Sperm Morfolojisi. Neden faz ayrismasi olur?

Spermde faz ayrımının sebebi nedir.

Faz ayrimi derken. Bir kısım macun gibi yogun, bir kısım da su gibi duru ve berrak ayrı ayrı takiliyorlar.

Evden uzak oldugum icin Ilişki sıklığı nadir gerçi evde olsam da çocuklardan dolayı haftada bir filan ama firsat bukursam ilişki süresi uzun 45-60 dakika filan.

Acaba seyrek ilişki ve surekli oturuyor olmaktan kaynakli sıcak nedeniyle homojenlik mi bozuluyor yoksa iliski süresi uzayinca seminal sıvı artışı mı oluyor.

Yoksa organik kökenli bir sorun mu var?

Literaturlere baktım ama tatmin edici bir sonuç çıkmadı. Ya tamamı yoğun ya da tamamı akışkan olan vaka bildirimleri için tavsiyeler var.

Yoğurdu dibine çökmüş, suyu üstte kalmış bir haftadır dolapta duran ayran misaliyim. Nasıl calakalayacagiz bu seminal tupcukleri.

Ayran biraz tuhaf oldu ama işte şey gibi. Donmak üzere olan cimentoya şu eklemişsin gibi. Gotunu dönüp yatan 40 yıllık evli çiftler gibi hakemlik seramlik duruyorlar.

Farklı duygular içindeyim. Neyse daha kahvaltı etmedim ben Bir şeyler atistirayim siz de bir ışık yakın.

Doktora gitmek mantıklı ama ben daha sevismeye zaman bulamıyorum ki doktora zaman bulayim.

Garip.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol sevişin. Düzenli seks şart

0|1
    0|0
    • Güzel öneri ama işte şartlar.

Huaa. 1 aydan fazladır elime kapıcının elinden başka el degmiyor. Bazen o bile degmiyor.

• Yok ne bilim sen bilirsin yani git dıktora tabi doktor yap bakim nasılmış derse:/

• :))

Sıkıntı yok. Gaita örneği vermekten ne farkı var ki! Hatta gaita testi daha feci. Bokunda bocuk bulduk diye rapor yazıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Çalkalamaya ne gerek var. Homojen değil işte, yapısı öyle yazık :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• başlık çok etkileyici :D

0|1
    0|0
    • Bildiğin kutuplaşma durum hakim.

Bildiğin iç çatışma yaşıyorum

Yükleniyor...