Kizlar bu emla kremi pahali ya eskiden ne güzel SGK karsiliyordu :( ne yapacagim ben ağda sir çok can yakiyor erkekler de yazmasin lütfen?

Gizli Üye
Kizlar bu emla kremi pahali ya eskiden ne güzel SGK karsiliyordu :( ne yapacagim ben ağda sir çok can yakiyor erkekler de yazmasin lütfen?
Emlaya yakin ve 50tlye kadar bir şey yok mu :((
Veya güzellik salonlarında bir şey sürüp ( aciyi azaltmak için) ağda yaparlar mi lütfen bilgisi olanlar paylassin?
Kizlar bu emla kremi pahali ya eskiden ne güzel SGK karsiliyordu :( ne yapacagim ben ağda sir çok can yakiyor erkekler de yazmasin lütfen?