Etkili korunmak?

Arkadaşlar gebelikten çok korkuyorum, ihtimali bile tüylerimi diken diken etmeye yetiyor... Gebelikten etkili korunma yöntemi nedir, ne yapabilirim? :(

0|2
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif, eger sevmiyosan hormonel gebelik onleyiciler yok adet duzenimi bozuyor rahatsiz ediyor diyosan ertesi gun haplari (ella onerim) yok hap kullanmam dersen spiral. Donusu olmayan yoldayim cocuk hic istemiyorum diyosan tuplerini baglattir.
    Not
    Eczaciyim

3|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Ikna ederim diyosan iyi. Ben ikna olmam mesela ama neyse :) iyi iliskiler dilerim

• teşekkür ederm :)
      Zaten ilkimi yaşayacağım stres yaptım :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Cinsel hayatın var mı şu an?

0|0
    1|0
  • Condom dahi kullansaniz vajina icinde partnerinin bosalmasini engelleme calis, ikna et. Daha da garantilemis olursun uygulayacagin yontemlerin disinda.

1|0
    0|0
  • Spiral

1|0
    0|0
  • En etkili korunma yöntemi %100 korunma saglar cinsel birleşmeeye yaklasmayacaksın bıle bu on sevısme dahı olsa sakın yapma ;)

0|0
    1|0
  • Durex

1|0
    0|0
  • Karsi cinsle yakinlasma :)

1|0
    1|0
  • prezervatif ya da spiral taktırmak

1|0
    0|1
    • Doğum yapmamış olanlara spiral takılırmı onu bilmiorum :(?

• Haklısın onu çok iyi araştırmak gerek ama en sağlıklısıda spiral diye duymuştum

• Öncelikli olarak kondom
    İkinci planda ertesi gün hapları..

0|0
    0|0
    • Aynı anda kullan diyorsunz yani anladım...

• Durex mesela kaliteli sayılırmı

• 4 numara 5 yıldız..
      Hele birde son çıkan Uzayan Zevk'se dadından yenmez..

• Hiç ilişkiye girmemek

1|1
    0|0
  • Bence kısır biri ile evlen

0|0
    0|0
    • Evlenmeyi düşünmüorum ama :(
      Sevgilimnde kısır olduğunu düşünmüorum..

• spiral bakır olduğu için sağlığa çok zararlı.

0|0
    0|0
  • Aileden gizli iş çevirince insan korkar tabiki sevgilinde anında tüyer korkman normal acıyorum senin gibilere doğum kontrol hapı kullan

1|0
    0|0
    • Ailemin seks yapacağımdan haberi var...
      Mesele onlardan bişeyi saklamak değil, evli de olsam gebe kalma korkum var..

• Bu kadar korkma aldırma gibi opsiyonunda var ama sprial doğum kontırol hapı iğne gibi yöntemlerde var git doktora sana uygun olanını söyler

• Sevgiline ya verme ya da prezarvatif tak yazık :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Prezervatif.
    Not
    Sağlıkçıyım.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)
      Peki prezervatife ek bişey daha kullanmak istiyorum... daha da garantilemek için yani ek olarak ne tercih edebilirim? sizce yardımcı olacağınız için saolun :)

• Detaylı bilgi verdiğiniz için çok çok teşekkür ederimm, çok az kişi gerçekten yardımcı oluyorda ks de :)
      size aklıma takılanları özelden de mesaj atarak sorabilirmiyim mahsuru olmazsa?

• Bildiğim bir konuysa yardımcı olurum

• Nasıl yani cinsel ilişkiye girdikten sonra mi korkuyorsun yoksa duygularını mi alt etmek istiyorsun

0|0
    1|0
    • Hayır daha cinsel ilişkiye girmedim...
      Önce gebeliği yeterli (%100e en yakın) önleyecek korunma yöntemini öğrenmye çalışıyorum. İş olup bittikten sora değil, olmadan öncesi için çözüm arıyorum :)

• Ben anne olmak istemiorum .
      Yardımcı olmayacaksan cwp atmk zorunda değilsin.

• Napiyosan yap beeee inşallah hamile kalirsin

• Kondom, doğum kontrol hapları, aylık iğne, spiral... Birsürü yöntem var, seçim size kalmış

1|0
    0|0
    • Yok seçim açısından değil, hangisi %100 e en yakın koruma sağlar onun için sordum yani en etkilisi hangisi? :)

• Kondom dışındakiler yüzde yüze yakın koruma sağlar, kondomda kaza ihtimali olabiliyor bazen :)

• Tamam teşekkrler :))

Yükleniyor...