Kizlar bu emla kremi pahali ya eskiden ne güzel SGK karsiliyordu :( ne yapacagim ben ağda sir çok can yakiyor erkekler de yazmasin lütfen?

Kizlar bu emla kremi pahali ya eskiden ne güzel SGK karsiliyordu :( ne yapacagim ben ağda sir çok can yakiyor erkekler de yazmasin lütfen?
Emlaya yakin ve 50tlye kadar bir şey yok mu :((
Veya güzellik salonlarında bir şey sürüp ( aciyi azaltmak için) ağda yaparlar mi lütfen bilgisi olanlar paylassin?

0|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• özür dilerim Erkek olarak karışmış oldum fakat bulabilirsen
    KSILIDIN 30 GR POMAD 1,75TL
    LIDESTOL 30 GR JEL 2,23TL
    LOKALEN 50 MG 30 GR POMAD 2,44TL bunlar emla'nın muadili.

0|0
    0|0
    • Bunlar neden ucuz

• Eczane alsin diye ugrasiyor ya.. Emlanin tek tek satildigini bilmiyordum bilsem alirdim.. Ona o parayi vereceğime ben lazer epilasyona giderim.. baslarm yani..

• emlayı tet tek alsan yine pahalı fakat diğer yerli ürünler emla satılsın diye galiba satıştan kaldırılmış :(

Erkekler Ne Diyor 2

• bu emla nedir ki gurban?

0|1
    1|0
  • Iyide telaş yapma emla nın kutusu nu almak zorunda değilsin ki 1 tane tek alıcım de 20 lira falan bide benZeri var ama hiçbirşeye yaramaz sen en iyisi Emladan vazgeçme (bu arada kusura bakma yazdım ama kızdın mı 😄😂)

0|0
    0|0
    • Ben güzellik salonuna gitmeye karar verdim :D

• Ben bol suruyorum arastrmistim az surdugumde etkisi olmuyo ve yanlis yazmisim 1 tanesi 1 kullanmlik..

• Neyse o kişiden kişiye değişir bazısı az sürer deri hemen Emer ve uyuşurma olayı başlar bazısı da senin gibi biraz daha bol sürmek gerekir yani kısacası emla dan vazgeçme 😊

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bir Paket emla aldim
    Kulandim fazla uyustumadi
    Öyle gitim agda yapdirmaya
    Ilk aldirmamdi biraz acidi
    Ama ikinci ucuncu aldirdinda fazla acimiyor
    Vucut alisiyor cunku

0|0
    0|0
    • Onu bolca surup yedircekmisiz ve geçirdikten snra biraslz daha surup bekleticekmisiz.. Neyse de ağda acitiyor

• İşe yarıyormuydu emla

0|1
    0|0
    • Evet alamadigim yerleri onunla aliyordum :) 95 TL olmuş..

• O kremi sürünce ağda nasıl yapışıyor ki

• O krem oyle bir krem ki hemen böyle değişik bir kıvam haline gelir zaten yapışır ağda rahat ol bide zaten çok az sürülür o krem parmak kadar bişiy yani

Yükleniyor...