Kızlık zarı bozulduktan kaç gün sonra tam anlamıyla cinsel ilişki yaşanılabilir?

1-Kızlık zarı bozulduktan kaç gün sonra tam anlamıyla cinsel ilişki yaşanılabilir?

2-İlk birleşmede amaç sadece kızlığı bozmak mı olmalıdır? Bozulduktan sonra ilişki devam etmeli midir? Erkek boşalmalı mıdır?

Hepsinin cevabını istiyorum.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ben hemen akabinde devam etmiştim. acı duymadım açıkçası. çok zevkliydi benim için.

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bozulduktan sonra bırakılmalıdır sonuçta bi yara açılıyo 1-2 gün de anca toparlıyo kendini

0|2
    0|0
  • Acı hissetmeyip devam ettik diyenler , bu durumda ben bahtsız bedeviydim.Ne devam etmesi, o an bırakıldı, keskin bir acı oluyor ve zevk alanlar o acıyı duymayanları mantık alamıyor, sonuçta ilk defa zorlanaan bir durum var orası için ve kapalı, buna rağmen şaşırtıcı devam edilebilinmesi.

1|0
    0|0
  • vücudunda bir yara açıldğını farzet sürekli yarayla oynarsan iyileşmesini beklemezsen olur mu? bir defa olduktan sonra bir veya iki gün beklemek lazım.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı bozulduktan kan durduktan sonra ilişki yasanabilir yanı ilk ilişkinin amacı sadece bozmak degildir bide erkek olcaksın bilinçlenin yahu :D

0|2
    0|0
    • yaşamadan nasıl bilinçlensin, ben de merak ediyordum, iyi ki sormuşsun böyle bi soru

• Kimseyi bozmadım, hep senin gibi bozuk çıktılar.

• 1-2 gün beklenmelidir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• orası sonuçta kas.. en az 20 yıl kullanılmıyor. sen bir anda kulamaya baslıyorsun.. alışması lazım. ama herkesın bünyesi farklıdır. ayrıca bir aydan fazla cinsel ilişkiye girmmeiş yada o bölgeye bir sokmamış bir kadında ilk ilişki sonrası yanma ve acı hisseder genelde 1gun yada sonrasında gecer..

0|0
    0|0
  • hemen de yapabilirsin kızın o anki ağrısına göre değişir ben kız arkadsımla kan lekelerini temizletikten sonra devam etmiştim

0|0
    0|0
  • hemen boşalma hayvan :) ilk ilişki tamamlanabilir kızlık zarı bozulunca. ama 2. için 2 gün beklemek doğrusudur. hepsinin cevabını aldın mı şimdi?

0|0
    0|0
  • en az 3 gün ara verilmeli kadın hastalıklarının çokluğu ilk olana dikkat etmemekten kaynaklanıyor

0|0
    0|0
  • ver odunu gitsin

0|1
    1|0
Yükleniyor...