Lutfen yardim edin?

Abilerim ablalarim ben sanirim boşalmiyorum. Sanirim diyorum cunku nasil oldugunu bilmiyorum. Daha once iliskiye girmedim ama sadece oksamayla da bosalinabiliyor sanirim. Ben mi yapamiyorum yoksa bende bir sorun mu var?

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bir sorun yok sadece kendini kasıyosun sanırım evet mast yaparkende boşalabilirsin sadece kendini kasma rahat ol bunu yaparken suçluluk duygusu hissetme bence boşalıcaksın.

1|1
    0|0
    • Sucluluk hissetmiyorum ama belki de yapamiyorumdur

• Size nasıl yaptığınızı sormuyorum o kadarını yaparsın sadece izlediğin yolu değiştir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Boşalmak ıcın degıl zevk almak ıcın yapmayı dene warsa arkadasın kız erkek bunu onunlada deneyebılırsın ama bunu denerkende kendıne dıkkat et we asla kendını kasma kı bosalmaktan kastın sakın fıskırtmak olmasın bunu yeryuzunde yapabılen kadın sayısı cok azdır bu tur kadınlar cok ender yaratıklardır..

0|0
    0|0
  • zararsız orgzmın biçok yöntemi vardır kişi algı ve anatomisine göre bu değişir, kimi tek çeşit orgzm zevkine anca ulaşır mezi ve meni çıkar kimi 3çeşit orgzm yönteminide biliyorsa dünyanın en büyük zevkine ulaşır, bilmekle alakalı teknik bişidir. ilerki partnerli orgzm için haftada 1 i geçmemelisiniz, alışkanlıklar bunu önler

0|0
    0|0
  • Gercek manada bir seks yasamalisin ondan sonra anlayabilirsin ancak burada bosa zaman oldurme

0|0
    0|0
  • Ahahah

0|0
    0|0
  • Acemisin daha öğreneceksin.
    Ders alman lazım

0|0
    0|0
  • Yanıma gel öğreteyim Uygulamalı olarak anlatırım

0|0
    0|1