Masturbasyon istegim cok oluyo ancak yapmaya basladıgm zmn anında istegim gidiyo ilerde benim için sorun olur mu?

Bunun için şimdiden bir doktora gideyim mi

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• stressiz kimsenin rahatsız etmeyeceği bir ortamda ise sıkıntı var demek yinede doğru olmaz izlediğin film v yaptığın masturbasyonda bir sıkıntı olabilir isteksiz isen bu ilişkide sıkıntı yaratır elbet en basiti terk edilirsin evlilikte ciddi sıkıntı yaratır cinsel uyumsuzluktan boşanmalar var konuyu iyi irdelemek gerek

0|0
    0|0
    • Yani isteksiz degilm ama istegim cabuk bitiyo bianda soguyorum hormonal mı bişey bilmiyorum :(

• psikolojik yani :) tam rahatlayamıyorsun bunun bir sorun olduğunu düşünmüyorum kendin hallede bilirsin üstesinden gelirsin... mesela izlediğin filmde anal ya da oral ı görüp başka bir pozisyonda masturbasyon yaptığın içinde zevk alamadığın için sıkıntımı olur diye düşünmüştüm ama değilmiş. üstesinden gelirsin biraz gevşe kendini işin akışına bırak bekaret olayıda senin çekincelerini arttırıyor olabilir.. deidğim gibi üstesinden gelirsin bir proglem gözükmüyor anlattıklarında :) iyi geceler

• İyi geceler

Erkekler Ne Diyor 15

• Masturbasyon yapacagında kendı tenın oldugunu dusundugun ıcın engellıo senı bu bunu bır kıza ya da erkege yaptır sadece sana masturbasyon yapsın baska hıc bısı yapmasın ozmn kesmezsen sıkıtnı kesın budur buda olmazsa kesın gıt bana gore pskolojık bır durum

0|0
    0|0
  • Git doktora göster tamponu belki aküsü aymıştır :))

0|0
    0|0
  • Hiç bir sorun olmaz merak etmeyin?

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon yapmaya başladığın film ya da hayal Gücün devam ediyormu?

0|0
    0|0
    • Film devam ediyo ama istegim gidince filmlerde sacma geliyo.. bir an alevlenip sönüyorum hemen

• Yani internnette yazılanları yapıyorum bnde tamam o zmn

• Internette herşey yazıyor... Neyse burdan sormak sana zarar verebilecek Şeyler olması ihtimaline Karşılık soramıcam kusurA bakma

• seksologlara sor.

0|0
    0|0
  • Giit git doktora bir görün

0|0
    0|0
  • olmaz merak etme :D

0|0
    0|0
  • değişik şekillerde yap :)

0|0
    0|0
  • Mastürbasyon la ilişki ayni değildir tabide eğer ilişkide de olursa sıkıntı git bence

0|0
    0|0
  • gerek yok doktora bendede oluyor bazen

0|0
    0|0
  • Doktora gitme karsicinsle yap duzelir ;)

0|0
    0|2
  • platonik seviyorsun masturbasyonu.

0|0
    0|0
  • seni motive edecek şeylere odaklanmalısın. mesela hoşlandığın birisi. ya da beraber olmanız imkansız olan ama hoşuna giden biride olabilir.

0|0
    0|0
  • Olması çok muhtemel değil ama tabi hormonlarının dengesizliği de olabilir bu veya orgazm olmuyorsundur

0|0
    0|0
    • Hiç olmadım heralde

• Yani tamamen psikolojik de olabilir hormonal bir problem de olabilr bunu senin bazı şeylerini bilmeden söylemeyiz

• Vaktin varsa yaz bana yapabilirsem yorum yapayım

• Şeytan vesveseyi veriyor, senin nefis yenilip icraate geçince is bitiyor nefis kendine geliyor ama is işten geçmiş oluyor

0|0
    0|0
    • Yapmamak istiyorum ama istegim cok olunca yapıyım diyorum ama hemn istegm geciyo millet baya anlatıyoda sorunlu gbi hissedyrm

• Bir şeyler yap önüne geç, belli ki pişman oluyorsun

• Pişman oluyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• mastürbasyon yapmanın neresi güzel ya

0|1
    1|0
Yükleniyor...