Eşiniz bakire çıkmayınca o anki tepkiniz ne olur ?

Aşık olduğunuz Eşiniz bakire çıkmayınca o anki tepkiniz ne olur ? evlilikte oldu aileler de tanıstı deli gibide aşıksınız ne yaaprdınız ?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Esım olduktan sonra kimseyi ilgilendirmez.

Benim namusum olur.

İstedikleri iki damla kansa kan da kolay.

7|3
    0|5

Kızlar Ne Diyor 1

• sen ne yapardın ?

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• s.ikimde değil derim. Bundan sonra adam ol bana yeter derim. Zaten dinimizdede kadına anladığınızı belli etmek bile günahtır. O Allahla kadın arasındadır.

7|2
    0|0
  • Bakire olarak biliyorsam ben fakat değilse büyük sorun çıkar ama konuyu iyice öğrenirim sonunda yalanlar çok olursa boşanırım. Çünkü büyük bir yalan söylemiş oluyor. Önceden bilsem mesela tepki göstermem. Allah düşmanımın başına versin ..

3|3
    3|1
  • bunu sen o an anlayamazsın esnekte olabilir dr a götürmem söz konusu bile olmaz bu çok büyük bir hakaret burda yapılacak tek sey var eşinizi seçerken çok iyi tanımak.

5|1
    0|1
  • yalan söyledği için boşarım. zaten bunuda yapma hakkınız var..

1|4
    1|0
  • bir tekmeyle yataktan atardım

0|3
    5|0
  • önceden bılıyorsam zaten evlenmezdım. bakıreyım deyıpte bakıre cıkmazsa go home! . kım nederse desın kızlar bakıre olmalı şeref namus ya bn nasıl bu yaşa kadar dayanabılıyorsam oda bu haltı yemeden dayanabılmelı. bu benım kendı gorusum sadece

2|1
    0|2
  • iğrenç bi durum

1|2
    1|1
  • şuan ne desem boş o an olsun düşünürüz ama her insanın ikinci bi şansada ihtiyacıda vardır bnce

0|1
    0|0
  • Güven direk sıfıra inerdi böyle bişeyi sakladığı için, ama ne yapardım bilmiyorum uzun süre konuşmayacağım kesinde gerisi o anki psikolojime bağlı.

0|1
    1|0
  • herşey olabilir de son olacak babsının evinin yolunu tutacağı kesin

1|3
    6|2
  • yasamanin anlami yok önce ona sikarim sonrada kendime o saatten sonra serefsizce yasanilmaz

0|0
    12|5
  • ben kızın birini 2 yıl s..m evleneceği çocuğa demişki mast yaparken bozdum yemiş tabi çocuk:)bide diktirenler tanıyom kızlıktan gelen kana dikkat beyler,zar önemsiz diyenler,sizin mideniz baya geniş ben 300 kez felan yaptım bikez die yutturdu sizin içinde sorun yok sanırm,bakire olmayan sexe doymuştur

0|0
    2|3
  • go home

1|1
    1|1
Yükleniyor...