Arkadaşlar KIZLARA sorum var? Adet DÖNEMİ ile ALAKALI?

Kiz arkadaşimla adet dönemine yakın ilişkiye girdik 2 gün üst üste. Ve adeti gecikmiş. Sizce gecikmenin nedeni ne olabilir? Veya iliskiye girmek adet donemini geciktirir mi?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• korkutmak gibi olmasın ama hamile olabilir yol yakınken test yaptırın

0|2
    0|0
    • Test yaptrmayi dusunduk ama ben icine bosalmadgmdan eminim. Yani disarya bosaldgmi gozumle gordum.

• geçmiş olsun :D

• Tskkr ederm :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Gecikme miştir o yanlış hesaplamıştır ya da hamiledir.

0|0
    0|0
    • Hamile olma riski olmadigini dusunyoruz. Cnk icine bosalmadim. Yani bosalms olsam bile 1 2 damla ile hamile kalinmaz sanirim :/

• O zaman tekrar hesaplasın.

• Tskkr ederm cevaplarnz icin

• Bu iş tamamen şans olayıdır. Normalde kadının yumurtlama döneminde girilen ilişkilerde hamile kalma ihtimali yüksektir, sperm en fazla 72 saat yaşar. Bu sebepten yumurtlama zamanından önce veya sonra girilen ilişkilerde de hamilelik riski bulunur. Adet gecikmesi olduğu durumlarda kanda gebelik testi en güvenilir sonucu verir, ilişkinin üstünden 15 gün geçmişte testi yaptırabilir.
    Ayrıca ilişkiye girmeyle adet gecikmesinin alakası yoktur.

1|0
    0|0
    • Anladim. Yalniz iliski sirasinda adet degildi. Ve icine bosalmadgmdan eminim. Hadi diyelim ki 1 2 damla gitti. Yinede hamile kalma ihtimali yuksekmidir?

• Yorumum sizin için de geçerli, bu iş tamamen şansa bağlı. O sebepten korunmadan girilen her ilişki gebelik riski taşır, yüzde veremeyiz. Ama dediğiniz durumda ihtimal azdır yumurtlama dönemine yakın olmadığı için, tabiki % 100 diyemem.

• Mesaj atabilir misiniz birseyler sormak istiyorum?

• Bir sey yoktur bence psikolojikmendir

0|0
    0|0
    • Umarim dedgn gibidir :/

• Bu arada hamile değilmis değilmi 20 gün geçti sonucta?

• Yok yok deglmis devam ediyoruz iste :)

• Zevk suyundam bile hamile kalinir canim. Cunku icinde belli oranda sperm vardir. Yani bir iki damla kacsa ble hamile kalma riski var.

0|0
    0|0
    • Hadi ya bunu bilmyordum. Icine bosalma ihtimalm olmasa bile belki olabilir.

• Ve daha kesin sonuç vermesi icin sabah uyandiginda ilk idrariyla yapsin gun icinde yspmasin yani

• Hmm oda onemli yani. Tamam kiz arkdsima iletecgm bunlari. Degnz gbi yapcaz bakalim.

• Evet geciktirir eşimle ilişkiye girerken bu problemi çok yaşadım hamile miyim diye sorup durdum kndime ama sonra adet olmuştum sonra sonra düzeldi bu durum

0|0
    0|0
    • Ohhh cok sukur ayni sorunu sizinde yasamis olmaniz rahatlatti beni. Birde siz evli oldgunuz icin soruyorum? 1 2 damla icine bosalms olsam bile hamile kalma riski varmi?

• 1-2 damla diye küçümseme bizim burada bir kız havludan hamile kalmıştı abisi boşalmış doktora gittiğinde abisinden hamile kaldığını söylemiş doktor ve kız hala bakireymiş düşün

• Icine bosalma gbi bir zevkim yok suanda :)) Prezrvtfi kiz arkdsm begenmyor sevmyor yani tiskinyor diyebilirim :) Ama insallah 1 2 damla dahi olsa icine bosalmamisimdir. Hamilelk testi yaptrmak en iyisi olcak.
      Yuhhh havludan hamilemi kalinirmis ://

• Ne kadar süre gecikti?

0|0
    0|0
    • Tam olarak gununu bilmyoruz ama. Agrilari vardi adet agrilari biz o zaman ilskiye girdk. Sanirim 1 aydan bir kac gun fazla oldu

• Test yapsın arkadaşım, tehlikeli bir durum.

• Son care icinin rahat etmesi icin oyle yapcaz sanirim.

Erkekler Ne Diyor 4

• tebrikler kardeşim sen baba oluyosun bizde ks nin erkekleri olarak amca oluyoruz :D:D:D:D

3|0
    0|0
    • Sacmalama kardesm evli degliz o ihtimali henuz dusunmek bile istemyorm :)

• Geciktirmez yakınlaştırır aslında ama havalar soğuktu. O yüzden gecikmiştir

1|0
    0|0
    • Bizde oyle dusunduk. Birde icine bosalmis olsam bile az bisey meni ile hamile kalmaz sanirim.

• Yok tam boşalsan bile olması zor bir iş bu. bir de yumurtlama dönemi değildir zaten

• Anladim kardesm tskkr ederk cevabn rahatlatti beni.

• La prezervatif diye bisey var hic mi duymadin. :)

0|0
    0|0
    • Dostum var var da kiz arkdsima igrenc gelyor yapcak bsey yok :)

• adetliyken ilişkiye girebiliyorlar mı?

0|0
    0|0
    • Adetli iken girmedik. Soruyu okuyamamissin. Adet olmasina yakın girdk.

• yok ben onu anladım da adetliyken oluyor mu dedim

• Kardesim sende migde varsa o kokuya kana dayanabilcksen olur :)

Yükleniyor...