Bence önemli olmalı. Her erkekle yatıp kalkıp sonrada sadece bir adamın olunmaz. iki taraf içinde ne kadar kaldırılabilir bir durum ki ? ama şunu da anlamıyorum bir erkek her şeyi yapıp her çiçeği tadına bakıp gelip sonrasında bakire kız istemesi.. buda anormal..

0|3
    2|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Dürüst değilizdir karşımızdakinin düsürt olmasını isteriz. Üç kagıtcıyızdır yalancıyızdır. Karşımızdakinin namuzlu yalan dolan söylemeyen birisi olmasını hep bekleriz. Karşımızdakinin çeşitli insanlarla ilişki yaşamamış olmasına özen gösteririz. Kendimiz vur patlasın çal oynasın o karı senin bu karı benim dolaşırız. Herşeyden önemlisi o zaman İnsan olmasını hala ögrenemedik galiba.

• Bir erkeğin bakir oluşu kadar önemlidir

0|1
    1|0
  • kalbimi sevin kalbimi.

1|1
    1|1
  • iyi önemliyse gider bakire alırsın...soru ne?

2|0
    0|3
    • Bekaretsiz kızlar bekarete önem vermeyen insanlarla gezerler tozarlar neden bekarete önem veren birileri ile evlenmek isterler?

• kısmet arkadaşım bu işler..biz karışamayızki..allah kimi kime yazdıysa..allah hayırlısını versin diyelim.

• bence önemsiz , öenmli olan su hayatta statüm valla, mesleğimde basarılı olup insanları ezmek benim için en onemli seyyy...

1|0
    2|3
    • Neden ya sizde insanları ezme veya eziklik kompleksleri mi var?

• ben insanları zekamla ezmekten bahsettim, okulda 100 kişiden 1. olursan 99 kişiyi zekanla ezersin , oyle gaddar mısım gibi konusmalar yapma...

• Ben irritate edecek bir yazı yazmadım. Neyse "bence önemsiz , öenmli olan su hayatta statüm valla, mesleğimde basarılı olup insanları ezmek benim için en onemli seyyy.." bunun üzerine yazmıştım. Buradan zekayı geliştirme kafayı çalıştırmak düşünmek okumak gibi anlamlar çıkaramadım kusura bakmayın ben sizin kadar zeki değilim :) Neyse kalın sağlıcakla takmayalım kafaya.

Erkekler Ne Diyor 9

• Güzel sorunuza 2 kelam da ben söylemek isterim.

Bekaretsiz kız Bereketsiz kızdır.

Bir Bayanın Kocası olacak adama verebileceği en güzel Hediye Namusudur Kızlığıdır...

Herkese Mutlu Mesut Namuslu bir Yaşam dilerim.

2|3
    3|0
  • İnsanların yanlışlarını bulmaktan hoşlanmam ve çabalamam ama görürsem uyarırım.

Yanlış anlamayacağını ümit ediyorum.

"Bekaretlik" diye bir kelime yoktur. O kelime yerine "bekaret" kelimesi uygundur. Bekaretsiz kızlar yerine de "bakire olmayanlar" demen lazım.

0|0
    0|0
    • Aslında dil önemli sadece yatakta değil :) böyle konuşurken de yazarken de önemli. Ben dile dikkat etmeden yazıyorum. Burası böyle bilimsel bir makale edasında yazdığımızda nelerle karşılaştıgımızı daha önceki mesajlarımdan aldığım tecrübe ile sabit. O yüzden dikkat etmiyorum :)

• önemli

0|1
    0|0
  • Bence kadin da erkekte Ewlenmeden cinselliği ysamali

1|0
    0|0
  • bence önemli değil insanı yaptıgı hata ile yargılamak çok yanllış ama yıpranmış bir vajianada pek çekici değil önüne gelenle yatmış gibi oda çok itici geliyor.bekareti olmamasını kabul ederim ama digerini asla kabul etmem

0|0
    1|2
  • aslında önemli degil ama aklına geldikce sinir oluyosun okadar. sonradan geciyo ama.

0|1
    1|1
  • bu devirde vermeyen bir kız bulursam onu helalim yapacağım

0|1
    1|0
  • bakire kız bulmak zor şimdi kızların zarı dursa bile arkadan yapıyolar oral felan ve en çok öpüşüyorlar söyle bana bu kız bakire midir sence ?

0|1
    1|0
    • Öncelikle bakire olacak. bakire olduktan sonra her sey tamam demek değildir. Ahlak da önemli. Senin dediğin ahlaksızlığa giriyor. Buradaki diger etmenleri sabit tutuyoruz :) yoksa hiç bir soruyu soramayız kimseye.

• bakire olmayan bir kızla evlenmeyi kim ister bir kere yapan tekrar yapmama garantisi verebilirmi. Olacaksa her şeyin ilki ben olmalıyım. Şimdi kızmayın bana ben sıfır değilim ama çokta fazla açılmadığım için temiz ve saf olmasını namuslu olmasını istemek hakkım :)

0|2
    3|0
Yükleniyor...