Hamile kalmak ne kadar kolay?

sizce hamile kalmak zormudur kolaymıdır mesele eline meni bulaşığı var vevijinaya sürttü elini mümkünmü?

Güncellemeler:
ya ne akdar salakca konusuyorsunuz bişi sorduk okadar yorumlamanıza gerek yok bilmedigimiz için soruyorus işte alla alla? kolaymı degilmi?
dalga geciyorsuunuz bravo

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• bak güzel kardesim senin dedigin gibi basit görünebilir ama bazen sperm de canlilik orani düsük olur ve rahime bile koysan olmaz yani sadece sürtmekle olmuyor o sperm rahime gidip orta yumurta dönemini beklemelidir kisacasi yeni bir canlinin ortaya cikmasi inanki o kadar basit degildir umarim yardimci olmusumdur

1|0
    0|0
    • teşekkürler gercekten böle yorumlara ihtiyacım var ben sorun yorumunu cevabını bekliyorum ama arkdaslar baska seylen yorumunu yapıyorlar terbiyesizlikdir neyse saolun

• takma kafana onlarda iste sperm den yaratilmislar kim bilir kimler elleriyle nereye sürttüler onlari ne diyeyim ben artik cekerim onlarin kulaklarini takma kafana sen

Erkekler Ne Diyor 13

• al sana taktik

esinle ilişkiye girdikten sonra bacak omza pozisyonunda icine bosalsın sonra spermler vaginadan cıkmadan ayaklarını duvara dogru uzat 15 dakika kal 1 ay bile sürmez hamilesin.

bu taktigi 2 kız arkadasıma verdim

ikiside su an cocukları ile takılıyorlar .

0|0
    0|0
  • olma olasılıgı var..ıkı hadıseden ornek vereyım..

1.mal bir tanıdıgım yatagın uzerıne bosalıyor kız caktırmadan onu alıp vajınasına sürtüyor tabı bıraz ıcerı dogru..sonuç saf ıcıne bosalmadıgını ıddaa etsede dna testı onu gosterdı..

2. bır başka saf ıse ilişkiye girmiyor ama vajınanın uzerıne boşalıyor kızda uzerını temızlemeden ıc camasırını uzerıne cekıyor ve o gunu oyle gecırıyor sonuç kız hamıle..

çevremden bu ıkı hadıseye sahıt oldum.. bu kadar basıt olması bana bıraz sacma geldı ama allahın ısıne karısılmaz..

0|0
    0|0
    • tamam o mantıklı gelebilir insana ama hani benim dedigin eline parmagına ne kadar alabilirki şeyine ellemişti bulaşıgı hadi olsa olas bir damla vardı elinde sanırım sennki mntıklı ama anlattıgın

• hmm senn bahsettıgın başka oda sperm gucune kalmıs bısey dıyebılrım ama ıhtımal vermıyorum yınede..elınde ufaktan bır ıslaklık gibi bahsettıgın..o şekilde olacagını sanmıyorum..

• bu 2 örnek o kadınların vajinasını silah olarak kullanmış olduğu anlamına gelir. kocaları her sevişmek istediğinde büyük bi bedel ödemek durumunda kalacak. böyle bi vajina ile evlenmektense, hayat boyu hiç vajina hissetmeden ölmeyi tercih ederim.

• bunlarıda soru olarak soruyorsunuz ya pes yanii... sende menili elini vajinana değirme kaygısını çekme olsun bitsin, ihtimali olan bir şeyi sende biliyorsun neden soruyorsunki! içeriye girip döllenme olduysa kim engelleyecekki hamile kalmanı? pembe yalanlar arıyorsun ama bizde yok...

0|0
    0|0
    • sen daha ağzını toplayamıyorsun önüne gelene salakça filan diyorsun, hamile kalmanı nasıl engelleyeceksin merak ettim..

• bulasik suyumu ulen bu deli ediyorsunuz adami kadir baba demedi

0|0
    0|0
  • evet yaklaşık 50 milyon veletcik dört nala koşturarak üreme bölgene doğru akın eder ;)))

0|0
    0|0
  • Mumkun, hayirdir ne oldu anlat bakayim?

0|0
    0|0
  • senin yumurtalarınla buluşmadığı sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • mümkün geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Vajinanın hüüüp diye içine çekme yeteneği yoksa bişey olmaz.Kaşıkla verirsen olur ancak :)

0|0
    0|0
  • Evet öyle bir ihtimal var.

0|0
    0|0
  • o kadar kolay değil ama ihtimal olarak mümkün yani

0|0
    0|0
  • kızlık yokmu sende

0|0
    0|0
  • Hamile kalmak o kadar kolay ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet miktarı çoksa ve eğer elini tam vajina girişine sürtersen veya bırazdan içine sokarsan kalırsın spermler hareket eder çünkü bulur yolunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...