Cinselliğe psikolojik anlamda korkuları ve düşüncelerinden veya yaşadığı bir durumdan ötürü uzak duran varmı?

Cinselliğe psikolojik anlamda korkuları ve düşüncelerinden veya yaşadığı bir durumdan ötürü uzak duran varmı? evliliklerde çok karşılaşıyoruz sorunlu çiftlerle. bunları bastırammak konuşmak gerek bu yüzden var mı aramızda böyle üyeler?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• eşimle evlenmeden önce ilişkiye girmeye başlamıştık. toplum baskısı bekaret kavramı yüzünden istemeyerek ilişki yaşıyordum bu yüzden canım yanıyordu her ilişkide. gözümden yaş bile geldiği olmuştu sırf sevdiğim için acıya katlanıyordum. şimdi evlendik ve ben hala aynı şekilde acı çekiyorum. zevk denilen şeyin zerresi yok.. cinsellik lafını duyduğumda tüylerim diken diken oluyor nefret ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikolog musun?

0|0
    0|0
  • Yaşadığım olaydan dolayı isteksizlik yaşıyoru. Bunlar olmadan öncede cinselliğe meraklı bir insan değildim

0|0
    0|0
    • nedir o olay. paylaşmak istersen

• Tabi sıkıntı değil. şu an iki yıllık bir ilişkim var. Bekaret kavramı benim için önemli olmamıstı ama evlilikle sevgililiğin farklı olmasını isterdim. Erkek arkadaşımda bunu biliyordu kötüyüm yapalım dedi. 6 ay boyunca istemeden yaptım tecavüzden farkı yoktu. Ama öyle seviyorum ki hala sevgiliyiz o adamla

Erkekler Ne Diyor 3

• Penisim 15 cm. Bu yüzden yetersiz olurum diye düşünüyorum. Kız arkadaşım ilişki için beni zorluyor ama ben istemiyorum. Yatakta rezil olursam bide diye düşünüyorum. Büyük ya da küçük diye şikayet eder belki diye kimseyle birlikte olamadım.

0|0
    0|0
  • Evet var. 21 yaşındayım ne zaman cinsel birliktelik yaşasam partnerimi tersliyor, kendimden uzaklaştırmaya çalışıyorum. Yalnız kalmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • İktidarsızlık yok bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...